Tuzla Hurdacı 0505 004 07 02

By | Şubat 5, 2023
tuzla soyma bakır

Tuzla hurdacı olarak geri dönüşüm alanında faaliyetler yürüten bir firmayız. Hurda alımı üzerine çalışmalarımız bulunmaktadır. Demir hurdası genel olarak en sık aldığımız metallerden birisidir. Alımlarımız genel olarak fabrika bazlı olmaktadır. Bakır veya alüminyum hurdası gibi değerli madenlere ilaveten hurda fiyatları için bizimle iletişim halinde olan tüm müşterilerimize güncel fiyatlar hakkında bilgiler sunmaktayız. Hurdacı arayışında olan tüm hurda satacak olan kişiler bizimle irtibat halinde olmaları durumunda hızlı, güvenilir, yüksek fiyatlı, profesyonel hurda satımı gerçekleştirebilirler.

Tuzla Hurda Bakır Alımı

Bakır madeni hakkında kısa bir bilgi vermek istersek eğer, bilindiği üzere en iyi elektrik akımı iletkeni altın madenidir. Ancak çok yüksek fiyatlı olmasından kaynaklı bir alt kategorisinde aynı eş değer orana sahip olan bakır altından sonra en iyi elektrik akımı ileten malzeme olarak bilinir. Bakır çoğu zaman çıplak şekilde kullanılmaz. Bakır işleme tesislerinde plastik kablo ile koruma altına alınarak hem iletken yalıtkan hale getirilir hem de koruyucu bir görev görür. Bakır kablolar çok damarlı veya tek kalın damarlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Çok damarlı olanlar genelde elektrik tesisatlarında tercih edilirken tek damarlı kablolar ile yüksek gerilimler için işlenmektedir. Evimizin elektrik tesisatı, fabrikaların elektrik tesisatları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bakır çıplak olarak trafo hurdası içinde çıplak şekilde Tuzla lama bakır şeklinde görülebilmektedir. Çeşitli elektronik devrelerde de bakırı küçük elektronik malzeme olarak çıplak olarak kullanıldığını rahatlıkla görebilmekteyiz. Özellikle plaket üzerinde elektronik kart hurdası gördüyseniz eğer iletkenin olması için yol şeklinde çizilmektedir. Tuzla hurda bakır fiyatları her geçen gün yükselmekte ayrıca hurdacıların en çok alıp sattığı hurdalardan birisidir.

Tuzla Hurda Bakır En İyi Fiyata Nasıl Satılır?

Küçük çaplı çalışan hurdacılar genelde Tuzla hurda bakır alan firmalar arasında bulunmaktadırlar. Ancak yüksek fiyata satmayı düşünüyorsanız küçük çaplı çalışan hurdacılara satmak yerine bizim gibi kapasitesi yüksek olan ve lider olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ayrıca bazı hurdacılar aracı olarak komisyon almak üzere sizden alıp başkasına sattıkları için kendileri yüksek, siz ise minimum kazanç elde edebilmektesiniz. Bu sebeple bizi tercih etmeniz sizin için en iyi sonuç olacaktır.

Tuzla Hurda Bakır Satarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ülkemizde hurda bakır işlemesi yapan sayılı firmalar bulunmaktadır. Çoğu zaman yurt dışına ihracatı yapılan hurda bakırlar belli birkaç yere satılmaktadır. Bir hurdacı, hurda bakır alıyor diye onu kendi imkânları ile geri dönüşüme kazandırmaz o kişiler de bir şekilde ana yerlerine temin ederler. Dememiz o ki; Tuzla hurda bakır fiyatları belli bir rakama ilgili firmalara verilmektedir. Bu firmalara biz nasıl satarız diye düşüyorsanız tonajlı yani elinizde 3 ton, 5 ton hurda bakırın olması gerekir. Hurdacıların buradaki amacı da aslında budur. Biriktirip ana yerlerine vermektir. Yurtdışına ihracat eden firmalar kilo bazlı hurda bakır almazlar. Bu nedenle bireysel kişiler satmakta bir hayli zorlanırlar. Dememiz o ki; Tuzla hurda bakırın fiyatı aslında bellidir. Ancak size değerinden çok yüksek bir rakama hurda bakır almak için fiyat teklifi veriliyor ise muhtemelen hile yöntemlerine başvuracaktır. Kantarda hile olarak belirttiğimiz bu durum hurdacılar tarafından sıklıkla yapılmaktadır. İnanın sizin ruhunuz bile duymaz. Size en yüksek hurda bakır alan firma görüntüsünü verirler sonrasında da hurda çalma operasyon ile aslında en düşük rakamı verdiklerini sizlerden gizleyerek yaparlar. Burada hurda bakır satarken nelere dikkat edilir sorusuna ise çok yüksek fiyat verene değil, çok düşük fiyat verene de değil orta halli bir fiyat verene hurda bakır satımı gerçekleştirerek kendinizi güvenli bir alışverişin içerisinde bulabilirsiniz. Geri dönüşüm firmaları arasından bizi tercih etmeniz için elimizden geldiği kadar sizlere yazılı olarak bilgi aktarımı sağlamaya çalıştık.

Tuzla Hurda Kablo Bakır Alımı

Aslında amacımız tek çatı altında hurda bakır olarak sizleri bilgilendirmek ve bize satmanız için sizleri tüm dürüstlüğümüz ile bizlere güven sağlamanızdır. Çünkü biz güveniliriz ve işimizi tam anlamıyla dört dörtlük yapıyoruz. Özellikle fabrikaların Tuzla imalat atığı hurda kablo satmak için bizi tercih etmelerini önermekleyiz.

Tuzla Hurda Demir Alan Firmalar Arasından Bizi Tercih Edin Karlı Çıkın

Unvanımız ağırlıklı olarak Tuzla demir hurdası fiyatları hakkında geniş yelpazede müşterilerimize en iyi hurda demir fiyatı verme gayreti içerisinde olmamızdır. Ayrıca fabrikadan en yüksek fiyata hurda demir alımı gerçekleştirmekteyiz. Kilosu, tonajı kısacası ağırlığı ne kadar olursa olsun bizimle iletişime geçerek Tuzla demir alan firma olarak bize güvenle satış yapabilirsiniz. Tuzla DKP demir hurdası alan yerler arasında bize güvenebilirsiniz. Ancak şunu belirtmek isteriz ki, hurda demir satmak için minimum 10 ton hurda demir olmasına ayrıcalık göstermenizi rica etmekteyiz. Tuzla demir talaşı hurda alımı da süreçlerimizden bazılarıdır.

Fabrikalara Özel Hurda Konteyner Sistemi Sağlıyoruz

Tuzla hurdacı olarak fabrikalardan çıkacak olan ve fabrikanın düzensiz görünümünü ortadan kaldırmak adına biriken hurdaların konteyner sistemi olarak tabir ettiğimiz bugün her hurdacının elinde bulunduramadığı konteyner sistemini fabrikalara koymaktayız. Bu sayede biriken Tuzla hurda demir atıkları konteynerimiz içerisinde birikmektedir. Dolması durumunda bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Boş konteyner ile gelinir, dolusu alınır ve boşu bırakılarak süreç devam ettirilir.

Tuzla Hurda Alüminyum Alımı Süreçlerimizde Başarılıyız

Alüminyum günlük hayatta insanların her an yanında olan değerli madenlerden birisidir. Mat renkli, gümüşü andıran, bazen parlak, bazen soluk renkte ama genel olarak metal renk olarak tanımlayabileceğimiz bir malzemedir. İki farklı alüminyum bulunmaktadır. Genel olarak fabrikalardan alımlar yapmaktayız. Tonajlı yani kilosu ton olarak firmalardan alınmaktadır. Oldukça başarılı olan süreçlerimizde birisi olduğuna başlığımızda belirtmiştik. Alüminyum fiyatları hakkında en yüksek rakamları ancak bizden alabilirsiniz. Satmak istediğiniz alüminyum hurdası genel olarak yumuşak ya da sert olarak belirtilmektedir. Fiyatları değişkenlik gösterdiği gibi alımlarımız sadece bununla kısıtlı kalmamaktadır. Alımlarımız fabrika bazlı olmaktadır ve miktarı ne kadar olursa olsun aynı gün içinde gelinir, firma yetkiliniz nezdinde tartıma girer ve yüklemesi yapılarak ödemesi nakit veya firmanın hesap numarasına aktarılarak makbuz yetkili kişiye gösterilir, ödemenin teyitti yapılır ve alım gerçekleştirilir.

Size En Yakın Hurdacıyız

Yukarıdaki paragraflarımızda belirttiğimizin haricinde aklımıza gelmeyen her türlü Tuzla hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız. Firmamızın hurda deposu Gebze’de bulunmaktadır. Bizi aramanız durumunda yetkili personellerimizden birisi gelerek hurdaya bakar ve size fiyat verir. Daha hızlı aksiyon almak için iletişim numaralarımızın Whatsapp uygulamasına satmak istediğiniz hurdalarınızın resimlerini göndererek fiyat alabilirsiniz.

Kısaca biz geri dönüşüme önem veriyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçerek isterseniz güncel rakamlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tuzla’da bulunan tüm fabrikaların hurdalarını almaya talip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir