Kalay Hurdası

By | Şubat 5, 2023
Kalay Hurdasi

İlk olarak kalay nedir açıklamasını yaptıktan sonra kalay hurdası alımı ile ilgili gerçekleştirdiğimiz süreçten bahsetmek istiyoruz. Bilindiği üzere kalay bir madendir ve element sınıfında yer alır. Tabloda atom numarası 50 olarak bilinmektedir. ‘’ SN ‘’ harfleri ile simgelenir. Gümüş rengindedir ve korozyona karşı çok etkilidir. Yani havadan oksitlenmez veya diğer tüm hava şartlarına karşı sağlam bir yapısı bulunur. Birçok metalin kalay ile kaplanmasına şahit olabilirsiniz. Isıtılarak ve sonrasında dövülerek tel veya levha gibi araç gereçler yapılabilmektedir.  Çok fazla detaya girmeden kalay hurdası hakkında gerekli bilgilere geçmek istiyoruz.

Firmamız Kocaeli /Gebze ilçesinde bulunuyor olup geri dönüşüm üzerine çalışmalar yapmaktadır. Gerekli olan geri dönüşüm belgelerine sahip olması neticesinde çeşitli kap-kacak olarak adlandırdığımız eşyaların kalay ile yapılması veya kaplanması gibi süreçler daha sonrasında artık kullanılamayacak duruma gelmesinden sonra yeniden kazanılmak üzere hurdacı olarak sizlerden satın almaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman kalay hurdası var demeniz yeterli olacaktır. Özellikle daha net bir yaklaşım sergilemek adına elinizde bulunan hurda kalayların veya diğer hurdalarınızın resimlerini WhatsApp iletişim numaralarımıza göndermeniz durumunda fiyat verilir ve yerinden gelip alınır. Kendi araçlarımızla yükleme yapacağımız için özellikle atık olarak sayılabilecek fabrikalarda kalay atıklarının, parçalarının alınması sürecinde de aktif bir rol oynamaktayız. Gebze kalay hurdası olarak bizi anımsayabilirsiniz. İstanbul ve civarından kalay hurdalarınızı alıyoruz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir