Fabrika Sökümü 05050040702

By | Temmuz 22, 2018

Geri dönüşümün önemli bir parçası olan sanayi kuruluşları bazı dönemlerde yenileme süreçleri veya bizim bilmediğimiz farklı sebeplerden dolayı yıkılabilmektedir. Fabrika sökümü olarak tabir edebileceğimiz bu süreç içerisinde fabrikanın içerisinde bulunan tüm geri dönüşüm malzemeleri ayıklanarak gerekli yıkım veya bozum işlemi yapılmaktadır. Sanayi açısından oldukça gelişmiş bölgelerden birisi olan Gebze fabrika sökümü konusunda çok ciddi yatırımların yapıldığı bir bölge olmaktadır. Fabrika sökümü yapılmadan önce personellerimiz tarafından bir plan oluşturulur ve bu plan doğrultusunda ilerlenir.

Fabrika içerisinden çıkacak olan çatı makasları, inşaat demirleri, köşebentler, jeneratör, kompresör, elektrik tesisatı ve diğer tüm metaller makine hurdası da dahil olmak üzere ayrıştırılır. Bu işlem tarafımızca yapılır ve fabrika söküm işleri yapılmadan önce karşılıklı anlaşmaya göre bu malzemeler fiyatlandırılır. Sizlerden söküm için herhangi bir ücret talebi olmaz.

Fabrika söküm sürecinde Çelik konstrüksiyon malzemelere herhangi bir zarar vermeden gerekli söküm işlemleri tamamlanır. Çorlu fabrika sökümü veya bozumu için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara bölgesi üzerinden tüm fabrikaların bozulması ve sökülmesi için taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Fabrika yıkım işleri olarak da adlandırılan bu durum amatör kişiler tarafından yapılmamalıdır. Personellerimiz söküm işleri yaparken gerekli teçhizat, donanım ve eğitim sertifikalarına tabi tutulmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği konusunda hassas bir yaklaşım sergileyerek gerekli tüm tedbirleri alarak işimizi yapmaktayız.

Fabrika yıkım işi yapan firmalar arasında yer aldığımız için fabrikadan çıkacak olan tüm makine hurdaları ya da diğer metal hurdaları değerinde fiyatla sizden alınır. Yani sizin herhangi bir fabrika bozumu için ödeme yapmanıza gerek yoktur.

One thought on “Fabrika Sökümü 05050040702

  1. Kerim Bey

    Gebze Organize Sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızın sökülmesinde bize yardımcı olan Nethurdaci firmasına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Fabrikamızda bulunan tüm malzemeleri alacak kapasitede yüksek meblağlar ile hurda alımı gerçekleştirdiler. Üstelik fabrikanın bozuması veya sökülmesi için biz elimizi dahi sürmedik. Tekrardan hizmetiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir