Hurda Kurşun Fiyatları

By | Şubat 5, 2023
Hurda Kurşun Fiyatı
Hurda Kurşun FiyatlarıGüncelleme: 28.05.2020
Levha Kurşun Hurdası11 TL
Diğer Kurşun Hurda - Çatı-Minare11 TL

Kurşun Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Kurşun, yeraltından çıkarılması oldukça kolay bir elementtir. Kolaylıkla şekil alabilen kurşun farklı elementlerle birlikte de kullanılabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan kurşunun hurdası da sektörde önemli bir yere sahiptir. Kurşun kullanım değerini kaybettiği zaman tekrar değerlendirilebilir. Bu değerlendirme sayesinde doğa korunmuş olur, kurşun yeniden kullanıma hazır hale getirilir ve ekonomi hareketlenir. Bu sektörde kurşunun önemli bir yeri vardır. Yeraltından çıkarılan ve işlenerek kullanıma hazır hale getirilen kurşun farklı sebeplerden dolayı değeri kaybeder. Artık işe yaramayan, kullanılmayan veya kullanılmak istenmeyen kurşunlar geri dönüşüm firmalarına gider. Geri dönüşüm firmaları ise bu kurşunları değerlendirerek tekrar kullanıma hazır hale getirmektedir. Biz, hurda kurşun fiyatları kapsamında en doğru fiyatları sektöre kazandıran olarak kalite standartları içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hurda Kurşun Fiyatları Nedir

Hurda kurşun fiyatları dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Piyasada kullanılan kurşunun geri dönüşüm ile değerlendirilmesi için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firma olarak her zaman son teknoloji cihazlarla geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Güncel olarak kurşun hurdalarının fiyatları ise aşağıdaki gibidir.

  • 1 kg hurda levha kurşun fiyatı 10,90 TL
  • 1 kg hurda çatı minare söküm kurşun fiyatı 10,60 TL
  • 1 kg yumuşak hurda kurşun fiyatı 8,60 TL

2020 ile son olarak güncellenen fiyat listesinde kurşunun geri dönüşüm fiyatı yukarıdaki gibidir. Fiyat listesi bazı durumlarda değişiklik gösterebilir.

Hurda Kurşun Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor

Hurda kurşun fiyatları farklılık gösterebiliyor. Fiyatlarda yaşanan bu farklılığın sebebi kurşun piyasasındaki fiyat değişimi oluyor. Kurşunun piyasa değeri arttığı zaman geri dönüşüm fiyatları da artış yaşıyor. Net Hurdacı ailesi olarak geri dönüşüm çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek adına piyasadaki fiyatları yakından takip ediyoruz. Aldığımız kurşunları piyasa değerinden almak ve müşteriye kazanç sağlamak adına çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz kurşunlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Adresinize gelerek aldığımız kurşunun ödemesini size nakit olarak yapmaktayız. En iyi piyasa değeriyle satacağınız kurşunlar sayesinde kazanç sağlamış olacaksınız. Doğayı korumak, sektöre yön vermek ve ekonomiyi ayakta tutmak için geri dönüşümü tercih etmelisiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Hurda Krom Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Derince Hurdacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir