Kurtköy Soyma Bakır Alıyoruz

By | Ağustos 20, 2018

Pendik Kurtköy’de 50 kg ve üzeri soyma bakır alımı gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık anlayışımız genel olarak değerli madenler üzerine olmaktadır. Sarı, hurda kablo, hurda bakır alımı gerçekleştirmekteyiz. Kurtköy’de elinizin altında soyma bakır var ise fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Diğer firmalara göre yüksek fiyatlar verdiğimiz doğrudur. Gebze ve Pendik arası sürekli soyma bakır alımı gerçekleştirmekteyiz.

Soyma Bakır Fiyatını Neye Göre Belirliyoruz?

Kurtköy bölgesinde veya civarındaysanız satmak istediğiniz hurda soyma bakır hakkında bizlere bilgi iletmeniz gerekmektedir. Nasıl bir kablodan çıkarıldığı, kaç kilo olduğu yerimize getirme şansınız varsa fiyat bu detaylara göre belirlenmektedir. Eğer bizim gelip yerinden almamız isteniyorsa WhatsApp üzerinden konum paylaşımı yapmanızı istemekteyiz. Gün içerisinde gelip görülür ve ödemesi nakit olarak yapılarak Kurtköy hurda soyma bakır alımı gerçekleştirilir.

Bir önceki yazımız olan Gebze Soyma Bakır Hurdası başlıklı makalemizde gebze kablosu soyulmu bakır hurda, gebze soyma bakır hurda fiyatı ve gebze soyulmuş kablo hurdası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir