Gebze Fabrika Hurdası

By | Haziran 24, 2024
Gebze Fabrika Hurdasi

Gebze fabrika hurdası Gebze’nin bulunduğu konum itibari ile oldukça tercih edilir.  Fabrikaların gerek üretim gerekse depolama anlamında yoğunlaştığı yerler arasında ilk sıralarda gelen Gebze, fabrika hurdası yönünde oldukça aktiftir. Gebze ve civar bölgelerden olan Çayırova hurdacı, Darıca Hurdacı gibi arayışlarınızda hurdacı firmamız ön planda gelir.

Fabrika hurdaları yapılan işe göre demir atıkları, sac atıkları, yağ atıkları gibi çeşitlendirilebilir. Ekonomiye can veren hurda alımları ile bu atıkların geri dönüşüme verilerek tekrar hayat bulması yönünde avantaj sağlar.

Fabrika Hurdası

Fabrika hurdaları yapılan üretim işine göre atık adı anlamında biriktirilerek hurdacılara para karşılığında verilir. Hurdanın KDV’sinin olmamasından dolayı da fabrikaya KDV gibi herhangi bir tutar çıkarmayacağı için güzel bir gelir olur. Birikilen hurda miktarı ve hurdanın çeşidine göre fiyatlandırılarak genellikle kilo bazında kantara çıkarak satın alınır.

Sadece üretim işi yapan fabrikalarda değil, depolama, lojistik gibi çalışma sağlayan yerlerde de hurda satışı mevcuttur. Bazen fabrikalar sadece üretimden artan ve kullanılmayacak demir atıklarından da ziyade, jeneratör hurdası, trafo hurdası gibi arızalanmış makine aksamı ürünlerinde yenisini almak adına satışını yapar.

Fabrika Sökümü

Kapanan, yenilenen veya yer değiştiren fabrikaların çoğunluğunda fabrika söküm işleri sıklıkla görülür. Fabrika her ne kadar kira olsa da içerisine yapılan pek çok şey sahipleri tarafından yapılmıştır. Bunun için kapanması, yenilenmesi veya yer değiştirmesi durumunda yaptığı ekstra işlemlerin sökümünü gerçekleştirerek nakit paraya çevirmek ister. Bu gibi durumlarda mal sahibinin herhangi bir hakkı olamaz.

Fabrika sökümü için bizleri arayabilir ve detaylı yerinde inceleme sonucunda fiyat alabilirsiniz.

Fabrika Hurdası Alımı

Fabrika hurdası alımında fabrikalar bazı belgeler talep edebilir. Bu belgeler genellikle tehlikeli atık belgesi, tehlikesiz atık belgesi gibi çoğalabilir. Bunlar tamamen atık olarak görülen hurdaların alınacağı yere, malzemenin cinsine göre değişkenlik gösterebilir. Bu belgelere sahip olan hurdacılar genellikle fabrika hurdası satmak isteyen firmaların tercihleri arasında yer alır. Bunun dışında bazı fabrikalar hurda satımı için teklif vermenizi isteyebilir. Birkaç firmadan alınan tekliften sonra fiyat ve belge değerlendirmesi sonucunda hurdalarını vermek için gün belirler.

İlginizi Çekebilir:  Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı

Biz Gebze fabrika hurdası anlamında pek çok firma ile sabit şekilde çalışmakta olup, gerek yüksek fiyatlarımız gerekse kurumsallık açısından işimizi titizlikle gerçekleştiririz. Bunun için istikrarlı fabrika hurdası alımlarında tercih ediliriz. Firmaların istediği tüm belgelere sahip olmakla birlikte hızlı ve çalışma prensiplerimiz oldukça hoş karşılanır. Bizleri arayarak fabrika hurdası satışını gerçekleştirebilir, teklif alabilir ve gerekli belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir