Hurda Trafo Fiyatları

Bu yazımızda sizlere hurda trafo fiyatları hakkında detaylı bir paylaşım yapmayı planlıyoruz. Yazımızı okudukça aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Trafo Hurdası

Elektrik ve Elektronik sistemlerde küçük veya büyük güçte kullanılan Transformatörler trafo olarak kısa adı ile telaffuz edilmektedir. Elektrik akımını yükseltmesi veya düşürmesi görevini üstlenen trafolar fazla gerilime maruz kalması durumunda yanabilmektedir. İç sargısının yanması demek çok yüksek maliyet ile karşımıza çıkacaktır. Bu nedenle hurda trafo fiyatları hakkında sizlere bilgi vermeyi ihmal etmedik. Gerilim trafosu olarak da bilinen bu malzemeler trafo panosu fiyatı olarak da düşünülebilir.

Kuru Tip Trafo Hurdası

Kuru tip trafolar özellikle büyük alışveriş mağazalarında, hastanelerde, otellerde, stadyum gibi kapalı alan gerektiren yerlerde kullanıma daha uygundur. Yağlı tip trafoyu bu gibi alanlarda kullanmak risk teşkil edebilmektedir. Kuru tip trafoların yanıcı ve patlayıcı özelliği bulunmadığı için bu gibi yerlerde tercih ediliyor.

Yağlı Tip Trafo Hurdası

Direk üzerinde veya köşk içerisinde bulunan trafolar nakit ödemeyle tarafımızca alınmaktadır. Yüklemesi, nakliyesi, direk üzerinden indirilmesi gibi tüm süreçler tarafımızca üstlenilmektedir. Örneğin; 630 kva trafo hurdası için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman sizden trafonun fotoğrafını isteyeceğiz. Fotoğrafa baktıktan sonra size piyasanın üzerinde bir fiyat vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizlere satmasanız bile mutlaka fiyat almaktan geri durmayınız.

Hurda Trafo Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Fiyatlar gerçeği yansıtmaz. Trafonun markasına, model yılına, alüminyum sargılı olmasına, bakır sargılı olmasına, içindeki yağına, yağ olup olmamasına bakılarak fiyat verilmektedir. Aşağı yukarı fiyatlar bu aralıklarda olup yükselme gösterebildiği gibi fiyatta düşme de olabilir. Detaylı bilgi için iletişim alanından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurda-Trafo-Fiyatlari

Hurda Trafo Fiyatları

Hurda trafo fiyatları beklentilerinizi karşılayacak düzeyde güncel fiyatlardır. Her türlü hurda alımında profesyonelliğe önem vermeniz gerekir. Tüm hurda alımları konusunda kişiler detaylı olarak araştırma yapmalıdır. Bu araştırmaların neticesinde de en iyi hurda firmasını seçmelidir. Trafo hurdaları satın alınırken belirli kriterler göz önünde bulundurulur. Bu bakımdan kurumsal ve sizlere en iyi hizmeti verebilecek firma ile çalışmak birçok açıdan önem taşır.

Hurda trafo fiyatları da bu kapsamda en çok üzerinde durulan konular içerisinde yer alır. Hem hurdaları değerinde satın almak hem de bu konuda profesyonel çalışmak son derece büyük bir önem taşır. Hurda alımı sırasında beklentilerinizin karşılanması oldukça önemli bir detaydır.

Trafo Hurdaları Nasıl Alınır?

Trafo hurdası nasıl alınır sorusuna yanıt vermek gerekirse bu konuda birçok önemli aşama vardır. Ancak kişiler bu konuda çok fazla yorulmak zorunda değildir. Net Hurdacı firması sayesinde hurdalardan kısa sürede ve kolaylıkla kurtulabilme şansı bulunabilir. Günümüzde birçok hurdanın satın alımında beklentilerin en iyi şekilde karşılanacağından emin olabilirsiniz. Yüksek standartları ile öne çıkan bu hurda firması beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. Eğer hizmet almak istiyorsanız hizmet aşamaları şu şekildedir:

  • İlk olarak firmaya telefon numaraları üzerinden ulaşmanız gerekir.
  • Firma görevlilerine hurdanın türü ve miktarı hakkında bilgi vermeniz gerekir.
  • Aynı zamanda hurdanın adresi ve hurdanın sahibinin adı ve soyadı gibi bilgiler de verilmelidir.
  • Firmanın sizlere vermiş olduğu tarih ve saatlerde firma görevlileri hurdanın olduğu adrese gelir.
  • Hurdalar tartılır ve sizlere detaylı bir fiyat teklifi verilir.

Satmak istediğiniz takdirde hurdaları sizlere nakit ve değerinde ödeme yaparak personeller satın almaktadır.

Trafo Hurda Fiyatı

Hurda trafo fiyatları kapsamında kişiler çeşitli fiyat teklifleri ile karşı karşıya kalabilirler. Çünkü hurda sektörü dinamizmin en yoğun yaşandığı sektörlerden biridir. Bu bakımdan eğer profesyonel bir hurda firması ile çalışırsanız sizlere yüksek fiyat teklifi verilmesine dikkat etmelisiniz. Net Hurdacı fiyatları bu konuda oldukça yüksek düzeydedir. Sektörün en iyi hurda fiyatlarını bu firmadan alabilme imkanı bulabilirsiniz.

Güncen Hurda Trafo Fiyatları

Firmamız Türkiye geneli ikinci el trafo ve trafo hurdası alımı yapmaktadır. Her marka, her güçte trafolarınız değerinde fiyatla alınır. Farkımız diğer firmalara nazaran oldukça yüksek fiyat sunuyor olmamızdır. Aşağıdaki listeden hurda trafo fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kısmi olarak sayfamızdaki fiyatlar güncellenmektedir. Günlük değişen kurlardan dolayı sayfamıza fiyatları yansıtmakta gecikmeler yaşanabilmektedir. WhatsApp üzerinden veya telefon numaramızı arayarak bizden güncel trafo fiyatı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken trafonun resmini bize iletmenizdir.

Trafo Hurdası Alımı

GÜÇTAHMİNİ AĞIRLIKFİYAT / TL
100 KVA59029.500 TL
125 KVA62531.250 TL
160 KVA76038.000 TL
200 KVA101550.750 TL
250 KVA107053.500 TL
315 KVA130065.000 TL
400 KVA140070.000 TL
500 KVA160080.000 TL
630 KVA190095.000 TL
800 KVA2335116.750 TL
1000 KVA2690134.500 TL
1250 KVA3345167.250 TL
1600 KVA4010200.500 TL
2000 KVA4785239.250 TL
2500 KVA6300315.000 TL