El Terminali Hurdası

By | Ağustos 10, 2018
El Terminali Hurdasi

Motorola tarafından üretilen el terminali, sektörel olarak pek çok alanda barkod okutma, karekod okutma işlemlerini yapan ve gerektiğinde manuel olarak veri girişi sağlayan veri transferi cihazıdır. Pek çok alanda kullanılan bu cihazların oldukça uzun süre dayanabilen pil ömrü, kullanıcıları için tercih sebebi olmuştur. İşletim sistemi sayesinde yüksek performans ve hızlı veri aktarımı sunan bu cihaz taşınabilirliği ve tasarımı ile dikkat çeken el terminali olarak firmalar tarafından veri girişi yapmak üzere kullanılmaktadır. Firmanızda kullanılmayan el terminali hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El terminali ile renkli LCD ekranı sayesinde bu alandaki diğer cihazlara oranla çok daha uzun süre veri girişi yapabilir ve bu şekilde işlerinizi hızlı bir biçimde bitirebilirseniz. Bluetooth özelliği sayesinde diğer cihazlarla eşleşmeye uyumlu hale gelen el terminali ile eşleştirdiğiniz cihazlar arasında da veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Verilerin elle manuel olarak girilmesi gerektiğinde kullanışlı olarak tasarlanan klavyesi sayesinde zaman kaybetmeden veri transferi yapabiliyorsunuz.

Yazılımı ve işletim sisteminin teknolojik olarak son güncel haline getirilebiliyor olması sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bu cihaz ile firmalar verilerin depolanmasını ve ana bilgisayara aktarılmasını sağlamaktadır. Cihazın darbelere ve düşmeye olan dayanıklılığı test edilerek onaylanmış ve bu şekilde piyasaya sürülmüştür. Böylelikle kısa mesafeden düşme halinde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Garantisi kapsamında olan cihazlar için servis imkânı 2 yıl olarak belirlenmiştir. Cihazın teknik ve donanımsal özellikleri sayesinde el terminali kullanımını yaygın hale getirmesi durumu ortaya çıkmıştır.

El terminali hurdası sayesinde oldukça hızlı bir biçimde işlem yapabiliyor ve bluetooth bağlantısı ile el terminalinizi başka cihazlar ile eşleştirilmiş olarak kullanabiliyorsunuz. 3.2 mega piksel flaş özelliğine sahip kamerası sayesinde oldukça kaliteli barkod ve karekod görüntüleyebilen bu cihaz kullanıldığı alanlarda hızlı veri aktarımını kaliteyle buluşturan bir iş yardımcısı olarak adlandırılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kartal Bilgisayar Hurdası

Cihaz hakkında daha fazla bilgi alabilmek üzere bu konuda satış yapan firmalara danışabilir ve piyasada en çok tercih edilen el terminalleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Pek çok durum için garanti kapsamında olan bu cihazı 2 yıl boyunca sorunsuz olarak kullanabiliyorsunuz.

El terminali hurdası satımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir