Tel Çit Hurdası ve Tel Çit Hurda Alımı

By | Şubat 3, 2022
Tel-Cit-Hurdasi

Tel çit hurdası paslı ya da pas olmadan her şekilde satın alınabilen hurda çeşitleri arasında yer almaktadır. Oldukça önemli hurda çeşitleri arasında yer alan tel çitler kullanım ömrünü tamamladığında ya da artık bu çitlere ihtiyaç duyulmadığında hurda değerinde satılabilir. Çitlerin türüne bakılmaksızın sizlerden bu tel çitler piyasa koşullarına uygun fiyatlarla satın alınmaktadır. Bu çitleri satmak için en önemli nedenler şunlardır:

 • Tel çitleri satmak bahçe ve teraslarda, bodrumlarda yer açmanızı sağlar.
 • Görüntü kirliliğini kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Tel çitler kullanılmıyor ise bunları paraya çevirebilirsiniz.
 • Geri dönüşüm sektörüne bir katkıda bulunabilirsiniz.

Kısacası tel çit hurdası olarak elinizde hurda değerinde ürünler var ise bunları mutlaka değerinde sizlerden satın alacak firmalar ile çalışmanız gerekiyor.

Tel Çit Hurda Alımı

Tel çit hurdası alımı konusunda firmamız son derece profesyonel düzeyde hizmet veriyor. Bu süreçte elinizde bulunan hurda türleri konusunda sizlere gereken her türden desteği sunuyoruz. Firmamızın bu alanda yılların deneyimi ile hizmet veriyor. Tel çitler artık ömrünü doldurduğunda ve kullanılmak istenilmediğinde çürümeye bırakmak yerine satılmalıdır.

Hurda niteliğinde olan her ürünün satışını yapmak ürünlerin hem ülkenin ekonomisine katkı sağlamasına olanak tanır hem de yaşam alanlarınızın ferahlamasına olanak tanır. Günümüzde birçok kişi artık tel ve kablo türü ürünleri satmak yerine biriktiriyor. Belirli bir miktara ulaştığında da hurda değerinde firmamıza satışını gerçekleştiriyor.

Tel Çit Hurdası Türleri

Tel çit hurdası olarak birçok farklı hurda tel türü bulunur. Bu hurda tellerin fiyatları da malzemesinin durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. En çok karşılaşılan tel çit hurdaları arasında şunları saymak mümkündür:

 • Jiletli tel türleri
 • Galvanizli tel türleri
 • Boru direkli tel çitler
 • Örgü tel çit türleri
İlginizi Çekebilir:  Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi Hurdacı

Gibi birçok farklı tür bulunuyor. Firmamız metal ya da galvanizli olmasına bakmaksızın tüm tel çit hurdalarını sizlerden değerinde satın almaktadır. Bu süreçte firmamız ile çalışarak profesyonel düzeyde hurda alım hizmeti alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hurda alım hizmeti sayesinde elinizde işe yaramayan ve yığınlar halinde bulunan hurda telleri paraya çevirme imkanı sunuyoruz.

Tel Çit Hurdası Fiyatları

Tel çit hurdası fiyatları konusunda firmamız beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyor. Bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konu tel çitlerin miktarıdır. Bu süreçte bizlerden hizmet almak isterseniz sizlere şu avantajları sunuyoruz:

 • Sektördeki en uygun hurda alım fiyatlarını veriyoruz.

 • Kendi firma servislerimiz ile hurdaları oldukları yerden satın alıyoruz.

 • Hurdaların alımında daima nakit ve yerinde ödeme yapıyoruz.

 • Tel çit hurdaları beklediğinizden kısa süre içerisinde alım için bulunduğunuz yere ulaşıyoruz.

Bu süreçte müşteri memnuniyeti firmamızın en çok önem verdiği konular arasında yer alıyor. Beklentilere yanıt veren firmamız aradığınız hurda alım hizmetini sizlere yüksek kalite standartlarında vermektedir.

Hurda Fiyatları Güncel kur üzerinden hesaplandığı için ve sürekli değişkenlik gösterdiği için Güncel Hurda Fiyatları konusunda Sitemizdeki sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Çelik çatı sökümü Maaliyeti ne kadar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir