ikinci El Trafo Alanlar 0505 004 07 02

By | Şubat 5, 2023
Ikinci El Trafo Alanlar

Teknoloji çağında olduğumuz bu günlerde insanlar satmakistedikleri veya almak istedikleri herhangi bir malzeme için internetikullanıyorlar. Bu kapsamda ikinci eltrafo alanlar, 2. el trafo alanlar, ikinci el trafo alan firmalar, ikinciel dağıtım trafosu alanlar gibi terimlerle internette arama motorlarındanfaydalanarak hurda trafo satışı veya ikinci el trafo satış için fiyatalmaktadırlar. Bizim buradaki görevimiz ise piyasanın en yüksek verenleriarasında olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Birçok kişiçalışan ya da çalışmayan transformatörleri veya dağıtım trafosu olaraknitelendirdiğimiz bu ekipmanları hurda parasına satın almak istemektedir. Budurum ise satan kişinin çok ciddi zarar etmesine neden olmaktadır. Peki, ikinci el trafo alanlar arasında olmakve bizi ayıran faktörler nelerdir anlatalım ve hep beraber inceleyelim.

Ikinci El Trafo Alan Yerler
ikinci el trafo alan yerler

Trafo Fiyatlarını Neye Göre Belirliyoruz?

2. el trafo alan firma olarak sizlere fiyat verebilmemiziçin bize satmak istediğiniz dağıtım trafosunun resmini, etiket kısmınıWhatsApp numaramıza iletmeniz olacaktır. ikinciel trafo fiyatları belirlenirken trafonun üretim yeri, markası, modeli, KVAdeğeri, yağlı olması, yağsız olması, yağ ağırlığı, toplam ağırlığı gibietkenler ikinci el trafo fiyatını belirlememizi sağlıyor. Ayrıca trafolarbilindiği üzere üretimi yapılırken maliyeti daha düşük olması için iç kısmınınalüminyum sargılı olması genelde yeni model üretilen trafolarda mümkünolabilmektedir. Alüminyum olması ise bakır sargılı olan trafoya göre daha düşükbir fiyat anlamına geliyor. Örneğin; bize 1600KVA bakır sargılı trafo alanlar olarak ulaştınız ve bizden fiyat istediniz.Bu özelliklere göre bir trafoya verilecek rakam ile 1600 KVA alüminyum sargılı trafo alanlar firması olarak ulaşmanızdaçok ciddi bir fiyat farkı ortaya çıkmasa da alüminyum sargılı olanın bedelidaha düşük olacaktır. Bunu ayırt edebilmemizin en büyük etkeni de trafonunmarka ve modelidir.

Etitaş Ikinci El Trafo
ikinci El Trafo Alanlar 0505 004 07 02 7

Yanık, Arızalı,  Bozuk Trafo Alanlar

ikinci el trafo alanlar arasında bozuk, arızalı, yanık veya çalışmayan trafonuzu sağlamından ayırarak fiyatını düşürme gibi bir ihtimal vermiyoruz. Mesela; bizi aradınız ve 1600 KVA Etitaş ikinci el trafo alan firma olarak bize ulaştınız. Detayları verdiğiniz size fiyatını hemen iletebiliriz.

Yanık, Hurda, Bozuk Trafoları Kim Alır?

Satmak istediğiniz trafonun yanık olması, bozuk olması yağsız olması gibi durumlarda hurdacı adı altında çalışanlara satmanız durumunda daha düşük fiyata satacağınızı unutmayınız. Buna göre bozuk trafoyu kim alır diye pek fazla araştırma içerisine girmeyiniz. Emin olabilirsiniz ki bize satmanız durumunda daha karlı çıkacağınızı unutmayınız.

Trafo Takası Yapanlar

2. el trafo alanlar arasında bozuk trafonuzu satmanız durumunda yenisini almak için bir hayli ücret ödemeniz gerekecek. Trafo takası yapanlar arasında bizimle iletişime geçerek eski trafonuzu alıp yerine yenisini verebiliyoruz. Bu süreç dahilinde alınacak olan trafo ile verilecek olan trafo arasındaki ücret için detaylı görüşme sağlamak daha sağlıklı bir süreç olacaktır.

İkinci El 630 KVA Trafo Alanlar

Şantiyenizde, deponuzda, direkte veya herhangi bir yerdeki ikinci el 630 KVA trafo alanlar olarak bizimle iletişime geçerek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki fiyat olarak yüksek rakamları vereceğiz. Mesela; ABB ikinci el 630 KVA trafo alanlar için bizimle görüşebilirsiniz.

Maksan 630 KVA trafo ikinci el alanlar arasında olmamız demek markası, modeli ne olursa olsun sizlerden satın alacağız anlamına gelmektedir.

Transtek 630 KVA ikinci el trafo alanlar listenizde mutlaka telefon numaramızı arayarak veya e-mail ya da WhatsApp numaramıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun çekinmeden bize resim görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz.

Areva 630 KVA ikinci el trafo alan firma olarak fiyatlandırmayı sizlere ileterek bizlere satmanız için elimizden geleni yapabiliriz.

Best 630 KVA ikinci el trafo alanlar arasında en çok satın aldığımız tereddüt etmeden size trafo fiyatı hakkında bilgi verebiliyoruz.

Elkima 630 KVA ikinci el trafo alanlar piyasada fazlasıyla yeri olan Elkima trafolar ikinci el değerinde bozuk ya da arızalı veya yanık olsa bile tarafımızca satın alınmaktadır.

Etitaş 630 KVA 2. el trafo alanlar firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşmanız durumunda fiyat alabilirsiniz.

Schneider 630 KVA ikinci el trafo alanlar arasında yüksek fiyatla satın almaktayız. Bakır sargılı olması nedeniyle fiyatı en yüksek vereceğimizi unutmayınız.

Esaş 630 KVA ikinci el trafo alan firma olarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz rakamlara satma imkanınız bulunduğunu unutmayınız.

ABB ikinci el 630 KVA trafo alanlar arasında bizi lider olarak tanımlayabilirsiniz.

Maksan 800 KVA trafo ikinci el alanlar arasında olmamız demek markası, modeli ne olursa olsun sizlerden satın alacağız anlamına gelmektedir.

Transtek 800 KVA ikinci el trafo alanlar listenizde mutlaka telefon numaramızı arayarak veya e-mail ya da WhatsApp numaramıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun çekinmeden bize resim görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz.

Areva 800 KVA ikinci el trafo alan firma olarak fiyatlandırmayı sizlere ileterek bizlere satmanız için elimizden geleni yapabiliriz.

Best 800 KVA ikinci el trafo alanlar arasında en çok satın aldığımız tereddüt etmeden size trafo fiyatı hakkında bilgi verebiliyoruz.

Elkima 800 KVA ikinci el trafo alanlar piyasada fazlasıyla yeri olan Elkima trafolar ikinci el değerinde bozuk ya da arızalı veya yanık olsa bile tarafımızca satın alınmaktadır.

Etitaş 800 KVA 2. el trafo alanlar firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşmanız durumunda fiyat alabilirsiniz.

Schneider 800 KVA ikinci el trafo alanlar arasında yüksek fiyatla satın almaktayız. Bakır sargılı olması nedeniyle fiyatı en yüksek vereceğimizi unutmayınız.

Esaş 800 KVA ikinci el trafo alan firma olarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz rakamlara satma imkanınız bulunduğunu unutmayınız.

ABB ikinci el 800 KVA trafo alanlar arasında bizi lider olarak tanımlayabilirsiniz.

Maksan 1000 KVA trafo ikinci el alanlar arasında olmamız demek markası, modeli ne olursa olsun sizlerden satın alacağız anlamına gelmektedir.

Transtek 1000 KVA ikinci el trafo alanlar listenizde mutlaka telefon numaramızı arayarak veya e-mail ya da WhatsApp numaramıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun çekinmeden bize resim görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz.

Areva 1000 KVA ikinci el trafo alan firma olarak fiyatlandırmayı sizlere ileterek bizlere satmanız için elimizden geleni yapabiliriz.

Best 1000 KVA ikinci el trafo alanlar arasında en çok satın aldığımız tereddüt etmeden size trafo fiyatı hakkında bilgi verebiliyoruz.

Elkima 1000 KVA ikinci el trafo alanlar piyasada fazlasıyla yeri olan Elkima trafolar ikinci el değerinde bozuk ya da arızalı veya yanık olsa bile tarafımızca satın alınmaktadır.

Etitaş 1000 KVA 2. el trafo alanlar firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşmanız durumunda fiyat alabilirsiniz.

Schneider 1000 KVA ikinci el trafo alanlar arasında yüksek fiyatla satın almaktayız. Bakır sargılı olması nedeniyle fiyatı en yüksek vereceğimizi unutmayınız.

Esaş 1000 KVA ikinci el trafo alan firma olarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz rakamlara satma imkanınız bulunduğunu unutmayınız.

ABB ikinci el 1000KVA trafo alanlar arasında bizi lider olarak tanımlayabilirsiniz.

Maksan 1250 KVA trafo ikinci el alanlar arasında olmamız demek markası, modeli ne olursa olsun sizlerden satın alacağız anlamına gelmektedir.

Transtek 1250 KVA ikinci el trafo alanlar listenizde mutlaka telefon numaramızı arayarak veya e-mail ya da WhatsApp numaramıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun çekinmeden bize resim görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz.

Areva 1250 KVA ikinci el trafo alan firma olarak fiyatlandırmayı sizlere ileterek bizlere satmanız için elimizden geleni yapabiliriz.

Best 1250 KVA ikinci el trafo alanlar arasında en çok satın aldığımız tereddüt etmeden size trafo fiyatı hakkında bilgi verebiliyoruz.

Elkima 1250 KVA ikinci el trafo alanlar piyasada fazlasıyla yeri olan Elkima trafolar ikinci el değerinde bozuk ya da arızalı veya yanık olsa bile tarafımızca satın alınmaktadır.

Etitaş 1250 KVA 2. el trafo alanlar firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşmanız durumunda fiyat alabilirsiniz.

Schneider 1250 KVA ikinci el trafo alanlar arasında yüksek fiyatla satın almaktayız. Bakır sargılı olması nedeniyle fiyatı en yüksek vereceğimizi unutmayınız.

Esaş 1250 KVA ikinci el trafo alan firma olarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz rakamlara satma imkanınız bulunduğunu unutmayınız.

ABB ikinci el 1250KVA trafo alanlar arasında bizi lider olarak tanımlayabilirsiniz.

Maksan 1600 KVA trafo ikinci el alanlar arasında olmamız demek markası, modeli ne olursa olsun sizlerden satın alacağız anlamına gelmektedir.

Transtek 1600 KVA ikinci el trafo alanlar listenizde mutlaka telefon numaramızı arayarak veya e-mail ya da WhatsApp numaramıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun çekinmeden bize resim görsellerini atarak fiyat alabilirsiniz.

Areva 1600 KVA ikinci el trafo alan firma olarak fiyatlandırmayı sizlere ileterek bizlere satmanız için elimizden geleni yapabiliriz.

Best 1600 KVA ikinci el trafo alanlar arasında en çok satın aldığımız tereddüt etmeden size trafo fiyatı hakkında bilgi verebiliyoruz.

Elkima 1600 KVA ikinci el trafo alanlar piyasada fazlasıyla yeri olan Elkima trafolar ikinci el değerinde bozuk ya da arızalı veya yanık olsa bile tarafımızca satın alınmaktadır.

Etitaş 1600 KVA 2. el trafo alanlar firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşmanız durumunda fiyat alabilirsiniz.

Schneider 1600 KVA ikinci el trafo alanlar arasında yüksek fiyatla satın almaktayız. Bakır sargılı olması nedeniyle fiyatı en yüksek vereceğimizi unutmayınız.

Esaş 1600 KVA ikinci el trafo alan firma olarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz rakamlara satma imkanınız bulunduğunu unutmayınız.

ABB ikinci el 1600KVA trafo alanlar arasında bizi lider olarak tanımlayabilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla
İlginizi Çekebilir:  ikinci El Trafo Alınır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir