Hurdacı iletişim

By | Mart 11, 2018

Kocaeli Hurdacı, İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı ve İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı unvanımız ile her nevi hurdalarınızı değerinde nakit ödeme ile almaktayız. Bize 0505 004 07 02 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aynı numara ile WhatsApp’dan hurda resimleri iletebilirsiniz. Daha hızlı aksiyon almak için WhatsApp iletişim numaramızdan ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Marmara bölgesine anında ulaşım sağlayabilir, gerekli görüle tüm belgelere sahip, araç yükleme ve boşaltma geri dönüşüm araçlarımızın yanı sıra birbirinden profesyonel ekip arkadaşlarımız ile hurda yükleme işini yapmaktayız. Hurdanızın cinsi, türü, kilosu ne olursa olsun 0505 004 07 02 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş güveliğini en ön planda tutarak, takım arkadaşlarımızın gerekli görülen tüm yetkinlik belgelerine sahip olmaları için güncel eğitim sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra teknolojiyi de yakından takip ederek ne yapmamız gerektiği konusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüm hurda alım talepleriniz için iletişim linkinden bize mail gönderebilir, WhatsApp ile iletişim kurabilir hatta 0505 004 07 02 numaramızdan bizi arayarak ücretsiz bir şekilde keşif yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Hurda Alımı Yaptığımız Bazı Hurdalar

hurdacı telefon numarasıDemir hurdası, bakır hurdası, motor hurdası, kablo hurdası, elektrik tesisatı hurdası, elektrik dağıtım trafosu hurda alımı, sert alüminyum hurdası, yumuşak alüminyum hurdası, kurşun hurdası, nikel hurdası, elektronik atıklar, atık yağ hurdası, akü hurdası, atık pil hurdası, paslanmaz hurda, krom hurdası, palet hurdası, plastik hurdası, kazan dairesi hurdası, jeneratör hurdası, forklift hurdası, çatı sacı hurdası ve diğer aklınıza gelen her şeyin hurdasını almaktayız.

Hurdacı İletişim Numaraları;

GSM: 0505 004 07 02

WhatsApp: 0505 004 07 02

Mail: bilgi@nethurdaci.com

Bir önceki yazımız olan Gebze Güzeller Sanayi Hurdacı - Geri Dönüşüm başlıklı makalemizde güzeller organize sanayi hurdacı, plastikçiler organize sanayi gebze hurdacı ve Tuzla organize sanayi bölgesi hurdacı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir