istanbul Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Istanbul Hurdaci

İstanbul’un tüm ilçelerinden hurda alımı yapıyoruz. Özellikle alımlarımız ağırlıklı olarak sanayi hurdası olmaktadır. Ancak her türlü hurdalarınız için bizi aramaktan çekinmeyiniz. İstanbul bakır hurdası alımlarımızda bu günlerde yoğunluk olduğu için fiyatları olabildiğince yüksek tutmaktayız. Elinizin altında bulunan hurdalarınızı istanbul hurdacı firmamıza satabilirsiniz.

Kilosu, cinsi, türü ne olursa olsun istanbul hurdacı olarak sizlerden satın aldığımız hurdaları araçlarımıza yükleyerek hurda birikimi yaptığımız sahaya getirmekteyiz. Burada sizden alınan hurdalar parçalanarak ayrıştırma sürecine girer. Tabi bu süreç tamamen profesyonel ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Örneğin; sizden satın aldığımız buzdolabı hurdası parçalara ayrılarak sac, demir, plastik, bakır, krom gibi madenleri ayrılır. Geri dönüşümün ülke ekonomisine ve çevreye kazandırdıklarını buradan anlatmakla bitiremeyiz. Bu nedenle yeteri kadar kaynak olmadığı için herhangi bir metalin ne geri dönüşüm için ne kadar değerli olduğunu biz biliyor olsak da sizlerde bilmelisiniz. Herhangi bir hurdanızı bize satmak için iletişim numaramızdan bize ulaşmanız mümkünse WhatsApp ile hurdalarınızın resmini bize çekip göndermeniz durumunda tüm süreç hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Avrupa yakası hurdacı ya da Anadolu yakası hurdacı için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hiçbir şekilde biz sadece Maltepe hurdacı ya da Kartal hurdacı olarak hizmet politikamızda kısıtlama yapmadan çalışıyoruz. istanbul hurdacı olarak bizi arayın gelelim peşin ödemenizi yapalım ve hurdanızı yerinden alalım.

Satacak olduğunuz hurdanın cinsi, türü ne olursa olsun örneğin; İstanbul bakır hurdası dediğimiz zaman akla biz gelmeliyiz. Çünkü yüksek fiyatla bakır hurdası aldığımız gibi İstanbul krom hurdası için de yüksek fiyat vermekteyiz. Firmamız Gebze hurdacı olarak Marmara bölgesinde bulunuyor olsa da sanayi ortamında alınan hurdalar ayrıştırılır ve geri dönüşüm yapılarak yeniden kullanıma kazandırılır. İstanbul klima hurdası ya da İstanbul soğutucu sistemleri hurdası alanında gerçekten profesyonel bir ekibe sahiptir. Chiller grubu hurdası başta olmak üzere içeriğinde bulunan kondansatör itinalı bir şekilde sökülür. İlgili parçaların sökümünden sonra lazer makinası ile kesim sağlanır ve içerisinde bulunan yağ hurdası ve gazlar alınır.  Soğutucu gruplarında ciddi anlamda kimyasal malzemeler bulunduğu için mutlaka İstanbul geri dönüşüm firması ile irtibata geçmenizi önermekteyiz. Bu kimyasalları doğaya bırakılması ise çok ciddi çevre felaketine yol açabilmektedir. En basitinden klima hurdası içerisinde bile çok ciddi kimyasallar bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Esenyalı Hurdacı

Makinalardan çıkacak olan kablo hurdaları da yine İstanbul kablo hurdası firmamız tarafından alınarak öncesinde plastik kablosundan soyulur ve daha sonrasında bakır makinalarda kırılarak toz haline getirilir. Daha sonrasında yeniden kullanım için geri dönüşüme kazandırılır. Ataşehir hurdacı olarak da faaliyetlilerimiz yine bu şekilde ilerlemektedir.

Dudullu hurdacı olarak faaliyetlerimiz sadece Dudullu bölgesinde değil İstanbul Bakırköy hurdacı olarak da geniş yelpazede hizmet vermekteyiz. Kısacası İstanbul’un her yerinden hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’dan hurda alan firmalar listesinde bizi ilk sırada tutabilirsiniz. Hatta telefon rehberinize İstanbul hurdacı olarak da kayıt edebilirsiniz.

İstanbul Hurda Alım Bölgelerimiz

Aşağıda tek tek listelediğimiz ilçelerden, mahallelerde hurda alımı yaptığımız bir gerçektir. Hurdanızın türü ne olursa olsun mutlaka bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. WhatsApp ile resim göndermeniz durumunda daha hızlı aksiyon alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Şile Hurdacı

Karadeniz kıyısı olarak bilinen Şile bilindiği üzere İstanbul’un tatil cenneti olarak bilinmektedir. İstanbul’un merkezine aşağı yukarı 100 km uzaklıkta olması ise denizin, plajın, serinliğin tadını çıkarmak isteyenlerin uğrak yerleri arasınadır. Bizler ise bu tatil cennetinin hurda tarafıyla ilgilenmekteyiz. Siz tatilinizi yaparken biz sessiz sedasız sizin bize satacağınız hurdaları almaktayız. Telefon rehberinize şile hurdacı olarak kayıt edebilirsiniz.

Sultanbeyli Hurdacı

İstanbul Sultanbeyli hurdacı olarak faaliyetlerimiz bu bölgede de geçerli olmaktadır. Sultanbeyli fabrika sökümü hurdası başta olmak üzere evlerinizde kullanmadığınız tüm hurda çeşitlerine talibiz. Demir hurdası, bakır hurdası veya diğer maden hurdaları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kadıköy Hurdacı

Anadolu yakası hurdacı olarak Kadıköy hurdacı anlayışımız da hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar hurda alım merkezlerimizden birisi olan Kadıköy için aralık vermeden hurda almaya devam ediyoruz. Kablo hurdası başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm geri dönüşüm metallerinin alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

İlginizi Çekebilir:  Gaziosmanpaşa Hurdacı

Sancaktepe Hurdacı

Geri dönüşüm firmaları arayışındaysanız Sancaktepe hurdacı olarak faaliyet gösterdiğimiz bu bölgeler için bizimle iletişime geçerek demir hurdası, plastik hurdası veya inşaat malzemesi hurdası gibi tüm hurda türlerinizi bize satabilirsiniz. İstanbul makine hurdası da yine alımlarımız arasındadır.

Ataşehir Hurdacı

İstanbul Anadolu yakası hurdacı dediğiniz zaman akla hiç şüphesiz Ataşehir hurdacı firmamız gelmelidir. Çünkü bu bölgeden boru hurdası başta olmak üzere birçok hurda alımı gerçekleştirmişliğimiz vardır. İstanbul ataşehir hurdacı denildiği zaman akla biz geliriz ve bu zamana kadar en çok hurda alımı yaptığımız bölgeler arasında bulunmaktadır. Alüminyum hurdası veya Ataşehir akü hurdası gibi süreçleriniz itinalı bir şekilde alınır.

Beykoz Hurdacı

Beykoz bakır kablo hurdası satmak istediğiniz zaman bize ister WhatsApp ile ulaşın, isterseniz mail ile ulaşabilirsiniz. Tabi ki telefon numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Beykoz hurdacı alanında faaliyet göstermekteyiz. Her türlü hurdanız için gelip yerinden alır ve parasını peşin olarak öderiz.

Ümraniye Hurdacı

Görüldüğü üzere istanbul hurdacı olarak faaliyetlerimiz neredeyse tüm bölgelerde geçerliliğini koruyor. Ümraniye hurdacı arayışındaysanız hurdanızı kilosu, tonajı ne olursa olsun yerinden gelip alıyoruz. Çinko hurdası da alımlarımız arasındadır. istanbul hurda malzeme alan yerler olarak da bizi arayabilirsiniz.  Ümraniye geri dönüşü firması olarak inşaat panosu hurdası da alımı gerçekleştirmekteyiz.

Üsküdar Hurdacı

Üsküdar kalay hurdası alanında da faaliyetlerimiz mevcuttur. Kurşun hurdası da yine Üsküdar hurdacı firmamız tarafından değerinde parayla alınır. Bulaşık makinası hurdası başta olmak üzere tüm beyaz eşya hurdası alımı gerçekleştirmekteyiz.

ÇEKMEKÖY HURDACI, KARTAL HURDACI, KAVACIK HURDACI, MALTEPE HURDACI, PENDİK HURDACI, DARICAHURDACI, alümiyum hurdası, ÇORLU HURDACI, BABAESKİ HURDACI, ENEZ HURDACI, EREĞLİ HURDACI, HAYRABOLU HURDACI, ÇERKEZKÖY HURDACI, TRAKYA HURDACI 0534 457 07 68, AYAZAĞA HURDACI, DİKİLİTAŞ HURDACI,  çinko hurdası, ZEKERİYAKÖY HURDACI, YEŞİLYURT HURDACI, YEŞİLPINAR HURDACI, YEŞİLKÖY HURDACI, YENİBOSNA HURDACI, UNKAPANI HURDACI, TOPKAPI HURDACI, TEŞVİKİYE HURDACI, TARABYA HURDACI, TAKSİM HURDAC, I ŞİRİNEVLER HURDACI, SÜTLÜCE HURDACI, AVCILAR HURDACI, trafo hurdası, BAĞCILAR HURDACI, BAHÇELİEVLER HURDACI, BAKIRKÖY HURDACI, BAŞAKŞEHİR HURDACI, BAYRAMPAŞA HURDACI, BEŞİKTAŞ HURDACI, BEYLİKDÜZÜ HURDACI, BEYOĞLU HURDACI, BÜYÜKÇEKMECE HURDACI, ESENLER HURDACI, ESENYURT HURDACI, EYÜP HURDACI, FATİH HURDACI, GAZİOSMANPAŞA HURDACI, 0505 004 07 02 GÜNGÖREN HURDACI,  Makine hurdası, KÂĞITHANE HURDACI, KÜÇÜKÇEKMECE HURDACI, SARIYER HURDACI, ŞİŞLİ HURDACI, SULTANGAZİ HURDACI, ZEYTİNBURNU HURDACI, AKSARAY HURDACI, CİHANGİR HURDACI, ALİBEYKÖY HURDACI, ÇAĞLAYAN HURDACI, CERRAHPAŞA HURDACI, ARNAVUTKÖY HURDACI, ATAKÖY HURDACI, ÇATALCA HURDACI, BAHÇEŞEHİR HURDACI, ETİLER HURDACI, BEBEK HURDACI, FINDIKZADE HURDACI, Bakır Kablo hurdası, FİRİZKÖY HURDACI, FLORYA HURDACI, Sarı hurdası, GÖKTÜRK HURDACI, GÜLTEPE HURDACI, GÜNEŞLİ HURDACI, GÜRPINAR HURDACI, HABİBLER HURDACI, HALKALI HURDACI, HARAÇÇI HURDA, HARAMİDERE HURDACI, HASKÖY HURDACI, İKİTELLİ HURDACI, İSTOÇ HURDACI, KABATAŞ HURDACI, Demir hurdası, KASIMPAŞA HURDACI, KAVAKLI HURDACI, KAYABAŞI HURDACI, kalay hurdası, KEMERBURGAZ HURDACI, KIRAÇ HURDACI, KUMBURGAZ HURDACI, KÜÇÜKKÖY HURDACI, kurşun hurdası, LALELİ HURDACI, LEVENT HURDACI, MAHMUTBEY HURDACI, MASLAK HURDACI, MECİDİYEKÖY HURDACI, MERTER HURDACI, 0505 004 07 02 MİMAROBA HURDACI, NİŞANTAŞI HURDACI, OKMEYDANI HURDACI, Pimapen hurdası, RAMİ HURDACI, SEFAKÖY HURDACI, SELİMPAŞA HURDACI, SEYRANTEPE HURDACI, SİLİVRİ HURDACI, GEBZE HURDACI, İSTANBUL ANADOLU YAKASI HURDACI, ÇERKEZKÖY HURDACI, EDİRNE HURDACI, KOCAELİ HURDACI, TEKİRDAĞ HURDACI

İlginizi Çekebilir:  Gaziosmanpaşa Hurdacı

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir