Trafo Hurdası Alımı

By | Mayıs 5, 2024
Trafo Hurdasi

Trafo hurdası için bizden destek alabilirsiniz. Bizler hurdacılık alanında ciddi faaliyetler yürüten bir firma olduğumuz için piyasanın üstünde rakamlarla trafo hurdalarınızı almaktayız. Trafo bilindiği üzere elektrik gücünü yükseltmeye ya da düşürmek için kullanılan elektronik bir elemandır. Mahalle elektrikleri, sanayi elektrikleri fabrika elektrikleri hatta köy elektriklerini orantılı bir şekilde yöneten önemli bir parçadır. Hatta çoğu zaman en çok ihtiyaç duyduğumuz malzeme olduğunu da bilmemiz gerekir. Elektrik enerjisini iyi bir şekilde kullanmamız için evlerimize, iş yerlerimize elektrik dağıtımında kullanılan malzeme olduğundan bazı dönemlerde aşırı yük binmesinden bazen de hava şartlarından dolayı arıza yapabilmektedir.

Trafo Hurdası Tamir Edilir mi?

Mevcut trafonuz bilinmeyen sebepten dolayı arıza yapabilir. Tamir ettirmek ise neredeyse yenisiyle aynı fiyata geleceği için pek tamir ettirilme tarafı değiliz. Hatta tamir edilse bile arızayı tekrarlama olasılığı çok yüksektir. Bu sebeple trafo hurdası olarak bir hurdacıyla iletişime geçmeniz tavsiyelerimiz bulunmaktadır.

Trafo Hurda

Yanık Trafo Hurdası Satarsanız Ne Kazanırsınız?

Öncelikle arızasını gidermek için ciddi bir para ayırmanız gerekiyor. Örneğin; 20.000 TL vererek aldığınız trafo herhangi bir sebepten dolayı yandıysa yani arızalandıysa tamir ettirmeniz yine sıfırı fiyatına kadar denk gelecektir. Bu sebeple trafoyu satarak yenisini almanız sizin için iyi bir kazanç olacaktır.

Arızalı Trafoyu Kim Alır?

Piyasada trafo hurdası alıcıları oldukça azdır. Bizimle iletişime geçerek arızalı trafo alıcısı ile direkt olarak iletişim kurmuş olursunuz. Satacağınız trafonun bilgilerini gösteren etiket denilen kısmı bize WhatsApp veya E-mail yolu ile iletmeniz durumunda size direkt olarak fiyatını gönderebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Beton Köşk Hurdası

Trafo Hurdasını Bize Satarsanız Ne Kazanırsınız?

Öncelikle iyi bir fiyata satmış olursunuz. Hepsinden önemlisi ise Türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm masrafları biz karşılayarak gerek nakliye, gerekse trafo bize gelmeden önce ön görülen ödeme tarafınıza gönderilir. Bize yakın olan bölgelerde ise direkt olarak trafonun yanına kadar önce değer biçilir sonra anlaşmamız durumunda kendi hurda yükleme araçlarımızla yerinden alıyoruz. Nakit ödeme ise anında yapılarak sizin eliniz bile değmeden gerekli işlemleri yaparak tamamen yükleyerek götürüyoruz. Üstelik belgelerimizi de sizlere sunarak güve kazanmış olabilmektesiniz.

Hurda Trafoya Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

Öncelikli olarak trafoların iç kısımları bazı materyallerden oluşturulmaktadır. Burada hurda trafo alımı yapan kişi bu cihazı tamamen hurda gözüyle alır. Yani bu alınan malzemenin iç kısımlarındaki bakır ya da alüminyum sargılar sökülerek maden şeklinde değerlendirilir. İçerisinde yağ olması fiyatı yükselteceği gibi bakır sargılı olması daha da yükseltecektir. Ancak içerisinde yağ olmaması ya da iç sargı kısmının alüminyum olması fiyatı düşüren etkenlerden bazılarıdır. Trafonun KVA gücü ne kadar yüksekse fiyatı da o kadar yüksek demektir.

Hurda Trafolarınızı Bize Satın Karlı Çıkın

Piyasa da trafo hurdasını alacak kişileri bulmak oldukça zordur. Ayrıca alıcı buluyor olsanız bile değerinde satamayabilirsiniz. En iyi fiyatı bizler size sunarak yerinden gelip kaldırıyoruz. Üstelik nakit ödeme sözü vererek ilgili hurda cihazı yerinden kaldırmadan direkt olarak ödemesini yapıyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında ödeme ile gelip alıyoruz. Gerekli hurda yükleme araçlarımız ve deneyimli ekibimiz ile hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz. Alım yaptığımız bölgeler her ne kadar İstanbul civarı olsa da Türkiye’nin her yerinden alım yapacak güce sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hurda Trafo Almaktaki Amacımız Nedir?

Çevreye olan saygımız öncelikli planlarımızdan birisidir. Transformatör olarak bilinen trafo içerisinde kimyasal bir yağ içerdiği için çevre ile teması halinde doğaya ciddi zarar veren yapısı bulunmaktadır. Ayrıca ekonomiye can veren anlayışımız ile hurdanızı bize satarak hem kazançlı oluyorsunuz hem de çevreye sizde sahip çıkmış oluyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  İkinci El Trafo Alanlar
Hurda Trafo Alıcısı İçin İletişim

Cep telefonumuz olan 0505 004 07 02 ile görüşme yapabilirsiniz. Üstelik bu numaraya  Hurdacı WhatsApp ile satılacak olan hurdalarınız için resim gönderebilirsiniz.

E-mail kullanmayı aktif bir şekilde sağlıyoruz. Güncel olarak sürekli E-mail takibi yapmaktayız. Bu sebeple bilgi@nethurdaci.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu İçeriği Oyla

6 thoughts on “Trafo Hurdası Alımı

 1. Hüseyin

  Gerçekten işini profesyonelce yapan bir firma 1250 kva trafom vardı yanık olduğu için yaptırma maliyeti bir hayli yüksekti. Bir kaç firmadan fiyat aldım ama en yüksek veren firma oldu. Üstelik ödemesini peşin olarak yaptı. Ne nakliyesine karıştım ne de yüklemesine gelip temiz bir şekilde aldılar. Ayrıca maillerine güncel olarak bakıyorlar iletişimi kendileriyle mail aracılığı ile yaptım. Sorun yaşamadan satmak ve ödemenizi peşin almak istiyorsanız ikinci el trafolarınızı bu firmaya satabilirsiniz.

  Reply
 2. Osman

  elimizde 1600 kva 1 adet yanık trafo var ikinci el olarak mı alıyorsunuz? Fiyat verebilir misiniz lütfen.

  Reply
  1. Musa

   ben daha önce 1250 KVA arızalı trafomuzu bu firmaya verdim. Arızalı olmasına rağmen neredeyse 2. el trafo fiyatı verip aldılar. Ne nakliyesine karıştım ne yüklemesine hepsini kendileri yapıyor.

   Reply
  2. Musa

   0505 004 07 02 bu numaradan firma yetkilisine ulaşıp bilgi alabilirsin.

   Reply
 3. Kadir Bey

  Gebze’de bulunan işletmemizde 600 kva trafo, trafo direği ve trafo elektrik panosu vardı. Fiyatı oldukça uygun verdikleri için tercihimi bu geri dönüşüm firmasından yana kullandım. Profesyonel desteğiniz için teşekkür eder aynı zamanda tavsiye ederim.

  Reply
 4. Erkan YILMAZ

  transformatör geri dönüşüm firması arayanlar için en ideal ve tavsiye edebileceğim firmalardan birisidir. Diğer trafo hurdası yapan işletmelere göre oldukça yüksek fiyat veriyorlar. Kantarda hemen ödemeyi hesabımıza gönderdiler. Farklı şehirde olmamıza rağmen gelip bakmadan fiyat verip nakliye ile alım yaptılar. Kısacası trafo satmak istiyorsanız bu firma ile mutlaka iletişime geçmenizi öneriyorum.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir