Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

By | Mayıs 5, 2024
Gebze-Balcik-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Balçık mahallesi hurdacı ihtiyacınız için tüm çözümleri Net hurdacı olarak sizlere sunuyoruz. Tüm hurda alım ve satım işlemlerinizde sizlere gerekli olan tüm desteği sağlıyoruz. Sizlere gerek demir hurdası ve alüminyum hurdası gibi en çok alım – satımı yapılan hurdalarda hem buzdolabı hurdası gibi evinizden çıkabilecek hurdalarda hem de paslanmaz hurda gibi zor bulunan hurdalarda hizmet veriyoruz. Tüm bu ürünlerin hem alımını hem de satımını yapıyoruz.

Balçık köyü hurdacıları genel olarak bu bölgede aktif bir şekilde rol almaktadırlar. Çünkü hurda fiyatları neredeyse bu mahallede belirleniyor bile diyebiliriz. Gebze bölgesinin neredeyse tümü balçık köyü olarak bilinen semtte süreçlerini işletmektedir. Sanayi açısından geniş bir yelpaze sunan Balçık mahallesi geri dönüşüm konusunda zirvede olan yer diyebiliriz.

Gebze Balçık Mahallesi Hurda Nasıl Alınır

Hurda alımı işlemi basittir. İlk olarak ürünlerinize fiyat verilmesi gerekir. Bunun için isterseniz firmamıza örnek ürün getirebilir isterseniz de 0505 004 0702 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki ürünün kalitesine ve miktarına göre sizlere fiyat teklifimizi yaparız. Eğer fiyattan siz de memnun kalırsanız onaylarsınız ve hurdaları sizden alıp paranızı öderiz. Bu noktada hurda kavramını da açıklamak gerekiyor. Hurda sadece kullanılmaz durumda olan ürünleri kapsamıyor. Buzdolabı hurdası gibi pimapen hurdası gibi ürünler de sizlerden alınıyor. Gerek çalışsın gerek çalışmasın bu tür ürünleri de hurda olarak değerlendirebilirsiniz.

Alış hizmetimiz;

 • Elinizdeki hurdaların incelenmesi ve fiyatının belirlenmesi.
 • Fiyat teklifinin size yapılması.
 • Fiyat teklifini onaylamanız durumunda ürünlerinizin alınması ve paranızın ödenmesi şeklinde çalışmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Gebze’de Bakırı Kim Alır?

3 kısa adımda kolaylıkla hurdalarınızı bize satabilir ve paranızı alabilirsiniz. İşlemler çoğunlukla bir günde tamamlanmaktadır. Paralarınız da hızlı bir şekilde ödenmektedir.

 

Gebze Balçık Mahallesi Hurda Nasıl Satılır

Gebze balçık mahallesi hurdacı ihtiyacınız satım noktasında da olabilir. İşinize yarayan hurdaları satın almak ve bunları farklı alanda kullanmak isteyebilirsiniz. Bu noktada farklı hurda çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlar ile veriyoruz. Başta en çok tercih edilen demir hurdası ve bakır hurdası olmak üzere her türlü hurdanın satışını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında ihtiyaca özel olarak zor bulunan kablo hurdası, pimapen hurdası ve benzeri hurdalar ile de hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacını en uygun fiyatlar ile karşılamaya çalışıyoruz. Net hurdacı olarak sizlere hem alım hem de satım noktasında her türlü hizmeti sunuyoruz.

 

Gebze Balçık Mahallesi Hangi Tür Hurdalar Satılır

Balçık mahallesi hurdacıları aramalarında en çok merak edilenlerden birisi de hangi tür hurdaların satıldığı olmaktadır. Bu konuda satılan hurdalar çok büyük çeşitlilik göstermektedir. Sektörde en çok bilinen hurdalardan en az bilinen hurdalara kadar birçoğu işlem görmektedir. Bu noktada en çok satılan hurda türleri arasında;

 • Demir hurdası,
 • Bakır hurdası,
 • Alüminyum hurdası,
 • Pimapen hurdası,
 • Paslanmaz hurda,
 • Kalorifer peteği hurdası,
 • Sarı hurda,
 • Beyaz eşya hurdası bulunmaktadır.

Başta bu hurdalar olmak üzere daha birçok hurdanın alışı ve satışı yapılmaktadır. 0505 004 0702 numarası üzerinden sizlerde bizimle iletişime geçebilir ve hurdanız için bilgi alabilirsiniz. İster elinizdeki hurdayı satmak için isterseniz ihtiyacınız olan hurdayı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Hattımız gerek aramalara gerekse de WhatsApp mesajlarına açıktır. Bu noktada her türlü bilgi size istediğiniz şekilde verilebilmektedir.

Gebze-Balcik-Mahallesi-Hurdaci

Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

 

İlginizi Çekebilir:  Gebze Geri Dönüşüm Hurdacı

Gebze Balçık Mahallesi Hurda Çeşitleri

Gebze balçık mahallesi hurda alımı noktasında yukarıda da belirtiğimiz gibi birçok türde hizmet vermekteyiz.  İhtiyacınız olabilecek her türlü hurda çeşidini stoklarımızda bulundurmakta ve sizlere hızlı bir şekilde sağlamaktayız. Bunun yanında sizlerden de her türlü hurda çeşidini almaktayız.  Bu sayede hem geri dönüşüm noktasında çevreye hizmet etmekteyiz hem de elinizdeki ürünleri paraya dönüştürmekteyiz. Tüm bu süreçlerde de uzman ekiplerimiz ile sizlere yardımcı olmakta, elinizdeki hurda türlerini doğru şekilde tanımlayıp en iyi fiyatlar ile almaktayız.

 

Hurdaları Neden Satmalıyım?

İnsanların en sık sorduğu sorulardan birisi de hurdaları neden satmalıyız oluyor. Bu noktada iki önemli sebep bulunuyor. Birincisi tabii ki geri dönüşüm.  Kullanmadığınız hurdaların ekonomiye geri kazandırılması ve çevreyi kirlemelerinin önlenmesi için hurdalarınızı satmanız büyük önem taşıyor. İkinci sebep ise size sunacağı mali destek. Hurdalarınız karşısında alacağınız para işinize yarayacaktır. Deponuzda veya bahçenizde bekleyip çürümeye terk edilen hurdaları satarak hem bunları paraya dönüştürebilir hem de çevrenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle demir hurdası gibi malzemeler zamanla oksitlenmekte ve özelliğini kaybetmektedir. Bu da oluşan pasın çevreye zarar vermesine yol açmaktadır. Bu gibi hurdaları zamanında satmanız büyük önem taşımaktadır.

Gebze Arapçeşme Mahallesi Hurdacı

Gebze Ahatlı Mahallesi Hurdacı

Gebze Adem Yavuz Mahallesi Hurdacı

Gebze Barış Mahallesi Hurdacı

Gebze Beylikbağı Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Gebze Denizli Mahallesi Hurdacı

Gebze Duraklı Mahallesi Hurdacı

Gebze Cumaköy Mahallesi Hurdacı

Gebze Elbizli Mahallesi Hurdacı

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Gebze Arapçeşme Mahallesi Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir