Çelik çatı sökümü Maaliyeti ne kadar?

By | Şubat 2, 2022
Celik-Cati-Sokumu

Çelik çatı sökümü işlemini en başından sonuna kadar bir plan çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Hiç bir şeye zarar vermeden, iş güvenliği kurallarına uyarak ve profesyonelce söküm işlemini sonuçlandırıyoruz. Diğer taraftan da, arzu ederseniz çok iyi fiyatlar ile söktüğümüz malzemeleri sizden satın alıyoruz. Çelik Çatı sağlam bir yapı olduğu için büyük yapılarda kullanılmaya da uygundur. Spor salonları, fabrikalar, hangarlar v.b. yapılarda doğru bir çatı çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Hal böyleyken bu durum ustalık gerektiren bir işlemdir. Yalnızca profesyonel bir ekip bu işlemi gerçekleştirmelidir.

Çelik Çatı Söküm Fiyatları

Çatı söküm fiyatları neye göre farklılık gösterdiğini size kısaca anlatmak isteriz:

  • Genel yerin toplam metre kare büyüklüğü fiyatında en önemli değişikliği sağlayan olgudur.
  • Bu süreçteki vinç kullanılıp kullanılmayacağı da maliyet konusunda önemli bir etkiye sahiptir.
  • İşçilik ise en önemli maliyet kalemlerinden biridir.
  • Çelik yapı elamanları:  Çatının kolon, makası, kiriş, civata,  paneli,  v.b malzemelerin miktarı kalitesi yapısı da fiyat üstünde etkilidir.
  • Bu malzemelerin söküldükten sonra araca düzenli bir şekilde yüklenmesi maliyet kalemi olarak düşünülmektedir.

Bu durumdan da anlaşıldığı gibi çelik çatı sökümü profesyonelce yapılası gereken bir iştir. Net Hurdacı irtibat numarasını

Çelik Çatı Sökümü Nasıl Yapılır

Çelik çatı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız size bunu kısaca anlatmak isteriz. Bir yapı ömrünü doldurursa söküm işlemi yapılmalıdır. Bunun dışında başka sebeplerden dolayı da çelik çatı sökümü yapılabilir.

 • Bir fabrikanın, Spor kompleksinin, AVM’nin, stadyumun v.b. gibi bütün yapıların taşınması veya yıkılması gerektiğinde biz size bu hizmeti profesyonelce sağlıyoruz.
 • Hurda karşılığında fiyatının karşılandığı durumlar oluşabilir.
 • Bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.
 • Yerinde gelip değerlendirip avantajlı fiyat sunarak planlı bir şekilde söküm işlemini gerçekleştirelim.
İlginizi Çekebilir:  Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Çatı Makası Hurdası Nedir?

Genelde ağırlık sebebi ile yapısı bozulan yapım elemanlarının zamanla hurda haline gelmesidir. Çatı makası hurdası alımı da yapmaktayız. Kısa bilgi vererek bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çatı makası ikinci el olarak da satılabilmektedir.

Fabrika Çelik Çatı Sökümü Nasıl Yapılır?

Çelik çatı sökümü bir nevi çelik çatı montajının tersinden adımlarının takip edilmesi sonucu gerçekleşir. Bu sebepten yapım ve söküm konusunda tecrübeli bir ekip tarafından hizmet almanız gereklidir. Bu yapılar ağır ve ayrıntılı oldukları için işlem sırasında kazalara dikkat edilmesi gereklidir. İş ortamında hiç bir problem yaşatmadan size fabrika çatınızın sökülme işlemini yaparız.

İstanbul Çatı Sökümü

İstanbul’un her noktasına bu hizmeti sunmaktayız. İstanbul’da bu en iyi hizmeti en iyi fiyatlarla alabileceğiniz tek firmayız. Net Hurdacı Çelik çatı  sökümünde en iyi fiyatı vermektedir. Hurda alımında da yüksek fiyatlar ile her tür hurdayı satın almaktadır. Gebze ve İstanbul bölgesindeki yer yere bu hizmeti sunmaktayız. Referanslarımızı ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için internet sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Güncel olarak Güncel Hurda Fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızı buraya bırakıyoruz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Kablo hurdası ve Hurda Kablo Fiyatları 2022 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir