ikinci el iskele hurdası 0505 004 07 02

By | Temmuz 19, 2018
Iskele Hurdası

Firmamız hurda alımında sınır tanımayarak iskele hurdası alımı da yapmaktadır. Özellikle iskele direk hurdası alanında ciddi yatırımlar yaparak yüksek fiyatlara alım yapmaktadır. inşaat iskelesi hurdası alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En yüksek fiyata iskele hurdası alımı gerçekleştirdiğimiz için Gebze ikinci el iskele alımı yapan firma olarak tanınıyor olsak da aslıda Türkiye geneli alımlarımı gerçekleşmektedir.

İskele demiri hurdası olarak da bilinen iskeleler ile artık bir işiniz kalmadıysa, satmayı düşünüyorsanız ve hurda olarak değil de malzeme olarak ikinci el iskele olarak satarak daha çok gelir elde etmek isteyenler için ikinci el iskele alan firmalar adı altında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat iskelesi hurdası fiyatları için bizimle irtibat kurabilirsiniz. ikinci el sıva iskelesi hurdası alımları yaptığımız için stoklarımızda bulunmadığından dolayı alım yapmak için aramamanızı istemekteyiz. Bizler sadece sizlerden alarak değerinde ödeme yapmaktayız. İskele hurdası alırken ödemelerimiz nakit olarak yapılır ve daha sonrasından hurda yükleme araçlarımıza yüklenir. Kesinlikle çek, veresiye, yarısı peşin gibi alımlar yapmıyoruz ve böyle alacak olan kişilere de güvenmemenizi öneriyoruz. Bizde örneğin; ikinci el dış cephe iskelesi hurdası satmak istiyorum demeniz durumunda adeti, cinsi, kilosu, modeli ne olursa olsun peşin ödeme yapılmaktadır.

İkinci el örümcek iskele hurdası satımı yapmak için WhatsApp numaralarımıza fotoğraf göndermeniz durumunda daha hızlı bir şekilde ilerleyeceğimizden emin olabilirsiniz. iskele hurdası bu zamana kadar en çok aldığımız demir iskele malzemelerinden birisidir. işimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için güvenle bizimle alışveriş yapabilirsiniz.

İkinci el kamalı iskele hurdası da alımı yaptığımız doğrudur. Mevcutta stoklarımızda olmasa da satmak istiyorsanız ve düşük hurda parasına vermek istemiyorsanız mutlaka bize sorarak satmayı deneyiniz. Emin olabilirsiniz ki iskele hurdası için yüksek fiyat vereceğimiz için bizlere satmayı gönül rahatlığı ile düşünebileceksiniz.

İkinci el cup lock iskele hurdası da en çok alım yaptıklarımız arasındadır. Sizler de çok rahat görebiliyorsunuz ki iskele üzerine ne varsa alımını gerçekleştirmekteyiz. Firmamızda yetişen ve uzun yıllardır aynı sektörde ilgilenen birden fazla personelimizle hizmet vermekteyiz. İkinci el flanşlı iskele hurdası alan firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız şuan doğru adreste olduğunuzu unutmayınız. Sitemizin sağında, solunda, ortasında her alanında bulunan iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el kalıp altı iskele hurdası satmak istiyorsanız emin olabilirsiniz ki sizden alınacak olan malzeme hurda gözüyle alınmayacaktır. Bizler süreçlerimizi her ne kadar hurda alanında genişletiyor ve geliştiriyor olsak da iskele hurdası alımlarımız malzeme olarak alınır yani ikinci el iskele niyetinde size fiyat verilir. İkinci el H tipi iskele hurdası Gebze firmamızın yetkilisi ile görüşerek satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir