Dilovası Hurdacı

By | Mart 15, 2024
dilovasi hurdaci

Dilovasında Hurdacı Geri Dönüşüm Sürecimiz

Dilovası hurdacı olarak sürecini devam ettiren firmamız Kocaeli’nin önemli bir sanayi alanına sahip olan bölgelerinden birisi olan Dilovası ilçesinde de devam ettirmektedir. Dilovası hurdacı olarak demir, bakır, alüminyum, makine, trafo, kablo, nikel gibi tüm hurda çeşitlerini alan Nethurdacı firmamız ağırlıklı olarak internet üzerinden iş sürecini takip etmektedir. Firmaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere özellikle internet teknolojisini gerek mobil uygulaması, gerek web sitesi, gerekse e-mail kullanımı ile anında teklif verme, yüksek fiyat verme, hızlı hurda alımı gibi süreçler için 0505 004 07 02 numaramızı 7 gün 24 saat istediğiniz zaman diliminde arayarak hurda satımı yapmak için bizlerden teklif alabilirsiniz. Talebinizi iletmeniz durumunda WhatsApp numaramıza satmak istediğiniz hurdanın resmini göndermeniz durumunda hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz. Aynı gün içinde Dilovası hurdacı kapınıza kadar gelecektir.

İnternet üzerinden hurdacılık anlayışımız ve profesyonel ekip kadromuzla birlikte Gebze başta olmak üzere Dilovası gibi diğer tüm Kocaeli’nin ilçelerinden hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Satmak istediğiniz bakır hurdası için fiyat teklifi alabilirsiniz.  Dilovası hurdacı olarak sizlerden aldığımız hurdalar aracımıza yüklenerek sahamıza getirilir. Burada kesme işlemi, ayrıştırma işlemi yapılarak demir demir alanına, bakır bakır alanına, alüminyum ise ilgili alana ayrılarak bir süre biriktirilir ve eritilmek üzere fabrikalara satılır.

Satmak istediğiniz hurdalarınız için bizi aramanız durumunda hurda yükleme aracımız ve uzman ekibimiz ile birlikte alana geliriz. Hızlı bir şekilde yüklemesini yapar ve ödemesini yaparak o bölgeden ayrılırız. Daha sonraki hurda satımınız için bizi aramanızı, her daim güvenilir bir anlayış ile sizlere hizmet etmeye devam ederiz.

Dilovası geri dönüşüm firması olarak hurda yüklemesinden sonra siz müşterimizin bildiği kantara giderek yetkili personeliniz eşliğinde hurda tartımını yaparız. Malumunuz kantar oldukça önemli olup hassas yaklaşımımızı asla esirgemeyiz.

Güleryüzlü hizmet anlayışımızı asla yitirmeden, ekip çalışmamız koordineli bir şekilde yürütülür. Burada belirttiğimiz ekip şeklinde çalışma amacımız herhangi bir sorunla karşılaşmamak, yaşanılan sorunları direkt olarak ortadan kaldırmak için güleryüzlü hizmet sunmaktayız. Dilovası hurdacı şeklinde sürecimizi yapıyor olsak bile; Pendik hurda, Gebze hurda, Diliskelesi hurda, İzmit hurda, tavşancıl hurda, Tuzla hurda, körfez hurdacı, Çayırova hurda gibi yakın ilçelerden, semtlerden veya illerden hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bu bölgelerde yaşıyorsanız veya hurdalarınız bu bölgelerde ise sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan veya iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Anında gelinir, bakılır, fiyat verilir ve Dilovası bölgesinden hurdanız alınır.

Dilovası’ndan Hangi Tür Hurdaları Alırız?

Demir Hurdası: evlerden, şantiyelerden, fabrikalardan, inşaatlardan veya herhangi bir alandan sıklıkla alınan demir metali öncelikle biriktirilir ve sonrasında hangi aşamalar ile geri dönüştürülür kısaca anlatalım. Hurdacı tarafından tesise getirilen demir hurdası içerisinde başka metallerin olmasına karşın mıknatıs yardımı ile son bir kez ayrıştırma yapılır. Yani elde edilecek sonu. Sırf demir metali olacaktır. Demir oksijen fırınında, indüksiyon ocakları olarak belirtilen yerlerde eritilerek sıvı haline getirilir. Daha sonrasında bu sıvı kalıplara dökülür ve yeniden geri dönüşüm yolu ile kazandırılmış olur. Dilovası hurdacı olarak sürecimiz bu şekilde ilerlemektedir.

Alüminyum Hurdası

Firmamız ağırlıklı olarak fabrikalardan ara iş alüminyum olarak belirtilen yani parça alüminyum alımı gerçekleştirmektedir. Hurdacılık anlayışında alümiyumun iki farklı olanı vardır. Sert alüminyum ve yumuşak alüminyumdur. Sert adından da belli olacağı üzere sert yapısı vardır. Ancak yumuşak alüminyum el ile rahatlıkla bükülebilmektedir. Toplanan alüminyumlar hurda dükkânımıza getirilir ve burada sert ile yumuşak birbirinden ayrıştırılır. Daha sonrasında alüminyum eritme ocaklarına götürülerek orada eritilerek sıvı haline getirilir. Genelde eriticiler külçe şekline getirir ve daha sonra alüminyum malzeme ürete firmalara külçeleri verirler ve onlarda eriterek istedikleri ürünleri oluşturmak için işlemleri yaparlar. Dilovası alüminyum hurdası için bizi arayarak sizde bu profesyonel süreçten yararlanabilirsiniz.

Kablo Geri Dönüşüm

Bildiğimiz elektrik kablosundan bahsediyoruz. Geri dönüşüm firması olarak Dilovası bölgesinde özellikle fabrikalardan bakır kablo hurdası alımı yapmaktayız. Kablo geri dönüşümü ise öncelikle kablo kırıcı makinası olarak dediğimiz bir elektrikle çalışan makine ile kabloların boyutlarına göre soyma işlemi yapılır. Bilindiği üzere kablolar plastik, çelik ve bakır olarak üç farklı yapıda olabilmektedir. Bu kablo soyma makinesi bakırı plastikten ayırır ve soyma bakır olarak ortaya çıkarılır. Daha sonrasında firmamız bu soyulmuş bakırı kırma makinesinde un ufak eder ve eritilmek üzere ilgili tesislere götürür. Dilovası bakır hurdası alımı sürecimiz de bu şekildedir.

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Geri Dönüşüm

Malumunuz Kocaeli hiç kuşkusuz sanayinin en önemli merkezlerinden birisidir. Dilovası DOSD olarak isimlendirilmiş, kısaltılmış olan Dilovası Organize Sanayi Bölgesi içerisinde onlarca, yüzlerce fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikaların hurda alımları ile yakından ilgilenmekteyiz.  Makine hurdası, soğutma grubu hurdası, pres hurdası, jeneratör, kompresör, Trafo, makara kablo, elektrik kablosu, hurda nikel, sarı hurdası gibi aklınıza gelebilecek tüm hurda çeşitlerini Dilovası hurdacı olarak almaktayız.

Bir önceki yazımız olan Fabrikalara Konteyner Koyan Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir