ikinci El Depo Raf Hurdası 0505 004 07 02

By | Şubat 5, 2023
Ikinci El Raf

Firmamız malzeme hurdası alımı ve satımı yapan bir geri dönüşüm firmasıdır. Müşterilerimiz sürekli bizleri arayarak ikinci el market rafı hurdası için bizlerden talepte bulunmaktadır. Elimizden geldiğince müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye çalışmaktayız. Özellikle ikinci el depo rafı hurdası alımı üzerine yoğunlaştığımızın bilinmesini isteriz. Lojistik depo raflarının depolarda müşterilerinin ürünlerini istiflemek, düzende tutmak istedikleri için genelde ikinci el mezanin raf hurdası ihtiyaçları olmaktadır. Bu paragrafta belirttiğimiz tüm raf hurdası alımı gerçekleştirmekteyiz. Elinizde eğer ikinci el raf varsa bizimle iletişime geçerek satabilirsiniz.

Çıkma raf hurdası alımı gerçekleştirdiğimiz için yüklü bir alım yaptığımızdan dolayı stoklarımızda pek fazla tutamadığımızdan dolayı anında satmaktayız. Bu nedenle elimizde olup olmadığını bizlere sorabilirsiniz. İkinci el depo rafları hurdası olarak faaliyetlerimize yoğun bir şekilde devam ettiğimiz gerçeğini asla ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz. Özellikle depolarda kullanılan palet raf hurdası için iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz profesyonel bir şekilde raf sökümü işlemini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle hurdacı ile iletişime geçtiğiniz zaman raf sökülmesi ihtiyacınız için ekstra maliyet çıkarmamak adına bizimle iletişime geçmenizde fayda olacaktır. İkinci el raf sistemleri hurdası satmak istediğiniz zaman bizim sitemizde bulunan numaramızın WhatsApp üzerinden resimlerini göndermeniz durumunda anında fiyat verebilecek kapasitedeyiz.

İkinci El Raf Sistemleri

Gerek ekonomik durumlar, gerekse maddi sıkıntılar nedeniyle insanlar sıfır ürün almak yerine ikinci el depo rafı alımına yönelmektedir. Bu sayede maliyeti düşürmek isteyen şirket sahipleri bizim gibi raf hurdası işi yapan geri dönüşüm firmaları ile görüşerek raf satın almak istediklerini dile getirmektedirler. Bizler de elimizden geldiği kadar ikinci el depo rafı üzerine hem alım hem de satım gerçekleştirmekteyiz.

İkinci el raf hurdası satın almak istediğiniz zaman yıpranmamış olması, sıfır gibi olması, boyasının hala üzerinde olması tabiri caiz ise hurda olarak nitelendirilmeyecek kadar düzgün olan raflar tarafımızca alınmakta ve satılmaktadır. Bu gibi ürünler zaten fazla elimizde kalmaz ve anında nakite çevrilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Hurda Depo Rafı

O kadar fazla raf çeşidi ve türü bulunmaktadır ki bunlardan en çok rağbet göreni de ikinci el çelik raf sistemleri hurdası olmaktadır. ikinci el ağır yük raf hurdası ve ikinci el hafif yük raf hurdası olmak üzere farklı çeşitleri bulunuyor.

Firmamız ağırlıklı olarak çıkma ikinci el yapı market raf alımı gerçekleştirmektedir. Alınacak olan raflar hurda olarak değil de malzeme olarak alınacağı için sanki müşteriye satıyormuş gibi bize satabilirsiniz. Piyasadaki birçok hurdacı raf hurdası alıyor olsa da emin olabilirsiniz ki hurda demir fiyatına alarak müşterilerine sıfır parasına satabilmektedir. Bizler bu şekilde bir yaklaşım sergilemeden ikinci el soğuk hava depo rafları hurdası gibi soğuğa dayanıklı rafları bile yerinden sökerek almaktayız.

İkinci el oto market raf sistemleri hurdası da alım yaptıklarımız arasındadır. Firmamız Gebze raf hurdası olarak faaliyet gösteriyor olsa da başta İstanbul ikinci el raf alan firma olmak üzere Türkiye’nin her yerinden alım yapmaktadır. 2. El çelik raf hurdası alımı yapan firmamız ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçerek Raflarınızı Satabilirsiniz

Genel olarak raf hurdası alımı yapmaktayız. Mevcutta müşterilerimiz vardır ve bu müşterilerimize satış gerçekleştirmekteyiz. Raf satıyor musunuz şeklinde sorularınıza maalesef olumlu cevap veremeyebiliriz. Bunun için bizi arayarak sormanız yeterli olacaktır. Depo rafları ikinci el adı altında satacağımız ürünlerimiz sitemiz üzerinden güncel olarak satışa çıkarılmaktadır. Lojistik depo raf hurdası ya da 2. El depo raf hurdası alan firmalar olarak sürecimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir