Gebze Adem Yavuz Mahallesi Hurdacı

By | Mayıs 5, 2024
Gebze-Adem-Yavuz-Mahallesi-Hurdaci-1

Gebze’nin önemli ve yoğun mahalleleri arasında sayılan Gebze Adem Yavuz mahallesi hurdacı sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Aşağıdaki yazımızda hurdanın ve geri dönüşümün önemine dikkat çekerek siz değerli müşterilerimizin merak ettiği birçok konuya değineceğiz.

Hurda alış ve satışı hem işimize yaramayan hurdaların maddi olarak değerlendirilmesi hem de ülkede geri dönüşümün sağlanması için önemlidir. Çoğu hurdalar hem çevreye zarar vermekte hem de zaman geçtikçe çürümekte ve değerini kaybetmektedir. Bu noktada elinizdeki hurdaları değerlendirmenin en iyi yolu hurdaların satışıdır. Hurda terimi bu noktada bazen karıştırılmaktadır. Hurda tamamen kullanılmayacak durumda olabileceği gibi sizin işinize yaramayan demir profiller, plastikler veya benzeri malzemelerde olabilir. Örneğin kullanmadığınız bir beyaz eşya hurdası veya yaptığınız bir inşaattan kalan demir hurdası da hurda sayılmaktadır.

 

Gebze Adem Yavuz Mahallesi Hurda Nasıl Alınır

Gebze Adem Yavuz mahallesi hurdacı ihtiyacınız olabilmektedir. Hurdacı ihtiyacınız gerek hurda alma ihtiyacınızda gerekse de elinizdekileri satma noktasında lazım olabilmektedir. Özellikle evinizde yapacağınız bir tamirat sırasında veya bir firma iseniz yapacağınız bir projede hurda ihtiyacınız olabilmektedir. Bu noktada başta en çok ihtiyaç duyulan bakır hurdası, alüminyum hurdası ve demir hurdası olmak üzere her türlü ihtiyacınızı uygun hurda türleri satılmaktadır. Hurda almak için isterseniz dükkanımıza gelebilir isterseniz de 0505 004 0702 numaralı hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat bilgisi alabilir ve ihtiyacınıza uygun olan hurdanın olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Hurda alımı için yapmanız gereken ekstra bir şey yoktur. İhtiyacınıza uygun hurdaları belirleyip ödemesini yaptıktan sonra ister kendi aracınızla isterseniz de bizim sizlere sunacağımız araç ile hurdanızın transferini de gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Gebze Ahatlı Mahallesi Hurdacı

 

Gebze Adem Yavuz Mahallesi Hurda Nasıl Satılır

Elinizdeki hurdaları satmak isteyebilirsiniz. Özelikle evlerde çıkan buzdolabı hurdası, kalorifer peteği hurdası veya benzer hurdaları satarak hem geri dönüşüm sağlayabilir hem de maddi olarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu noktada hurda satışınızı yapmak için ilk olarak elinizdeki ürünlerin kalitesini ve miktarını bildirmeniz gerekir. Üründen bir örnek getirerek veya 0505 004 0702 numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki ürünlerin fotoğrafını atarak bilgi alabilirsiniz. Bu noktada ürünlerin kalitesi kontrol edildikten ve miktarı belirlendikten sonra sizlere bir fiyat teklifi yapılır. Fiyatı beğenmeniz ve kabul etmeniz durumunda elinizdeki hurdalar alınır ve anında ödemesi yapılır. Bu sayede hem hurdalardan kurtulmuş hem de bu hurdaları paraya çevirmiş olursunuz.

 

Gebze Adem Yavuz Mahallesi Hangi Tür Hurdalar Satılır

Gebze Adem Yavuz mahallesi hurdacı arayışı sırasında sorulan sorulardan birisi de hangi tür hurdaların satılacağıdır. Bu noktada en çok satılan hurda çeşitleri;

  • Demir hurdası
  • Bakır hurdası
  • Alüminyum hurdası
  • Pimapen hurdası
  • Paslanmaz hurda
  • Kalorifer peteği hurdası
  • Sarı hurdası (Pirinç, çinko ve bakırın karışımından ortaya çıkan malzeme)’dır.

Bu tür hurdalar sıklıkla alınmakta ve satılmaktadır. Sizin de elinizde bu tür hurdalar varsa bunların satışını gerçekleştire bilirsiniz. Elinizdeki ürünlerin bilgisini gerek telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak gerekse de dükkanımıza gelerek bizlere verebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda ihtiyacı duyduğunuzda da yine ihtiyacınız olan ürünleri bildirerek fiyat teklifi alabilir ve ihtiyacınıza uygun hurdayı satın alabilirsiniz.

Gebze Adem Yavuz Mahallesi Hurda Çeşitleri

Gebze Adem Yavuz mahallesi hurdacıları olarak çok farklı çeşitlerde hurda alımı ve satımı yapmaktayız. Bunların arasında evinizden veya iş yerinizden çıkan kablo hurdası, en çok karşılaşılan demir hurdası gibi hurdalar yer alırken, pimapen hurdası, plastik hurdası ve benzer hurdalar da yer almaktadır. Hurda çeşitleri bu noktada çok fazla olmaktadır. Elinizdeki hurdaların birçoğu para etmekte ve satışı gerçekleştirilmektedir. Bu noktada elinizdeki hurdayı değerlendirmek ve değerini öğrenmek için 0505 004 0702 numaralı hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir veya WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Gebze organize sanayi hurdacı

Hurdalar Neden Satılmalıdır?

Hurdalar hem çevreye verdikleri zarardan dolayı hem de size para kazandırabileceklerinden dolayı satılmalıdır. Hurdaların çevreye atılması, doğa açısından zararlı olmaktadır. Bunun yanında bir kömürlükte veya depoda bekletmeniz de zamanla çürümelerine, paslanmalarına ve kullanılmaz duruma gelmelerine neden olacaktır. Bu noktada elinizdeki hurdaları satarak hem paraya çevirmeniz hem de geri dönüşüme kazandırmanız mümkündür. Sizlerden alınan hurdalar durumuna göre farklı işlerde kullanılacak ve ürünlerin tekrar piyasaya kazandırılması sağlanacaktır. Sizlere de sattığınız hurdaların parası ödenecek ve maddi gelir elde etmeniz sağlanacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak ve elinizdeki hurdaların değerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Gebze Ahatlı Mahallesi Hurdacı

Gebze Arapçeşme Mahallesi Hurdacı

Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

Gebze Barış Mahallesi Hurdacı

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı

Gebze Duraklı Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Gebze’de Bakırı Kim Alır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir