Jeneratörcü

By | Şubat 5, 2023
Jeneratörcü

Jeneratörcü

Türkiye piyasasında jeneratörlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Bilindiği üzere jeneratör kesintisiz elektrik için üretilen alternatör, motor gibi ekipmanlarla bir araya getirilmiş dizel veya bezin gibi diğer yakıt türleri ile de çalışabilen elektronik cihazlardır. Amaç tamamen şebeke elektriğinin kesilmesi durumunda otomatik devreye girmesi ya da manuel bir şekilde devreye alınmasıyla bir süre şebeke elektriğinin olmadığı zamanda kullanılarak mevcut elektriksizliğin önüne geçen malzemelerden birisidir. Kullanım alanları genelde büyük işletmelere zarar verebilecek bir elektrik kesintisinde ortaya çıkar. Düşünüldüğü zaman bir hastanenin jeneratörünün olmaması veya arızalanması gibi durumlarda büyük bir kabus yaşanabilir. Türkiye genelinde jeneratörcüler ise başta sıfır olmak üzere üretimini yapmakta veya ikinci el jeneratörcü olarak ihtiyaç olması durumunda tüm bakımlarının yapılması ve sıfır ayarına getirilerek daha cazip fiyatlarla satmak istemeleri ile alıcı, satıcı buluşmalarında etkili bir süreç işletmektedirler.

Eski Jeneratörcü

Modeli, üretim tarihi, motor aksamı, kullanım alanı, ömrü, yakıt türü ne olursa olsun eski jeneratörler çeşitli bakımlarının yapılması durumunda ilk günkü gibi kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Artık kullanımına ihtiyaç duyulmayan eski olarak gördüğünüz jeneratörler aslında bir hurda olarak görülmemelidir. Eski jeneratörcü olarak bizim amacımız türü, modeli, markası, üretim yılı ne olursa olsun kapınıza kadar gelerek yerinden alımını gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Türkiye’nin her ilinden bizi arayarak fiyat alabilir hatta yüksek fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bozuk Jeneratörcü

Arızası ne olursa olsun, yaptırmanın ne kadar maliyetli olursa olsun bizi arayarak yine değerinde bir fiyatla bozuk jeneratörcü unvanımız ile bizlere satışını gerçekleştirebilirsiniz. Arızalı jeneratör alan firma olarak bakımlarını yapıyoruz ve ilk günkü gibi çalışır hale getirerek yeniden satışa sunarak aslında bir nevi geri dönüşüm yolunu tercih etmiş oluyoruz. Bu da ekonomik ve çevre dostu bir süreç oluyor.
İlginizi Çekebilir:  ikinci El Jeneratör Alanlar 0505 004 07 02

Hurda Jeneratör

Sizlerin gözünde jeneratörünüz kullanılmayalı çok uzun bir süre olduysa hatta hurda jeneratör olarak görmeye başladıysanız biz onu hurda olarak değil ikinci el jeneratör gözüyle görüyoruz ve değeri neyse onu sizlere taktim ederek yerinden alımını gerçekleştiriyoruz.

Kabinli Jeneratör

Bilindiği üzere jeneratörlerin hem kabinli olanları, hem de kabinsiz olanları bulunmaktadır. Kabinli olmasındaki amaç hem elektronik aksamının dış etkenlere karşı korunmasını sağlıyor, hem de gürültüyü minimum seviyeye indirerek sessiz bir şekilde jeneratörün çalışmasına olanak tanıyor. Bunun yanı sıra daha derli toplu bir hal alarak bulunduğu ortamda kötü bir görünüm sağlamamış oluyor.

Kabinsiz Jeneratör

Piyasada çokça tercih edilen maliyet olarak kabinli jeneratöre göre daha uygun fiyata satılan kabinsiz jeneratörler daha çok gözle görülmeyen yerlerde kullanım için tercih ediliyor. Mesela; bir yapının bodrum katında ya da kapalı bir alanda muhafaza edilerek kullanılabiliyor. Kabinli olan jeneratörler daha portatif bir görünüme sahip olduğu için yağmura veya diğer hava şartlarında herhangi bir şekilde etkilenmez ve istenilen sahada rahatlıkla kullanılabilir. Kabinli jeneratör ile kabinsiz jeneratör arasındaki farkı umarız anlatabilmişizdir.

İkinci El Jeneratörcü

Satmak istediğiniz jeneratörünüz varsa ve bir jeneratörcü arayışındaysanız eğer Türkiye’nin neresinde olursanız olun satmak istediğiniz jeneratörün fotoğrafını bize göndermeniz durumunda bulunduğunuz ilden nakliye aracılığı ile alımını gerçekleştirebiliriz. Detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Jeneratör Alımı Yapıyoruz

Kapasitemizde sınır tanımıyoruz. Diğer jeneratörcü firmalar arasında en yüksek fiyat vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın ısrarla bize sormadan jeneratör satmayın demek istiyoruz. Peki, jeneratör alımını nasıl gerçekleştiriyoruz? Satmak istediğiniz jeneratörün özelliklerinden, modelinden, markasından, motorundan, üretim tarihinden ve çalışma saati gibi teknik bilgileri bizlere iletmeniz durumunda sizlere fiyat veriyoruz. Daha sağlıklı bir fiyat politikası izleyebilmemiz için satmak istediğiniz jeneratörün fotoğrafını, resimlerini whatsapp veya mail yolu ile bizlere göndermeniz durumunda eksiksiz ve noksansız bir şekilde fiyat verebiliyoruz. Fiyatta anlaşmamız durumunda bulunduğumuz il, ilçeye yakın olmanız durumunda yerinde görerek hızlı bir şekilde jeneratör alımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli testlerin yapılmasının ardından vinç ve nakliye için yükleme aracını çağırarak giderlerin bize ait olması ile birlikte el sıkışarak size veya firmanızın hesap numaralarına ödeme geçiliyor. Dekont tarafınıza gösterilir ve yükleme işlemi gerçekleştirilir. Siz müşterimiz olarak yüklemeye, indirmeye veya bindirme süreçlerine asla karışmazsınız hem maddi, hem de manevi olarak süreç tamamen bizim kontrolümüzde olacaktır. Farklı bir şehirden jeneratör satmak istiyorsanız eğer Türkiye genelinde bir çalışma sağladığımız için emin olabilirsiniz ki her ilde tanıdık çevremiz vardır. Yakınımız olmasa bile bizzat jeneratörün olduğu şehre gelerek alımını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları sayesinde jeneratör, nakliye aracına yüklenmesinin ardından ödemenizi belirttiğiniz hesap numaralarına gönderiyoruz ve siz de nakliye aracının çıkışına izin vermiş oluyorsunuz.
İlginizi Çekebilir:  ikinci El Emsa Jeneratör Alanlar

Peşin Ödeme

Jeneratörcü olarak Türkiye piyasasında özellikle ikinci el jeneratör süreçlerinde aktif ve etkili bir süreç işletiyoruz. Ödeme miktarı ne olursa olsun belirttiğiniz hesap numarasına gönderiyoruz. Elden ödeme almak istemeniz durumunda anlaşma sağlanan rakamın direkt olarak elden ödenmesi de sağlanabiliyor. Çek veya diğer senet gibi veya vade gibi süreçlerle asla yakından, uzaktan ilgimiz, alakamız bulunmuyor. Kısacası jeneratör alımını peşin ödeme yaparak alıyoruz. Üstelik jeneratörün alınmasından önce ödemesini yaptıktan sonra yüklemeye başlıyoruz.
Jeneratörcü
jeneratörcü
Jeneratorcu
Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan ikinci El Jeneratör Alanlar 0505 004 07 02 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir