ikinci El Forklift Alanlar

By | Şubat 5, 2023
Ikinci El Foklift Alan Hurdaci

Bu yazımızda sizlere ikinci el Forklift alanlar arasında olduğumuza değineceğiz. Satmak istediğiniz 2. el Forklift alan firma olarak hangi forkliftleri aldığımıza değinmek istiyoruz. İkinci el dizel forklift alanlar, 2. El benzinli Forklift alanlar listenizde bizi rehberinize kaydedebilir vereceğimiz fiyattan haberdar olmanızı isteriz. ikinci el 3 tonluk Forklift alanlar, 5 tonluk Forklift alanlar veya ikinci el 10 tonluk forklift alanlar arasındayız ve kaç tonluk olursa olsun mutlaka bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz. Sitemizin ‘’ iletişim ‘’ linkinden bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız mevcuttur.

Gebze ikinci el forklift alımı başta olmak üzere İstanbul ve civarı bölgelerden 2. el forklift alımı gerçekleştirmekteyiz.

Forklift Nedir?

Forklift genelde iş sahalarında insan gücü ile kaldırılamayacak kadar ağır olan malzemelerin bir yerden başka yere taşınması veya raflara istiflenmesi gibi kısaca yükleme işlemlerinde kullanılmaktadır. 1 tonluk forklift olduğu gibi 40 ton yük kaldırabilecek kadar gücü yüksek forkliftlerde bulunmaktadır. Özellikle ağır sanayi alanlarında 40 tonluk ikinci el forklift kolaylıkla gözlemlenebilir.

İkinci El Akülü Forklift Alanlar

Bilindiği üzere forkliftlerde yaygın olarak kullanılmıyor olsa da ikinci el akülü forklift alanlar arasında bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Akülü forklitler elektrik alanına bağlanarak şarj olması sağlanır. Akülerin durumuna göre uzun süreli ya da kısa süreli kullanımlar için uygun olabiliyor. Mesela; 5 tonluk ikinci el Linde forklift alanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El LPG’li Forklift Alanlar

Forkliftleri daha uzun süreli ve ekonomik kullanmak isteyenler genelde LPG sistemi ile çalışan forkliftleri tercih etmektedirler. Uzun süreli kullanım için ideal olan yakıt sistemi LPG ola forkliftlerinizi satmak istiyorsanız örneğin; ikinci el 5 tonluk LPG’li forklift alanlar arasında bizden de fiyat almayı unutmayınız. İkinci el Hyundai 3 tonluk LPG’li forklift kim alır diyorsanız bizimle iletişim kurun tavsiyesinde bulunuyoruz.

İkinci El LPG’li Forklift Alımı Nasıl Gerçekleşir?

Örneğin; Gebze’de ikinci el LPG’li forklift alanlar arasında bizi aradınız ve fiyat almak istediğinizi söylediniz. Bize satmak istediğiniz ikinci el forklift hakkında kısa bir bilgi vermeniz gerekiyor. Mesela; Hyundai 5 tonluk ikinci el LPG’li forklift var dediniz modeli hakkında ve durumu hakkında bize bilgi aktarmanıza ilaveten WhatsApp numaramıza resim göndermeniz fiyat vermemiz için yeterli olacaktır.

3.5 Tonluk İkinci El Yale marka forklift alan firmalar olarak bir arayıştaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yale marka bilindiği üzere Alman markasıdır ve Türkiye piyasasında da oldukça geniş bir yere sahiptir. Mesela; 5 tonluk Yale ikinci el forklift satmak istiyorum demeniz durumunda dizel, benzinli veya LPG’li olmasına göre size fiyat vereceğimizden emin olabilirsiniz. Firmamız ayrıca 3 tonluk Triplex dizel ikinci el forklift alımı da gerçekleştirmektedir.

İkinci el Mitsubishi motorlu dizel forklift alımını da gerçekleştiriyoruz. Elimizden geldiğince forklift markalarına ve özelliklerine değiniyoruz ki bizlerden de fiyat almanız için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eski, çalışmayan, arızalı kısacası ikinci el forklift alımı gerçekleştiriyoruz.

İkinci el Asimato forklift alanlar arasında yine bizi değerlendirebilirsiniz. Mesela; ikinci el 3 tonluk Asimato forklift satmak istediğinizi söyleyin ve bizden mutlaka fiyat alın.

İkinci el Doosan 2,5 tonluk LPG’li forklift alımı gerçekleştirmekteyiz. Tripleks, asansörünün 4,8 metreye kadar yükselebilmesi gibi özellikler bizim için önemli olduğundan dolayı ikinci el Doosan 5 tonluk LPG’li dizel ya da akülü forklift alımı yapıyoruz.

İkinci el CAT 3 tonluk dizel forklift tripleks Caterpillar marka satmak istediğiniz 2 el forklift için bizden fiyat sorabilirsiniz. Vereceğimiz fiyat sizi tatmin etmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

İkinci el Fiat dizel 1,8 ton tripleks forklift alanlar arasındayız ve bu marka modelde, kapasitede çok fazla alım gerçekleştirdiğimiz doğrudur. Mesela; ikinci el OM Pimespo marka dizel forklift alımı yapan firmalar arasından bizden fiyat almadan satış gerçekleştirmeyiniz.

2. el Chery akülü forklift satmak istiyorum diyorsanız 4.80 metre yüksekliğe kadar çıkıyorsa ve 3 tonluk Chery marka forklift alanlar arasından biz karşınıza çıktıysak bizi aramaktan çekinmeyiniz.

LiuGong dizel tripleks 3 tonluk ikinci el forklift için bizimle iletişime geçiniz. Japon Yanmar motorlu bu marka oldukça revaçta olanlar arasında diyebiliriz.

İkinci el Komatsu dizel 3 tonluk forklift kim alır diye merak ediyorsanız mutlaka bizden fiyat alınız.

İkinci el SMZ dizel 3 tonluk tripleks forklift satmak istiyorsanız modeli kaç olursa olsun resmini bize göndererek fiyat alabilirsiniz. Japon Mitsubishi motora sahip bu cihaz için nakit ödeme yapılarak alım gerçekleştirilir.

İkinci el 7 tonluk TEU marka forklift alanlar

İkinci el 3 tonluk EP dizel forklift alanlar

İkinci el 3 tonluk novalift dizel forklift alanlar

2. el 3 tonluk Yuki dizel forklift alanlar

3 tonluk TCM ikinci el dizel forklift alanlar

İkinci el Yale 2006 dizel forklift alanlar

İkinci el Clark marka dizel 3 tonluk forklift alanlar

İkinci el Heli marka 3 tonluk dizel forklift alanlar

2. el Linde 1.5 tonluk akülü forklift alanlar

İkinci el Still marka akülü forklift alanlar

İkinci el Daewoo 3 tonluk dizel forklift alanlar

Fabrikalardan, Depolardan İkinci el Forklift Alıyoruz

Yukarıda bir takım forklift özelliklerinden ve markalarından bahsettik. Akla gelebilecek tüm fokliftler için fiyat vererek alım yapabiliriz. Fabrikalardan veya depolardan ya da hangarlardan alım gerçekleştirebilmekteyiz. Yüklemesi, nakliyesi tamamen bize aittir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçininiz. Firmamız ikinci el makine üzerine ‘’ geri dönüşüm, hurda ‘’ alanında çalışma göstermektedir. ikinci el forkliftçi değiliz. Bu nedenle vereceğimiz fiyatlar ikinci el makine değerinde alınmaktadır.

İkinci el forklift alanlar arasından bizi tercih etmek isterseniz eğer sitemizde bulunan numarayı arayarak ya da resmini whatsapp ile göndererek fiyat alabilirsiniz. Ödemeler nakit olarak yapılmaktadır. 0505 004 07 02 ikinci el forklift alıcısı numarasından teyit almadan herhangi bir satış gerçekleştirmeyiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir