Gebze Duraklı Mahallesi Hurdacı

By | Şubat 13, 2023
Gebze-Durakli-Mahallesi-Hurdaci

Gebze duraklı mahallesi hurdacı ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılamak, hurdalar hakkında her türlü bilgiye ulaşmanızı sağlamak amacı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Net hurdacı olarak her türlü hurdanın alım ve satımını yapmaktayız. Sadece demir hurdası, alüminyum hurdası gibi sektörde sıklıkla alınan hurdalar ile değil hurda talaş ve pimapen hurdası gibi hurdalarımız ile de sizlere destek vermekteyiz. Hurda anlamında her türlü ihtiyacınıza çözüm üretmeyi hedeflemekteyiz.

 

Gebze Duraklı Mahallesi Hurda Nasıl Alınır

Çözüm odaklı ekibimiz sizlere ihtiyacınız olan hurdayı satarken de en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Alım yapmak istediğiniz hurdayı sizlere 3 adımda hızlı bir şekilde sunmaktadır. Bu noktada;

 • 0505 004 0702 numaralı telefonumuz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Almak istediğiniz hurda hakkında bilgi veriniz.
 • Ekibimiz sizler için en uygun fiyatla hurdanın fiyatını çıkartsın.
 • Fiyatı onaylamanız durumunda hurdalar sizlere telim edilsin ve paranız alınsın.

Duraklı mahallesi hurda alımı işinde sizlere bu şekilde hızlı bir hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınızı en doğru ve en hızlı şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Geniş hurda yelpazemiz ile de ihtiyacınız olan her türlü hurda da sizlere destek olmaktayız.

 

Gebze Duraklı Mahallesi Hurda Nasıl Satılır

Gebze Duraklı mahallesi hurdacı aramasında, ikinci aranan ise tabii ki elimizdeki hurdaları satmak oluyor. İnsanlar evlerinde atıl durumda bekleyen hurdaları paraya dönüştürmek istiyor. Bu sayede hem kendilerine ufak da olsa bir ekonomik destek sağlamış oluyorlar hem de geri dönüşüm noktasında ülkemize ve çevremize destek oluyorlar. Bu noktada firmamız sizden ürün alırken de 3 aşamada hızlı bir destek sunuyor. Bu noktada;

 • Yine 0505 004 0702 numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki ürünlerin bilgisini vererek veya hurdalar hakkında ayrıntılı bilginiz yoksa hurdanızın resmini WhatsApp üzerinden göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Ekibimiz hurdanızı en iyi şekilde değerlendirip sizlere en uygun fiyat teklifini yapar.
 • Fiyatı kabul etmeniz durumunda ödemeniz yapılır ve hurdalarınız alınır.

Firmamız evinizden çıkabilecek beyaz eşya hurdası, kablo hurdası veya pimapen hurdası gibi ürünleri de almaktadır. Bu noktada çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

 

Gebze Duraklı Mahallesi Hangi Tür Hurdalar Satılır

Halk arasında en çok bilinen hurda türü demir hurdası olmaktadır. Oysa sektörde çok farklı alanlarda hurdalar alınmakta ve satılmaktadır. İnsanların bu konuda bilgi eksikliği olduğundan birçok para edecek hurdayı atmaktadır. Sektörde en çok alınan ve satılan hurda türleri;

 • Buzdolabı hurdası
 • Sarı hurdası
 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası
 • Kablo hurdası
 • Kalorifer peteği hurdası
 • Hurda talaş
 • Araiş alüminyum
 • Pimapen hurdası
 • Beyaz eşya hurdasıdır.

Bunlar sıklıkla ticareti yapılan ürünlerdir. Tabii ki ticareti yapılan hurdalar bunlar ile sınırlı değildir. Bunlar dışında da çok farklı hurdalar bulunmaktadır. Bu noktada ayrıntılı bir bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hem hurdanız hakkında bilgi alabilir hem de bunları bizlere satarak paraya çevirebilirsiniz.

Gebze-Durakli-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Duraklı Mahallesi Hurdacı

Gebze Duraklı Mahallesi Hurda Çeşitleri

Yukarıda da belirtiğimiz gibi birçok hurda çeşidi bulunmaktadır. Tüm bu hurdalar değerinden alınıp satılmaktadır. Sizlerin de evlerinizde veya depolarınızda duran bu tür hurdalarınız varsa bunları satarak paraya çevirebilirsiniz. Deponuzda çürüyüp veya paslanıp gideceğine bunları hem ülke ekonomisine kazandırabilir hem de kendiniz para kazanabilirsiniz. Hurda çeşitleri yukarıda yazılı olanlar ile de sınırlı kalmamaktadır. Çok daha geniş alanlarda hurda alımı ve satımı yapılmaktadır. Bu noktada ayrıntılı bilgiye 0505 004 0702 numaramız üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Hurdalar çeşitlerine göre farklı fiyatlar ile alınmakta ve satılmaktadır. İçlerinde çok değerli olan hurdalar da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra evinizi yeniledikten sonra çıkabilecek beyaz eşya hurdası veya bir inşaat sonrası çıkabilecek kablo hurdası gibi ürünlerin de ticareti yapılmaktadır.

 

Geri Dönüşümün Önemi

Hurdacılık sektörünün en önemli katkılarından birisi de geri dönüşüm kısmındadır. Atıl durumda olan hurdaların ekonomiye geri kazandırılmasını ve çevreyi kirletmesini önler. Özellikle demir hurdası ve kablo hurdası gibi hurdalar zaman içerisinde çözünmemekte ve çevreye zarar vermektedir. Bunlar alınarak ekonomiye geri kazandırılır ve çevreyi kirletmesi önlenir. Bu sayede geleceğe çok daha temiz bir çevre bırakmamız sağlanır. Sizlerin de evlerinde bulunan bu tür hurdalar varsa bunları satarak hem para kazanabilirsiniz hem de çevrenin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurdacı

Gebze Barış Mahallesi Hurdacı

Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

Gebze Arapçeşme Mahallesi Hurdacı

Gebze Ahatlı Mahallesi Hurdacı

Gebze Ademyavuz Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı

Bir önceki yazımız olan Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir