Karapürçek Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Karapurcek Hurdaci

Karapürçek hurda alan yerler arasında olan firmamız kullanılmayan ve işinize yaramayan sanayi, ev, fabrika hurdalarını almaktadır. Yıkılan evlerden birçok hurda çıkmaktadır. Özellikle inşaat demirleri hurda olarak oldukça değerlidir. Teller, çiviler, çatı malzemeler, bakır hurdalar, alüminyum hurda, balkon korkulukları hurda olarak değerlendirilmektedir. Evlerden çıkan kapı ve pencere hurdası da oldukça değerlidir. Bunlar ahşap, çelik ya da alüminyumdan üretilmişlerdir. Eğer camları kırık değilse ikinci el olarak değerlendirildiği gibi; parçalara ayrılarak geri dönüşümü de yapılmaktadır.

Demir hurda, bakır hurda, çinko hurda, akü hurda, sarı hurda, kablo hurda çeşitleri firmamızın aldığı hurda türleridir. Sizler de hurdalarınızı gerçek değerinde satmak istiyorsanız bizden fiyat teklifi alarak ederinde satış yapabilirsiniz. Kentsel dönüşümde olan bina yıkımlarından oldukça fazla hurda çıkmaktadır. Fabrika ya da atölyelerinizi bozmak istediğinizde birçok hurda ile karşılaşırsınız. Bunları atmak ve başka yerlere taşımak sizin için yük olabilir. Sizler hem zamandan tasarruf ederek hem yorulmadan ve para kazanarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Karapürçek Hurda Fiyatları

Karapürçek hurda fiyatları, alınacak olan hurdaya göre değişkenlik göstermektedir. Değerli hurda sınıfına giren hurdalarda fiyatlarımız devamlı güncellenmektedir. En güncel fiyatları sitemizden ya da bizlere telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ama firmamız gerçek değerindeki fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Hatta toplu hurda satacaksanız siz özel fiyatlar da hazırlanır. Firmamız Gebze’de bulunmasına rağmen bütün Türkiye’de hizmet vermektedir.

Hurdalarınızın adresini bize verdiğinizde onları almak için ekip ve kamyonumuzla birlikte gelir ve bütün hurdalarını alırız. Firmamız toplu hurda alımı işlerine daha fazla yoğunluk vermektedir. O yüzden sanayi sektöründe hurdalarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gemi hurdaları, tren yolu hurdaları, araba hurdaları değerlendirilerek alınır. Parçalara ayrılır ve kamyonumuza yüklenir. Fiyat konusunda bize güvenebilirsiniz. En yüksek fiyatlar sizlere sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Gebze Hurda Alüminyum Alan Yerler

Karapürçek hurda alımı yapan firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Hemen bizleri arayarak ne tür hurdalarınız olduğunu belirtirseniz sizi ziyarete gelerek onları alırız. Tartarız ve size peşin ödeme yaparız. Böylelikle sizler de atılması gereken hurdalarınızı nakde dönüştürmüş olursunuz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Hendek Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir