İkinci El Kantar Alım Satım

By | Şubat 5, 2023
Ikinci El Kantar

İkinci Kantar Alanlar

Net Metal Geri Dönüşüm Firması olarak faaliyetlerimiz Gebze ve çevresinde hızlı bir şekilde yürütülürken, Türkiye geneli 2. El kantar alım satımı yapmaktadır. Bu demek oluyor ki Türkiye’nin neresinde olursanız olun ikinci el kantar alan firma olarak yerinden söküm, nakliye ve yükleme tamamen bize ait olmak üzere alımını gerçekleştirmekteyiz. Gebze ikinci el kantar alımı veya İstanbul 2. El kantar alımı denildiği zaman aklınıza ilk olarak Net Metal gelmelidir. İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakasının çeşitli bölgelerinde şubelerimiz mevcuttur. Bu durum karşısında hızlı bir şekilde ikinci el kantar alan firma ile tanışabilirsiniz. Satmak istediğiniz ikinci el kantarın ağırlık birimi ne olursa olsun kolaylıkla nakit ödeme yaparak alabilmekteyiz. Misal; 60 tonluk ikinci el kantar alanlar arasından bizi tercih edebilirsiniz.

2. El Kantar Alan Firma ile Nasıl Alışveriş Yapabilirsiniz?

Diyelim ki ikinci el 80 tonluk kantar kullanan bir firmasınız. Bu kantarı ikinci el olarak satmak istediğinizi var sayalım. Bizi telefonla arayarak ikinci el 80 tonluk kantar satmak istiyorum demeniz durumunda sizden kantara ait birkaç fotoğraf ve teknik bilgi istemek durumundayız. Görseller whatapp ile bizlere ulaştıktan sonra ikinci el kantar fiyatı ve fiyatları hakkında bilgi vererek sizlere bir fiyat teklifimiz olacaktır. Uygun bulmanız durumunda 2. El 80 tonluk kantar alımı yapan firmamıza satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit Ödeme ile Çalışmaktayız

Diyelim ki ikinci el kantar satmak istiyorsunuz. Gebze ikinci el kantar alan firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman ekip arkadaşlarımız yerinde görerek size fiyat verecektir. Fiyatta anlaşılması durumunda gerekli olan ödeme kantar yerinden kaldırılmadan önce tarafınıza ödemesi yapılmaktadır.

İkinci el 80 tonluk tır kantarı alımı

2.el 60 tonluk tır kantarı alımı

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir