İkinci El Trafo Alanlar

By | Şubat 5, 2023
ikinci el trafo alanlar

2. El Trafo Alan Firmalar

İki ya da daha çok sayıda elektrik devresinin birbirine bağlanmasını sağlayan elektromanyetik indüksiyona sahip trafo, alternatif akım devrelerinde kullanılmaktadır. Trafo kısacası güç kayıplarını önlemek amacı ile üretilmiş elektrik aletidir. Gerilim yükseltme akım düşürme prensibine göre çalışmaktadır. Trafolar güçlerine göre çeşitlere ayrılmaktadırlar. 1600kva, 1200kva,400 kva gibi çeşitleri vardır. Firma olarak ikinci el trafo alımı yapmaktayız. Kullanılmayan elinizde bulunan tüm trafo çeşitlerinin değerlenmesi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 1600 kva ikinci el trafo alanlar mutlaka standart testler uygulayarak trafoları değerlendirmelilerdir. Firma olarak uzman ekibimiz ile birlikte bu değerlendirmelerin hepsini yaparak, sizlere buna göre bir fiyat vermekteyiz.1200kv ikinci el trafo alanlar ve 400 kva ikinci el trafo alanlar tüm trafo çeşitlerini ayrı ayrı değerlendirmelilerdir. Firma olarak sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermekteyiz.

2. El Transformatör Alan Firmalar

Hurda, yanık ya da bozuk trafo alımlarında firma olarak gerekli incelemeleri yaparak 2.el trafo alanlar arasında sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Firmamızı aradığınızda sizlerle iletişime geçerek elinizde bulunan trafoların alımını gerçekleştiriyoruz. Etitaş ikinci el trafo alanlar whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirler. Trafonun marka modeli ne olursa olsun her türlü çeşidin değerlendirmesini ve incelemesini yaparak sizlerden trafo alımını gerçekleştiriyoruz. Etitaş ikinci el trafolar en çok gelen trafo çeşitlerindendir. Modellerine göre ayrı ayır trafoların değerlendirilmesini uzman ekip arkadaşlarımız gerçekleştirmektedir. Trafonun durumuna göre bir değer biçilerek alım gerçekleştirilir.

2. El Trafocular

İkinci el trafo alımlarında 400 kva ikinci el trafo alanlar olarak fiyat konusunda sizlere en iyi değerlendirmeyi sunmaktayız. Firmamız ücret konusunda alımlarda uzman kadrosu ile çalıştığından dolayı mutlaka değerinde bir ücret ile karşılaşacaksınızdır. Best trafolar yüksek güce sahip olan ve ne çok tercih edilen çeşitlerden biridir. İkinci el best trafo alanlar olarak bu yüksek güce sahip trafolarında ücretlerini belirlerken durumuna göre bir fiyatlandırma yapmaktayız. Elinizde bulunan tüm ikinci el trafoların değerlenmesi için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayarak hak ettiğiniz ücretleri sizlere vermekteyiz.  Hizmet almak için iletişim numaramız üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Trafo Hurdası Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir