Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurdacı

By | Mayıs 5, 2024
Gebze-Beylikbagi-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Beylikbağı mahallesi hurdacı sıklıkla araştırılmakta. İnsanlar gerek ellerindeki hurdayı satmak gerekse de kendi ihtiyaç duydukları hurdayı almak için bu araştırmayı yapmakta. Hurda kavramı çok geniş bir anlam taşımakta. Bozulan bir buzdolabı, buzdolabı hurdası olarak satılabilirken yıkılan bir evden çıkan kablolar da kablo hurdası olarak satılabilmekte. Hurda hiç beklemediğimiz alanlarda karşımıza çıkmakta.

Beylikbağı çamaşır makinesi hurdası veya bulaşık makinesi hurdası da tarafımızca alınmaktadır. Kentsel dönüşüme giren evlerin yoğun olduğu Beylikbağında pimapen pencere hurdası, laminat parke ikinci el, demir korkuluklar, çatı sacları, kombi, petek gibi malzemeleri de almaktayız.

 

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurda Nasıl Alınır

Gebze güzeller mahallesi hurdacı araştırmasında insanların sorduğu sorulardan birisi hurdaya ihtiyaç duyarsam nasıl alırım sorusu olmakta. İnsanlar farklı amaçlar ile hurda almakta. Son yıllarda artan fiyatlar neticesinde özellikle tamirciler beyaz eşya hurdası almak için çabalamakta. Bunları hem yedek parça olarak kullanıp hem de tamir edilebilecek durumda olanları tamir edip satmakta. Bu da hem geri dönüşüm noktasında büyük katkı sağlamakta hem de mali olarak alıcı ve satıcıya yarar sağlamakta.

Tabii ki sadece beyaz eşya değil birçok alanda bu tür hurdalara talep olmakta. Hurda almak için yapmanız gereken ise;

 • İhtiyacınız olan hurda türünü ve miktarını belirleyin.
 • Hurdacılardan fiyat teklifi alın.
 • İhtiyacınız olan malzemenin en iyisini en uygun fiyata veren hurdacıdan ürünü alın.

3 basit adımda hurdanızı alabilirsiniz. Bu noktada eğer hurda fiyatı almak istiyorsanız 0505 004 0702 numaralı hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  Almak istediğiniz hurda hakkında detaylı bilgileri alabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı

 

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurda Nasıl Satılır

Tabii ki hurda alımı kadar hurda satımı da araştırılmakta. Bu noktada insanlar neleri hurda olarak satabileceğini de merak etmekte. Yukarıda da belirtiğimiz gibi hurda çok geniş bir alanı tutmakta. Evinizde yaptığınız tamirattan sonra ortaya çıkan kalorifer peteği hurdası da hurda sayılmakta, beyaz eşyalarınızı yeniledikten sonra kalan eski beyaz eşyalar da beyaz eşya hurdası sayılmakta.  Bunun yanında yıkılan bir gecekondunuz varsa bundan da bol bol demir hurdası ve kablo hurdası çıkmakta. Özetle hayatınızın her alanında birçok hurda bulunmakta. Bunları satarak hem gelir elde etmeniz hem de çevreyi korumanız mümkün. Elinizdeki hurdayı satmak için ise;

 • Elinizdeki ürünün türü ve miktarı belirlenmelidir. Hurdanın içerisinde farklı bir malzeme karışmış mı bunlar tespit edilmelidir.
 • Ürünün türüne ve miktarına göre hurdacılardan fiyat teklifi alınmalıdır.
 • Size en yüksek fiyatı veren hurdacı ile anlaşılmalı ve ürün satılmalıdır.

Bu noktada eğer fiyat almak ve hurdanızın türü konusunda danışmak isterseniz 0505 004 0702 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz WhatsApp üzerinden isterseniz de arayarak bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Gebze-Beylikbagi-Mahallesi-Hurdaci

Gebze-Beylikbagi-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hangi Tür Hurdalar Satılır

İnsanları en merak ettiği konulardan birisi de nelerin hurda olarak kabul edildiği olmakta. Yazımız boyunca da bahsettiğimiz çok çeşitli hurdaların neler olduğu merak edilmekte. Genel olarak bakacak olursak en sık alım ve satımı yapılan hurdalar;

 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası
 • Kablo hurdası
 • Plastik hurdası
 • Kalorifer peteği hurdası
 • Hurda talaş
 • Araiş alüminyum
 • Pimapen hurdası
 • Sarı hurdası
 • Beyaz eşya hurdası olmakta.

Tabii ki bunların yanında çok daha fazla çeşitte de hurda alınıp satılmakta.

 

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurda Çeşitleri

Beylikbağı mahallesi hurda alımı konusunda sizlere bol çeşit sunmaktadır. Her türlü hurdanın ticareti mümkündür. Bu sayede hem elinizdeki hurdalardan kurtulabilir hem elinizdeki hurdaları paraya çevirebilir hem de çevrenin korumasına yardımcı olabilirsiniz. Yukarıda da saydığımız hurda çeşitlerinden istediğinizin alım ve satımını yapabilirsiniz. Bu noktada Net hurdacı olarak bizler de sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Hem alım hem de satım sırasında sizlere en uygun fiyat tekliflerini yapmaktayız.

İlginizi Çekebilir:  Hurdacı iletişim

 

Geri Dönüşümün Önemi

Hurda konusundaki en önemli noktalardan birisi de geri dönüşüm kısmıdır. Dünyamızda olan sınırlı kaynakların geri kazanılması ve kablo hurdası gibi malzemelerin çevreye zarar verilmeden toplanması önemlidir.  Hurdaların satılması ve bunların farklı amaçlar ile tekrar kullanılması bu noktada da büyük bir fayda sağlamaktadır. Sizlerin de depolarınızda veya evlerinizin bir kenarında bekleyen hurdalarınız varsa bunları satarak hem geri dönüşüme katkı sağlayabilir hem de bu hurdaları paraya çevirebilirsiniz. Aldığınız para ile siz ihtiyaçlarınızı karşılarken sizden alınan hurdalar da bam başka amaçlar ile kullanılıp ekonomiye tekrar kazandırılır.

Gebze Barış Mahallesi Hurdacı

Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

Gebze Arapçeşme Mahallesi Hurdacı

Gebze Ahatlı Mahallesi Hurdacı

Gebze Ademyavuz Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı

Gebze Duraklı Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Gebze Barış Mahallesi Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir