Ademyavuz Mahallesi Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Ademyavuz Mahallesi Hurdacı

Gebze’nin yeni gelişen mahallesinden birisi olan Ademyavuz Mahallesi hurdacı sektöründe de öncülük yapmaktadır. Kentsel dönüşümün baş gösterdiği Ademyavuz mahallesi günlük olarak hurdacı ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede olsa da düşük hurda fiyatları veren hurdacılar nedeniyle biraz daha geri planda kalmaktadır. Demir hurdası başta olmak üzere Ademyavuz mahallesi hurdacıları genel olarak bakır hurdası, plastik hurdası, kablo hurdası, çelik hurdası gibi önemli geri dönüşüm materyallerini almaktadırlar.

Sanayi fabrikalarına yakınlığı ile bilinen Ademyavuz Mahallesi hurdacı alanında elektrik kablosu hurdası, Ethernet hurdası kablosu, inşaat elektriği hurdası, pano hurdası gibi süreçlerde de aktif bir rol üstlenen Nethurdacı gerektiği kadar internet üzerinden talepleri karşılamaktadır.

CCTV Kamera kablosu hurdası, VGA kablosu hurdası, HDMI kablosu, anten kabloları gibi tüm iletken malzemeler Ademyavuz mahallesi hurdacı olarak bizler satı alabilecek kapasitedeyiz. Size bir telefon kadar yakınız ve bizi aramanız durumunda hızlı bir şekilde gelerek hurdalarınızı satın alabilmekteyiz.

Çatı sacı hurdası gibi süreçleri anında nakite çevirmek için bizi arayabilirsiniz. Kurşun hurdası özellikle üzerinde durduğumuz yüksek fiyatlar verdiğimiz malzemeler arasındadır. Araçların içerisinden çıkan radyatör hurdası tarafımızca alınarak yüksek fiyatalar verilmektedir. Aynı şekilde Ademyavuz hurdacı olarak akü hurdası da tarafımızca alınmaktadır.

Geri dönüşümün hem çevremiz için, hem de sizlere para olarak geri dönmesi için buzdolabı hurdası, çamaşır makinası hurdası, bulaşık makinası hurdası gibi süreçlerde aktif olarak iş yapmaktayız ve anında nakit ödeme ile siz elinizi bile sürmeden kamyonetimiz ile gelerek yerinden almaktayız.

Ademyavuz mahallesi hurdacısı olarak mahallenin neresinde olursanız olun bizi aramanız durumunda hızlı bir şekilde gelerek hurdalarınızı almaktayız. Soba hurdası, soba borusu hurdası gibi gözden çıkardığınız tüm eşyaları hurda olarak almaktayız.

Kalorifer peteği hurdası, demir kapı hurdası, pencere demiri hurdası, alüminyum cam hurdası, pencere demiri hurdası ve camların kenarında çerçeve görevi gören PVC hurdası tarafımızca alınmaktadır. Ademyavuz mahallesi hurdacı ile görüşmek hem çevreye saygınlığınızı hem de artık işe yaramayacak kadar eski olan malzemeler için kazanç elde edeceğinizi unutmayınız.

Derin dondurucu hurdası artık sizin gözünüzde tamamen hurda olarak belirdiyse bu malzemeyi uygun fiyatlara satabilirsiniz. Evinizde artık ihtiyacınız kalmadığını düşündüğünüz klima hurdası bizim için değerli bir materyal olup değerinde tarafımızca sökülerek yerinden alınmaktadır. Elektrikli ısıtıcı hurdası da satı aldığımız hurdalardan bazılarıdır.

Ademyavuz mahallesi hurdacı daha ağırlıklı olarak bilgisayar hurdası ve elektronik kart hurdası yüksek fiyatlarla bizlere satabilirsiniz.

Hurdacıya Nasıl Ulaşırsınız?

Sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan bizi arayarak hurdalarınızın olduğu bölgeye bizim gelmemizi sağlayabilirsiniz. Ütü hurdası kadar küçük malzemeler, çamaşırlık hurdası, televizyon hurdası gibi tüm malzemeleri bizi arayarak satabilirsiniz. Fırın hurdası Ademyavuz Mahallesi hurdacı için alınmayan malzemelerden değildir. Bizi arayın ve gelip alalım.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir