Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

By | Mayıs 5, 2024
Gebze-Cumakoy-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı gerek elimizdeki hurdaları satmamız gerektiğinde gerekse de hurda almamız gerektiğinde ihtiyaç duyduğumuz firmalardan birisi oluyor. Bu noktada en çok karıştırılan terimlerden birisi de hurda oluyor. Hurda denilince çoğu insanın aklına sadece demir hurdası geliyor. Oysa hurda çok geniş bir alanı kaplıyor. Hatta evinizden çıkan beyaz eşya hurdası ve kalorifer hurdası bile alınıp satılıyor. Sadece metaller değil pimapen hurdası gibi farklı malzemeler de yine alınıp satılabiliyor.

 

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurda Nasıl Alınır

Eğer bir hurda alımına ihtiyacınız varsa bu noktada ilk olarak ne tür bir hurdaya ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Sonrasında bu hurdanın nerelerde satıldığını araştırın ve fiyat teklifleri alın. Sizlere en uygun fiyatı veren firmadan alım işleminizi gerçekleştirin. Fiyat karşılaştırması yaparken mutlaka ürünlerin kalitesini de göz önünde bulundurun. Bu noktada Cumaköy mahallesi hurda alımı noktasında sizlere en uygun fiyatlar ile bizler de hizmet vermekteyiz. Üstelik dükkanımıza gelmenize gereken kalmadan 0505 004 0702 numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz arayarak isterseniz de WhatsApp üzerinden ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bildirerek fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Verdiğimiz fiyatı kabul etmeniz durumunda hurdalarınız alınır ve ödemesi nakit olarak yapılır.

Gebze-Cumakoy-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurda Nasıl Satılır

Tabii ki hurda işinin bir diğer ucu da hurda satışı olmakta. Elinizde olan hurdaları satmak isteyebilirsiniz. Bu noktada süreç yine alış işlemine benzer şekilde işlemektedir. Elinizdeki hurdayı satmak için;

 • 0505 004 0702 numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçip elinizdeki hurdanın bilgisini verin. Eğer elinizdeki hurda hakkında bir bilginiz yoksa WhatsApp üzerinden fotoğraf da atabilirsiniz.
 • Ekibimiz elinizdeki ürünü değerlendirir ve miktarına göre size bir fiyat teklifi sunar.
 • Fiyatı kabul etmeniz durumunda paranız ödenir ve ürünleriniz alınır.
İlginizi Çekebilir:  Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurdacı

3 basit adımda hurdalarınızı satabilir ve paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede hem para kazanabilir hem de geri dönüşüm noktasında çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

 

Gebze Cumaköy Mahallesi Hangi Tür Hurdalar Satılır

Yukarıda da belirtiğimiz gibi hurda kavramı çok geniş bir alanı tutmaktadır. Hurda kavramı insanların gözünde çok sınırlı kalsa da aslında çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Aslında farkında olmadan her gün onlarca hurda ile karşılaşmaktasınız. Bu noktada alım ve satımı yapılan hurdalar;

 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası
 • Kablo hurdası
 • Plastik hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Kalorifer peteği hurdası
 • Hurda talaş
 • Araiş alüminyum
 • Buzdolabı hurdası
 • Pimapen hurdası
 • Sarı hurdası olmaktadır.

Bu tür hurdalar değerinden alınıp satılmaktadır. Sizlerin de elinde bu tür hurdalar var ise bunları paraya çevirebilirsiniz. Gebze Cumaköy mahallesi hurdacı ihtiyacınız olduğundan sizlere tüm bu ürünlerde hizmet vermekte ve en uygun fiyatlar ile hurda alım ve satımını yapmaktayız. Sizlerin de elinizde bu tür hurdalar varsa 0505 004 0702 numaralı telefonumuz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, fiyat teklifi ve bilgi alabilir, ürünlerinizi satabilirsiniz.

 

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurda Fiyatları

Hurda araştırılmasında en sık araştırılan konulardan birisi de fiyatlar olmakta. Fakat fiyat konusunda sabit bir teklif vermek mümkün olmamakta. Elinizdeki hurdalar birçok kritere göre değerlendirilmekte. Bu noktada hurda fiyatlarının belirlenmesinde;

 • Elinizdeki hurdanın türü ve saflığı önem taşımakta. Örnek olarak demir hurdası satacaksanız ama içlerinde plastik de varsa bu ürünün fiyatını düşürmektedir.
 • Elinizdeki ürünün miktarı fiyatı etkileyen en önemli ikinci unsur olmaktadır. Elinizdeki miktar artıkça fiyat da yükselmektedir.
 • Ürünün üzerindeki çürük veya paslanmalar fiyatların düşmesine neden olmakta. Bu noktada ürünlerin mevcut durumu da fiyat üzerinde etkili olmakta.
 • Özellikle demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası gibi ürünlerde ürünlerin şekilleri de fiyatı etkilemekte. Özellikle bu tür ürünlerin profil olarak adlandırılan halleri daha fazla para etmekte.
İlginizi Çekebilir:  Gebze Geri Dönüşüm Hurdacı

 

Geri Dönüşümün Önemi

Hurda konusunda en önemli kısımlardan birisi de geri dönüşüm olmakta. Sattığınız hurdalar sadece size para kazandırmamakta. Bunların yanında bu hurdaların hem çevreyi kirletmesi önlenmekte hem de hurdaların tekrar işlenerek ekonomiye kazandırılması sağlanmakta. Bu da hem geleceğe daha temiz bir doğa bırakmanızı sağlıyor hem de özellikle yurt dışından gelen beyaz eşya hurdası gibi hurdaların ekonomimize kazandırılmasına katkı sağlanmakta. Hurdacılığın bu kısmı genellikle göz ardı edilse de aslında en önemli noktalarından birisi olmakta.
Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurdacı

Gebze Barış Mahallesi Hurdacı

Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

Gebze Arapçeşme Mahallesi Hurdacı

Gebze Ahatlı Mahallesi Hurdacı

Gebze Ademyavuz Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Gebze Duraklı Mahallesi Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir