Gebze ikinci El Palet Alan Hurdacı 0505 004 07 02

By | Mayıs 5, 2024
Gebze Palet Hurda

Genelde taşıma aracı olarak tercih edilen paletler depolama hizmeti veren firmalarda veya yükleme yapılma zamanlarında kullanılmaktadır. Metal, plastik ve ahşap malzemelerden yapılmaktadır. Ancak en çok tercih edileni ise tahta palet olarak bilinmektedir. Gebze ikinci el palet alan firma olarak sizlerin kırık, çıkık ya da tamamen sağlam olan paletlerinizi değerinde nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Sanayi bölgelerinde olduğu kadar Türkiye’nin her yerinde palet görmek mümkündür. Birçok büyük firma bünyesinde palet bulundurur. Özellikle lojistik depolama hizmeti veren firmaların palet ihtiyaçları yoğunlukta olmaktadır. Düşünüldüğü zaman depolardaki malzemelerin raflara dizilerek bekletilmesi süreçlerinde palet ihtiyacı bulunmaktadır.

Gebze Ikinci El Palet

Piyasada en çok kullanım tercihi ahşap palet olduğuna göre beraberinde birçok sorunu da meydana getiriyor. Tahtadan yapılması neticesinde belli bir kullanımdan sonra çivileri gevşeyen paletler çoğu zaman kırılmaya maruz kalmaktadır. Bu gibi kırılma olmasından dolayı da Gebze hurda palet olarak bir kenara atılmakta, biriktirilmekte ve belli bir zaman sonra yer kapladığı içi işe yaramayan bu paletler hurdacıya satılmaktadır.

Ahşap palet kullanımı sadece kırılma ve zedelenmeden ötürü kullanılamayacak hale gelince geri dönüşüm adı altında yeniden değerlendirilse de düşünülmesi gereken önemli bir bilgi ise ağaçların yok oluşumudur. Eğer tahta paletler geri dönüşüme yeniden kazandırılmaz ise ciddi oranda ağaç kesimlerinin yapılacağı düşünülmelidir. Doğayı, çevreyi ve ağaçları seven kişiler geri dönüşüme de önem vermektedir.

İkinci el paletçi ile iletişime geçerek sizde çevreye ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Kırık ya da işe yaramadığını düşündüğünüz hurda paletlerinizi bize satarak hem ekonomik yönden kazanç sağlayabilir hem de bu kırık olan paletleri yeniden kazanabilirsiniz. Üstelik ağaç kesilerek üretile paletlere göre daha avantajlı ve ekonomiktir.

Hangi Palet Kaç Para Eder?

Deponuzda, arazinizde ya da herhangi bir yerde işe yaramadığını düşündüğünüz tahta veya ahşap olarak nitelendirilen paletlerinizin aslında çeşitleri bulunmaktadır. İnce tahta kullanılarak yapılanların daha çabuk kırılmasına veya deforme olmasına şahit olabilirsiniz. Paletin üzerine yüklenecek olan malzemeler çok ağır ise maalesef toptan olarak aldığınız paletleriniz çabuk bir şekilde kırılacaktır. Bunun önüne geçmezseniz eğer aldığınız tüm paletler kırılacaktır. Bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçerek henüz sağlam olan paletlerinizi bize satarak daha fazla kar elde edebilirsiniz. Daha çok kırılmasını beklerseniz tahta palet olarak değil artık yakacak odun niyetine daha ucuz satılacağını da bilmenizi isteriz.

Gebze Çıkma Palet

İkinci El Euro Palet Fiyatları

Euro palet olarak bilinen bu modellerin genelde boyutları 80 X 120 olarak bilinir. Oldukça sağlamdır. Kırılma veya deforme kesinlikle olmaz. Harici olarak bu paletler piyasada uzun süreli kullanım için uygundur. İkinci el Euro palet alanlar olarak bizimle iletişime geçerek bize satabilirsiniz. Avrupa’da standart ölçülerde üretilen bu paletlerin bir diğer adı da EPAL palet olarak bilinir. İkinci el epal palet olarak da bize satabilirsiniz.

Çıkma Standart Palet Alanlar

100 X 120 ebatlarında Standart palet olarak bilinen birçok palet çeşidi bulunur. Adı üstünde standart palet olarak bilindiği için her alana rahatlıkla sığan yapısı ile sağlamlığı ile de bilinir.

İkinci El Asya Palet Hurdacı

Asya Palet olarak adını aslında tahmin edeceğiniz üzere Asya ülkelerinin standardı olarak almıştır. Euro ve Standart paletlerden sonra tercih edilen sağlam yapısı ile kullanım tercihi olan paletlerden birisidir. Çıkma Asya palet olarak bize satabilirsiniz.

Gebze Palet Hurda

Hurda Paletleri Kime Satabilirim?

Sayısı ne olursa olsun, kilosu ne olursa olsun ikinci el palet alan firma olarak değerinde fiyatla bize satabilirsiniz. Bizler hurdacı olarak geri dönüşüme yeniden kazandırmak üzere hurda palet alımı yapmaktayız. Palet satın almak için bizi aramamanızı öneriyoruz. Çünkü bizim bir hurdacı olduğumuz göz önünde bulundurularak palet gibi malzemeleri sabit bir şekilde hızlı olarak satışa sunduğumuz ve anında hazır müşterilerimize verdiğimiz gerektir. Bizler ikinci el palet satmıyor tamamen alım üzerine yoğunlaşıyoruz.

 

İkinci El Paletlerinizi Bize Satın

Yukarıdaki paragraflarımızda belirttiğimiz üzere ikinci el palet alımı ile ilgili sizlere tüm detayları sunduk. Bizim amacımızın Gebze ve bölgesinden ikinci el palet alımı yapmaktır. Yüksek fiyata bize satmak için iletişim linkimizden bize ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz paletlerin resimlerini WhatsApp numaramıza iletmeniz durumunda fiyat olarak size anında dönüş sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Gebze Palet Hurdası

Gebze ve İstanbul Anadolu yakası olmak üzere birçok noktadan çıkma palet alımı yapmaktayız. Bize iletişim bölümünden ulaşın ve Gebze palet geri dönüşüm firması aracılığı ile ucuza odun fiyatına paletlerinizi satmamak adına bizi arayınız.

Bize Ulaşın

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir