Hakkımızda

Net Hurdacı olarak özellikle Kocaeli ve İstanbul ağırlıklı olarak hurda alımı yapan bir şirkettir. Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendisini yenileyen yapısı ile aynı zamanda yeterli hurda yükleme araçları, gerekli belgeler ve tüm ekipmanlara sahip olan hurdanın cinsi, türü, tonajı ne olursa olsun alabilecek kapasitede bir hurdacı firmasıdır.

Hali hazırda başta olmak üzere birçok fabrikadan hurda alımı yaparak işini disiplinli, profesyonel bir şekilde halleden özellikle Gebze hurdacı bölgesinde birçok anlaşmalı fabrikadan hurda alımı yapmaktadır.

Geri Dönüşümün temel ilkelerini esas alan yapımız ile çevreye olan saygımızı her geçen gün daha da çok arttırarak hem ekonomiye can veriyor, hem de siz değerli müşterilerimizin aslında atıkların bir çöp olmadığını yeniden doğaya kazandırıldığını altını çizmektedir.

Uzun yıllardır Gebze bölgesinde hizmet veren firmamız her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmasıyla tanınan, sektörde parmakla gösterilen bir hizmeti sunmaktadır.

Büyük şehirlerde hurdacılık faaliyetlerini yürütmek oldukça güçtür. Bunun bilincinde olduğumuz da gerçektir. Müşteri güvenini hafife almadan ciddi bir şekilde yürütmek en büyük hedeflerimizden birisidir. Kesinlikle arkamızdan güvensizce iş yapıyorlar dedirtmemek adına işimizi gayet bilinçli şekilde halletme çabası göstermekteyiz.

Hurda fiyatları konusuna gelince piyasanın en iyi rakamları ile alım yaptığımızın üstüne basarak buradan belli etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Piyasadaki hurdacıların gerek kantar hilesi, gerekse para transferi gibi işlemlerde ağırdan alması, satıla hurdanın kötülenmesi, değerinden daha düşük fiyat teklifi verilmesi gibi durumlara dur demek için yerinden hurda alımı yapan firmamız ile direkt olarak iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.