Balçık Köyü Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Balçık Köyü Hurdacı

Gebze’nin köylerinden olan Balçık köyünde hurdacı arıyorsanız ve aradığınız hurdacıyı bir türlü bulamıyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Firmamız Gebze bölgesinde bulunduğu için en sık hurda alımı yaptığımız yerlerden birisi de Balçık hurdacı olmaktadır. Genelde sanayi hurdaları aldığımız için süreçlerimiz fabrikalardan hurda almaktır. Sürekli hurda çıkan bir fabrika yetkilisiyseniz eğer telefon numaramız olan 0505 004 07 02 rehberinize Balçık köyü hurdacı olarak kayıt edebilirsiniz. Süreçlerimizde fabrika temizliği de bulunmaktadır. Yani tüm geri dönüşüm materyallerini alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Balçık hurdacı olarak tek gayemiz müşteri memnuniyetidir. Balçık hurda kablo, Balçık hurda nikel, Balçık hurda demir, Balçık hurda alüminyum gibi değerli maden alımlarımız bulunmaktadır.

Balçık köyü geri dönüşüm firmaları arasında bizi tercih etmeniz durumunda hem ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz hem de kaynakların daha fazla tüketilmemiş olmasını sağlarsınız.

Balçık Hurdacı Makine Hurdaları da Almaktadır

Firmamızı arayarak satmak istediğiniz Balçık hurda trafo, Balçık hurda kompresör, Balçık ikinci el chiller grubu soğutma sistemleri, Balçık lojistik depo rafları gibi akla gelen tüm fabrikalarda kullanılan makinaların alımını gerçekleştirmekteyiz.

Konteyner Sistemi Kullanıyoruz

Balçık hurdacı firmamız konteyner sistemi kullanmaktadır. Yani artık fabrikanızda gereksiz yer kaplayan hurdalarınız için konteyner bırakmaktayız. Bu sayede hurdalarınız artık konteyner içerisinde bekler ve dolusunu alır, boşunu bırakarak süreç işletiriz. Bizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Balçık demir hurdası alan firmamız en yüksek hurda fiyatları vererek yerinden kaldırma işlemi uygular.

Bu İçeriği Oyla
İlginizi Çekebilir:  Gebze Balçık Mahallesi Hurdacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir