Hurda Krom Fiyatları

By | Şubat 5, 2023
Hurda Paslanmaz Fiyatları
Hurda Paslanmaz FiyatlarıGüncelleme: 27.05.2020
304 Paslanmaz Hurda6 TL
304 Paslanmaz Talaşı4 TL
316 Paslanmaz Hurda7.5 TL
316 Paslanmaz Talaşı6.3 TL
310 Paslanmaz Hurda9.60 TL
310 Paslanmaz Talaşı7.60 TL
430 Paslanmaz Hurda1.80 TL
201 Paslanmaz Hurda1.80 TL

Hurda Paslanmaz Fiyatları

Krom, metalik bir elementtir. Farklı sektörlerde farklı kullanım alanlarına sahiptir. Krom kullanılan malzemeler ve doğrudan elinizde bulunan krom ikinci el olarak satılabilir. Kullanmadığınız veya kullanılmayan kromları satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken geri dönüşüm hizmeti veren firmalarla iletişime geçmek olacaktır. Net Hurdacı ailesi olarak yıllardır var olduğumuz sektörde piyasa değerinde krom alımı yapıyoruz. hurda krom fiyatları değişiklik gösterse de firma olarak geri dönüşüm hurdalar için en doğru fiyat teklifinde bulunuyoruz. Krom satışı yapmak istiyorsanız mutlaka firmamızdan fiyat almalısınız.

Hurda Krom Fiyatları Nedir

Krom, geniş kullanım alanına sahip bir elementtir. Kullanım alanına uygun olması adına işlem görür. Değerli bir element olan krom, geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Kullanılan element bir süre sonra değerini kaybedecek ve verimli kullanılmamaya başlayacaktır. Kullanılmayan veya kullanılamaz olan kromlar için alım işlemi uyguluyoruz. hurda krom fiyatları ise genel olarak şu şekilde;

  • Hurda paslanmaz 304 krom 6 TL
  • Hurda paslanmaz 304 krom talaşı 4 TL
  • Hurda paslanmaz 316 krom 7,5 TL
  • Hurda paslanmaz 316 krom talaşı 6,3 TL
  • Hurda paslanmaz 310 krom 9,6 TL
  • Hurda paslanmaz 310 krom talaşı 7,6 TL
  • Hurda paslanmaz 430 krom 1,8 TL
  • Hurda paslanmaz 201 krom 1,8 TL
  • Hurda paslanmaz 202 krom 1,8 TL
  • %99 anot nikel 55 TL
İlginizi Çekebilir:  Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi Hurda Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları Değişikliği

hurda paslanmaz fiyatları piyasanın durumuna göre değişiklik gösterebilir.  Krom, farklı kullanım alanlarına sahip olduğu gibi farklı ayarlarda piyasada yerini almaktadır. Kromun ayarı da fiyat değişikliği yaşamasına neden olmaktadır. Düşük ayardaki kromların fiyatı daha düşük olurken yüksek ayardaki kromun fiyatı daha yüksektir. Kromun fiyat listesi ise düzenli olarak güncellenmektedir. Firmalar, kendi çalışmaları doğrultusunda özel fiyatlar belirlemektedir. Müşteriler doğru fiyatlarla krom satmak için mutlaka firmalarla iletişime geçmelidir. Ekibimizle birlikte kesintisiz geri dönüşüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda en doğru ve en değerli fiyatlarla geri dönüşüm krom fiyatlarını belirliyor, kalite standartları içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Hurda Kablo Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir