Fabrika Yıkım işleri

By | Kasım 17, 2021
Fabrika Yikim

Sakarya Fabrika Yıkım – Söküm – Fabrika Bozumu

Fabrika yıkımı ciddi bilgi tecrübesi gerektiren bir süreçtir. Her firmanın baş edebileceği bir konu değildir. Birçok hurdacı firması fabrika yıkım alanında tecrübeli gibi gözükseler de bilgi ve profesyonellik konusunda sınıfta kalabilirler. Bu süreç ise sizlere fayda yerine zarar verebildiği gibi zamanınızın da çalınmasına sebep olabilmektedir. Net Metal firmamız ise fabrika yıkımı konusunda oldukça profesyoneldir. Gerekli olan ekip, donanım ve araçlara sahiptir. Türkiye’nin her yerinden fabrika yıkımı işi almaktayız. Özellikle Sakarya fabrika yıkım işleri bizden sorulur diyebiliriz.

Fabrika Yıkım Sürecini Nasıl Yapıyoruz

Yukarıdaki paragrafımızda da belirttiğimiz gibi fabrika yıkım süreci gerçekten çok titizlik isteyen ve profesyonellik isteyen bir işlemdir. Fabrika yıkımı yapabileceğini söyleyen onlarca, yüzlerce hurdacı firması ile görüşebilirsiniz. Ancak bu işlem görüldüğü gibi basit değildir. Fabrika sahibine yüklü miktarlarda para ödenmesi gerekir. Bu her hurdacının kapasitesi değildir. Yıkıma başlanana kadar sizleri bir şekilde oyalamayı başarabilirlerse başladıktan sonra ekonomik güçleri yetmediği zaman zarar eden sizler olabilirsiniz.

Fabrika Yıkım işleri

Net Metal olarak bizim amacımız öncelikle yapabileceğimiz iş sürecini nasıl koordine etmeliyiz bunun planını çıkararak iş sürecine başlamaktayız. Bir değil, birden fazla personelimizi fabrikanın yıkılacağı alana giderek öncesinde bir plan, program çıkarmaktadırlar. Hangi ekipmanların getireceği, hangi personelin hangi işi yapabileceği önceden belirlenir. Fabrika sahibine bir miktar ödeme yapıldıktan sonra yıkıma başlanır.

Fabrika Yıkımında Ödeme Nasıl Yapılır

Fabrika yıkılmaya başladıktan sonra hurdalarını almaktayız. Gebze fabrika yıkımı gibi bir süreci örnekle açıklayacak olursak eğer fabrika yıkılmaya başlandığı anda gerekli olan hurdalar araçlarımıza yüklenir. Kantarda tartılır ve ödemesi yapılır.

İlginizi Çekebilir:  Fabrika ve Tesis Sökümü

Fabrika Yıkımı Yapan Hurdacılar

Bugün fabrikanızın yıkılmasına karar verdiğinizde birçok fabrika yıkım hurdacısı ile iletişim halinde olabilirsiniz. Öncelikle dikkat edilmesi gereken kuralları sizlere anlatmak isteriz.

  • Yıkımı yapacak olan hurdacının ekonomik zenginliği ölçülmelidir.
  • Yıkım yapılmadan önce profesyonel göründüklerine aldanılmaması gerekir.
  • Yıkım için gerekli olan teçhizatlara sahip olduklarına bakılmalıdır.
  • Kesilmesi gereken demirler için profesyonel kesim personellerinin olması gerekir.
  • Hurdacının vincinin olup, olmadığı mutlaka öğrenilmelidir.
  • Hurda yükleme araçlarının çok olması önemlidir.
  • Hurdacılar arasında mutlaka karşılaştırma yapılmalıdır.

Hangi Bölgelere Fabrika Yıkım Hizmeti Sunuyoruz

Fabrika yıkım işlemleri için bizi tercih etmeniz en büyük avantajlardan birisi olacaktır. Türkiye’nin 81 iline hizmetimiz vardır. Sadece illere değil, ilçelere de hizmetler sunuyoruz. Gerekli olan personel, araç gibi hizmetlerimiz olmasından dolayı Net Metal firmamız yerinde size fiyat verebilecek kapasitededir.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Fabrika Sökümü 05050040702 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir