Hurdacı iletişim

By | Mayıs 5, 2024
Hurdaci Iletisim

Kocaeli Hurdacı, İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı ve İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı unvanımız ile her nevi hurdalarınızı değerinde nakit ödeme ile almaktayız. Bize 0505 004 07 02 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aynı numara ile WhatsApp’dan hurda resimleri iletebilirsiniz. Daha hızlı aksiyon almak için WhatsApp iletişim numaramızdan ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Marmara bölgesine anında ulaşım sağlayabilir, gerekli görüle tüm belgelere sahip, araç yükleme ve boşaltma geri dönüşüm araçlarımızın yanı sıra birbirinden profesyonel ekip arkadaşlarımız ile hurda yükleme işini yapmaktayız. Hurdanızın cinsi, türü, kilosu ne olursa olsun 0505 004 07 02 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş güveliğini en ön planda tutarak, takım arkadaşlarımızın gerekli görülen tüm yetkinlik belgelerine sahip olmaları için güncel eğitim sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra teknolojiyi de yakından takip ederek ne yapmamız gerektiği konusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüm hurda alım talepleriniz için iletişim linkinden bize mail gönderebilir, WhatsApp ile iletişim kurabilir hatta 0505 004 07 02 numaramızdan bizi arayarak ücretsiz bir şekilde keşif yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Hurda Alımı Yaptığımız Bazı Hurdalar

Hurdacı Telefon NumarasıDemir hurdası, bakır hurdası, motor hurdası, kablo hurdası, elektrik tesisatı hurdası, elektrik dağıtım trafosu hurda alımı, sert alüminyum hurdası, yumuşak alüminyum hurdası, kurşun hurdası, nikel hurdası, elektronik atıklar, atık yağ hurdası, akü hurdası, atık pil hurdası, paslanmaz hurda, krom hurdası, palet hurdası, plastik hurdası, kazan dairesi hurdası, jeneratör hurdası, forklift hurdası, çatı sacı hurdası ve diğer aklınıza gelen her şeyin hurdasını almaktayız.

Hurdacı İletişim Numaraları;

GSM: 0505 004 07 02

İlginizi Çekebilir:  Gebze Hurdacısı

WhatsApp: 0505 004 07 02

Mail: bilgi@nethurdaci.com

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Gebze Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir