İkinci El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Hurda Alımı

By | Mayıs 5, 2024
Endustriyel Mutfak Malzemeleri

İkinci el lokanta malzemeleri alanlar listesinde bizim de bu tür malzemeleri aldığımızı bilmenizi isteriz. Herhangi bir sebepten dolayı lokantalarda, pastanelerde, büyük işletmelerin yemekhanelerinde veya lokantalarda restorasyon, yenileme, kapatma veya kullanım ömrünü tamamlaması nedeniyle ikinci el mutfak malzemeleri alımı yapan bir firmayız. 2. El mutfak malzemeleri alan firmamız İstanbul ve Kocaeli illerinin tüm ilçelerinden alım yapmaktadır.

Son zamanlarda endüstriyel mutfak malzemelerinin aşırı pahalı olması ikinci elinin de pahalı olmasını sağlamaktadır. Sizin için her ne kadar kullanım ömrünü tamamlaması düşünülse de sizlere yüksek fiyat vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Endustriyel Mutfak Malzemeleri
2 el endüstriyel mutfak malzemeleri

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Otel, Cafe, Restoran, Lokanta, Pastane, Fabrika yemekhaneleri gibi yerlerde sıklıkla kullanılan ihtiyaca hizmet eden endüstriyel mutfak malzemelerinizi herhangi bir sebepten dolayı satmayı düşünürseniz lütfen bizden fiyat almayı ihmal etmeyiniz.

İkinci El Kuzine Alımı

Öncelikle belirtmek isteriz ki ikinci el kuzine satımı yapmıyoruz. Sadece satmak isteyen toplu alım yapan firmayız. Üst ocakları 2’li veya 6’lı brülörlü olan kuzineler fırın kısımları gazlı veya elektrikli olarak çalışabilmektedir.

Ikinci El Kuzine Firin
2 el kuzine fırın

İkinci El Endüstriyel Set Üstü Ocak Alımı

İkinci el Endüstriyel yer ocağı olarak da bilinen set üstü ocaklar özellikle görselliğe ve kaliteye önem gösteren lokanta, restoran, kafe gibi işletmelerde profesyonel mutfak görüntüsü sunan yerlerin vazgeçilmezidir. Döküm malzemeden yapılması nedeniyle aşırı sıcaklığa dayanaklı olan ikinci el endüstriyel set üstü ocaklar tercihen LPG’li, gazlı yada elektrikli olarak kullanılabiliyor.

Endustriyel Set Ustu Ocak 1
ikinci el endustriyel set ustu ocak

İkinci El Kapalı Döküm Ocak Alımı

Genelde paslanmaz çelik gövdeden imal edilen ikinci el kapalı döküm ocak doğalgazlı olarak çalışama bilmektedir. Kolay temizlenebildiği için tercih sebebi olan kapalı döküm ocak hurda olarak yada ikinci el olarak firmamız Net Metal aracılığı ile satın alınmaktadır.

Endustriyel Dokum Ocak
endustriyel yer ocağı 2 el

İkinci El Wok Ocak Alımı

Brülörlü gazlı WOK ocakları LPG ve NG ile çalışabiliyor. Döküm malzemeden yapıldığı için yüksek ısılarda yüksek verim sağlar. Kolay temizlenebildiği için özellikle lokanta gibi işletmelerde tercih ediliyor. 2. El wok ocak alımı yapan firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Ikinci El Wok Ocak Alimi
İkinci El Wok Ocak Alımı

İkinci El Sanayi Tipi Endüstriyel Izgara Alımı

Büyük işletmelerde müşteri potansiyeli yüksek olan otel ve lokanta gibi yerlerde sıklıkla tercih edilen endüstriyel ızgaralar LPG, Doğalgaz ve Elektrik ile çalışabiliyor. Paslanmaz krom gövdeden imal edilen 2. El endüstriyel ızgara alımı yapan firmamız tercihen toplu alımlar gerçekleştirir.

Sanayi Tipi Endustriyel Izgara
Sanayi Tipi Endüstriyel Izgara

İkinci El Lavataşlı Izgara Alımı

Net Metal firmamız her türlü ikinci el endüstiyel mutfak malzemeleri alımı yapmaya devam ediyor. Sizlere alımını yaptığımız ürünleri hem görsel, hem de tanıtımını yaparak listeliyoruz. Bu listemiz arasında ikinci el lavataşlı ızgara alımı yaptığımızı görebilirsiniz. Lütfen toplu alımlar için bizimle iletişime geçiniz. Paslanmaz malzemeden üretilen, biriken yağları haznesinde biriktirdiği için kolay temizlenebilen ve hijyen açısından oldukça verimli olan lavataşlı ızgara otellerde, kafelerde, yemekhanelerde tercih edilmektedir.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir