Çorlu Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Orlu Alüminyum Hurdası

Sanayi şehirleri olan İstanbul ve Kocaeli üzerindeki hurda alımı yapan Çorlu hurdacı firmamız, akıllara gelen her türlü hurda alımını sağlamaktayız. Hurda alımında yakın çevremizdeki iller dışında Türkiye’nin her yerinden insanların atıl diye baktığı hurdaları almaktayız.

Geniş bir vizyon ile çıktığımız bu yolda, insanlardan hurdaları alıp geri dönüşüme katkı sağlama misyonu ile devam etmekteyiz. Çorlu hurdacı firması olarak; çevreye saygı, cazip fiyat endeksi gibi temel değerlerimiz yer almaktadır. Çorlu’daki hurdacılar arasında önde olmamızı sağlayan ‘müşteri memnuniyeti’ ilkemiz sayesinde, hem yakın yerlerden hem de fabrika şehirlerinden hurdalar almaktayız.

Orlu Hurda Alımı

Bünyemizde yer alan ekibimiz sayesinde profesyonel ve tecrübeli bir şekilde insanların hurdalarını Çorlu hurdacı olarak teslim almaktayız. Yerinden hurda alımı gerçekleştirerek insanların minimum emek ve para harcayarak hurdalarını alıyoruz.

Çorlu Hurdacı Serüvenimiz

Büyük şehirlere yakın yerlerde firmamız olan Çorlu hurdacı depomuz, A’dan Z’ye her çeşit hurda alımını gerçekleştirmekteyiz. Bakır, demir ya da türevleri diye ayırt etmeden alma işlemlerimizi vizyon dahilinde büyüterek fabrika ya da trafo hurdaları ile bütünleştirdik. Bu kapsamda, küçük ya da büyük ve insanların para etmez dedikleri hurdaların alımını sağlıyoruz.

Uzun yıllardır bu işi yaptığımız için hem tecrübeli hem de bilgiliyiz. Merdivenleri birer birer çıkarak geldiğimiz noktada, insan sağlığından güvenlik önlemlerine kadar birçok temel önceliğimiz yer almaktadır. Dünden bugüne gelene kadar her zaman müşteriye uygun hurda alımı işlemi gerçekleştirdik.

Orlu Hurda
Çorlu Hurdacı 15

Hurda Alım – Satım İşlemleri

Müşteriler tarafından yaklaşık 50’ye yakın hurda olarak nitelendirdiğimiz ürünleri yerinden alarak hizmet sağlamaktayız. Oldukça geniş metrekareye sahip firmamızda ürünler toplanmaktadır. Geri dönüşüme gitmeden insanlar gelip ihtiyacı olan hurdaları oldukça uygun bir fiyata alabilirler.

Bu kapsamda insanlardan sadece hurda alımı yapmıyor aynı zamanda hurda satımı da yapıyoruz. Hurdalar arasında sıfıra yakın yüzlerce farklı ürün olabiliyor, insanlar da sıfıra para vermek yerine oldukça uyguna hurdaları alıp bütçesine destek oluyorlar.

İnsanların tercih etmeyecekleri ürünleri milimize işleminden sonra geri dönüşüm işlemleri için firmalar gönderim sağlamaktayız.

Çorlu Hurdacı Olarak Aldıklarımız

Çorlu hurdacı firması olarak farklı ürünleri alarak diğer hurdacılardan ayrılmaktayız. Kreatif bir yapıyla hareket eden firmamız, cazip fiyatlarla aldıkları hurdaları geri dönüşüm merkezlerine göndermektedir. Bu kapsamda aldığımız hurdalardan bazı şöyledir:

 • İnşaat hurdası
 • İş makinesi hurdası
 • Bakır kablolar
 • Bilgisayar hurdaları
 • Plastik hurdalar
 • Demir yığınları, hurdaları, talaşları
 • Çinko
 • Sac
Orlu Hurdacı
çorluda hurdacı

Bunların yanında nadiren alınan tıbbi cihaz, pvc, konteyner hurdalarının da alımını sağlamaktayız. İnsanların aklına gelen her türlü, A’dan Z’ye hurda gözüyle baktıkları tüm maddesel ürünlerin alımını sağlıyor ve müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Fabrika Hurdası Alımı

Fabrikalarda ürünün kullanım ömrü dolmuş, hasar almış ya da kullanılamayacak hale gelmiş tüm ürünleri Çorlu hurdacı olarak alıyor ve minimize ederek geri dönüşüme katkı sağlıyoruz. Bu kapsamda iş yerlerine gelerek, yerinde ürünü tespit ediyor müşteriye en iyi fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Fiyat teklifinden sonra anlaşma olması durumunda vinç gibi taşıyıcı ürünleri çağırarak ürünlerin kaldırım işlemlerini yapıyor ve firmamıza hurda olarak görünen malzemeleri getiriyoruz. Fabrika şehirleri ile çalıştığımızdan dolayı yoğun olarak fabrika hurdaları alımını sağlamaktayız.

Firmamızı ziyaret ederek belki işinize yarayan başka fabrikaların hurdalarını da inceleyebilir ya da uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri Alan Firma

Tüm hurda alım işlemlerinde Çorlu hurdacı olarak güvenlik önlemlerini maksimum seviyede tutarak hurdaları almaktayız. Asla hurda taşımını koruyucu ekipmanlar olmadan yapmamaktayız. Bu sayede hem ekibimize hem de insan sağlığına önem vermekteyiz.

Orlu Alüminyum Hurdası
çorlu alüminyum hurdası

Hurda taşıma ya da kaldırma işlemlerinde, halatların sağlam olmasına, ağırlığın eşit şekilde dağıtılmasına dikkat etmekteyiz. Ürünü ezme noktasına gelene kadar özen gösteriyor ve güvenliği birinci planda tutuyoruz. İnsan sağlığını her şeyden önce tutarak, maske, sosyal mesafe gibi önemleri de alarak çalışmalarımıza başlıyoruz.

Çorlu Hurdacı Fiyatları

Çorlu hurdacı olarak piyasanın oldukça iyi fiyatla alım yaptığımızı, geri dönüşüme katkı sağlamak için her türlü hurdaya bütçe ayırdığımızı ve tüm metal, bakır, demir cinsinden hurdaları müşteriden bire bir ticaret yaparak hurdalarını almaktayız. Araya hiçbir komisyoncu sokmadan yaptığımız ticaret sonucunda müşteri memnun kalmaktadır.

Tüm hurda gözüyle bakılan ürünleri yerinde bakıp, değerlendirip oldukça iyi fiyat teklifi vererek alımını gerçekleştirmekteyiz. Tüm hurda fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca perspektif açısından daha fazla ürününüz varsa telefon numaramız üzerinden güvenli bir şekilde iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden hurdaların fotoğrafını atarak fiyat teklifi de alabilirsiniz. Her ürünü kilo bazında almadığımızı da hatırlatmak isteriz.

Çorlu Hurdacı Geri Dönüşüm

Hurdaların genel mantığı, alınıp geri dönüşüme can verilmesi ve dönüşümün sağlanmasıdır. Bu noktada büyük görev üstlenen firmamız, kategori ayırtmadan her türlü hurdayı alıp geri dönüşüme yollamaktayız. Sektördeki en önemli iş olan geri dönüşümü, minimize etmek için güçlü bir basınç uygulayan makinelerimiz bulunmaktadır.

Minimize eden makineler sayesinde maddeyi küçültüp geri dönüşüme daha sağlıklı bir şekilde göndermekteyiz. Bu kapsamda insanların çöp olarak baktığı ürünleri alarak Türkiye’nin ekonomisine katkı yaparken müşterilere de para kazandırmış olmaktayız.

Orlu Çinko Hurdası 1

Yarının mutlu çevrelerini oluşturma amacıyla hareket ettiğimiz ‘geri dönüşüm işlemleri’ Çorlu hurdacı olarak kusursuz şekilde icra etmekteyiz. Tüm geri dönüşüm işlemleri haftalık olarak gerçekleşmektedir.

Yüzde Yüz Kullanıcı Memnuniyeti

Çorlu hurda alım işlemlerinde öncü firma olan şirketimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi taşımaktadır. Bundan dolayı, en iyi ticareti yapıp insanları hurda satım konusunda memnun edip hurdayı teslim almaktayız.

Uzun yıllardır olduğu gibi; müşterileri hem fiyat hem de yerinden hurda alımı konusunda memnun etmek ilk hedefimiz.

İnsanların hurda gözüyle baktıklarını alırken taşıyamadığı hurdaları ise; vinç, platform gibi destekleyici araçlar ile müşterimizin belirttiği yerlere gelip alımını gerçekleştiriyoruz. Bizim için önemli olan ürünün hurda olmasıdır. Ürünlerin büyük ya da küçük olarak nitelendirmeden yerinden alımını sağlamaktayız.

Orlu Boru Direk Hurdası 1

İletişim ve Güvenirlik

Uzun yıllardır yaptığımız bu işte, yüzlerce farklı müşteriye hizmet sağladık. Sadece hurda alımında müşteri ile ikili iletişim değil geri dönüşümde de oldukça farklı firmalar ile olumlu ticaretlerimiz oldu. Bu kapsamda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için kolay iletişim hesaplarımız bulunmaktadır.

Bizlere;

 1. WhatsApp
 2. Mail
 3. Direkt arama
 4. Adres
 5. Site formu

Üzerinden kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede müşteriye yüzde yüz güven sağlamış olmaktayız. Kolay ve farklı platformlar ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İletişim numaralarımız ile hurda satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir