Jeneratör Hurdası

By | Şubat 5, 2023
hurda jenerator

Teknolojik ürünlerin gelişmesiyle birlikte insanlar birçok işini makinalar yardımıyla yapmaktadır. Bu makinalardan birisi de Jeneratör olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak belli bir kullanım sonrasında jeneratörler yeni nesil cihazlarla pek uyum sağlayamadıkları gibi kullanım ömürlerini de tamamlamaktadırlar. Bu gibi durumlarda elden çıkarılması olarak görülen eskiyen jeneratörler bir hurdacıya satılmak istenilmektedir. Genelde ikinci el jeneratör alan yerler olarak internet teknolojisinden faydalanmaktadırlar. Peki, hurda jeneratörü kim alır?

Ucuza Vermeyin

Jeneratörler elektrik kesintilerinde genelde firmalar tarafından tercih edilir. Özellikle sanayi üretimi yapan yerler elektrik kesintilerinde çok ciddi zararlar görebilmektedirler. Elektrik bakımları ya da elektrik arızalarında elektriğin kesilmesi demek bir işletmenin ciddi zararı demektir. Bu riski göze almak istemeye sanayi kuruluşları jeneratör alarak bir kenarda bekletmektedirler. Piyasada sıfırının yüksek fiyatla satılması ise işletmeleri ciddi maddi kayba götürecektedir. Bu sebeple kullanmadığınız, eskiyen, görevini yerine getiremeyen ya da artık ihtiyacım kalmadı dediğiniz jeneratörleri ucuza vermek yerine bizlere satmanızda fayda vardır. Çünkü bizler jeneratör hurdası işi yapmıyoruz daha ağırlıklı olarak bu makinaları ikinci el değerinde alarak bakımlarını yapıp müşterilerimize satmaktayız. Bu sebeple bizlere satmanız sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Eğer bir hurdacıya satmak isterseniz hurda parasına sizden alacak ve o makinayı hurdaya atabilecektir.

İkinci El Jeneratörlerinizi Bize Satın

Bizler hurdacı firması olarak jeneratör hurdası başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm mekanik aksama sahip cihazları yerinde gelip almaktayız. Üstelik yüksek fiyat veriyor olmamız neticesinde müşterilerimiz diğer satılacak ürünlerinde de bizleri tercih etmektedirler.

Hurda Jeneratörü Yüksek Fiyata Nasıl Satabilirsiniz?

Tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Bizleri aradığınız zaman jeneratörü satın almak üzere yerinde bakıyoruz. Daha önce fiyat aldıysanız eğer bizim verdiğimiz fiyat sizi cezbedecek ve hemen satmak isteyeceksiniz. Bu nedenle ikinci el jeneratör alan firmalar arasında yerimizi sabit bir şekilde tutuyoruz.

Biz Kimiz?

30 yılı aşkın süredir Gebze ve bölgesinde hurdacılık faaliyetlerinde bulunan bir geri dönüşüm firmasıyız. Gerekli görülen tüm evraklara, belgelere sahip olmanın yanı sıra işimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Personellerimi kendi bünyemizde yer alıyor olup geniş araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerinde hizmetimiz mevcut olup bizlere WhatsApp yolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hangi Tür Jeneratörleri Alıyoruz?

Hyundai Dizel kabinli jeneratör 13.7 kva alım yaptıklarımız arasındadır. Çit silindir jeneratör, hava soğutmalı sanayi jeneratörü, 4 zamanlı jenratör hurdacı ve diğer dizel jeneratörleriniz ikinci el olarak satın alınır.

Aksa APD kabinli dizel jeneratör hurdası ya da ikinci el olarak geri dönüşüm firması adı altında satı almaktayız. 25 kva gücünde tüm Aksa jeneratörler ikinci el değerinde alınır.

165 KVA Aksa Dizel Otomatik Jeneratör ikinci el alınır. 120 Kw Aksa jeneratör hurdası, 150 Kw aksa jeneratör ve 125 kw Aksa jeneratör dizel satın alanlar hakkında arayıştaysanız bizi arayabilirsiniz.

Dizel endüstriyel jeneratör alımı yapmaktayız. Su soğutmalı jeneratör hurdacısı olarak en yüksek fiyata biz satın alıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir