Hastane Hurdası Alımı

By | Ağustos 9, 2018

Kocaeli – Gebze ilçesinde bulunan geri dönüşüm firmamız hastane hurdası alımı gerçekleştirmektedir. hastanelerin özellikle pencere çerçevelerinin yenilenme süreçlerinde ortaya çıka eski cam çerçevelerin alımını gerçekleştirmektedir. Gebze hastane hurdası alımı gibi düşünebilirsiniz. Ayrıca firmamız sadece Gebze ile sınırlı kalmayıp, Tuzla Hastane hurdası alımı gibi çevre il ve ilçelerden hurda alımı yapmaktadır. Hastane elektrik tesisatının yenilenmesinde yine çıkacak olan elektrik kablolarının alımı da yapmaktadır.

Alüminyum Hurdası

Hastanelerden çıkacak olan hurdaların özellikle alüminyum olması neticesinde alım yapmaktayız. Genel olarak okul hurdası alan hurdacı olarak geri dönüşüme yeniden kazandırarak kullanılmasını amaçlamaktayız. PVC hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası gibi tüm maden hurdaları ayrıca demir hurdası alımı da yapmaktayız.

Hurda olarak çıkacak herhangi bir malzeme için bizleri arayabilirsiniz.  Hastane hurdası ile ilgili tüm detaylar için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fabrikalara Konteyner Koyan Hurdacı başlıklı makalemizde hurda biriktirme dorsesi, konteyner bırakan hurdacı ve konteyner koyan hurdacı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.