Asansör Hurdası

By | Şubat 5, 2023
Hurda Asansör

2. El Asansör Alan Yerler

Asansörler bilindiği üzere yüksek katlı yapılarda yük asansörü ve insan taşıma asansörü olarak iki grupta değerlendirilir. Asansör hurdası, ikinci el asansör alanlar, 2. El asansör alımı gibi süreçlerle ilgilendiğimiz doğrudur. Bu kapsamda ister yük asansörü, isterseniz insan taşıma asansörü satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Asansör Alanlar

Asansör detayına indiğimiz zaman içeriğindeki metallerde paslanmaz levhalar, alüminyum doğrama, çelik halat, asansör motoru ve demir aksamı materyaller bulunmaktadır. Sizin satmak istediğiniz asansörü ikinci el olarak bizlere satabilirsiniz. Lojistik depolarda kullanılan yük asansörleri, küçük işletmelerde kullanılan yük asansörleri ve yüksek katlı binalardaki asansörler tarafımızca yerinden sökülerek alımın yapılmaktadır. Asansör hurdası için bizlerden güncel fiyatları almanızı öneriyoruz. Bizden fiyat almadan asansör hurdası satmayınız.

2. El Asansörcüler

İkinci el asansör satın aldığımız zaman gerekli olan bakımlarını yaparak tekrardan satışa sunmaktayız. Bu süreçte asansör motoru, çelik halatları ayrıca parça olarak satın aldığımız malzemelerin başında gelmektedir. Gebze hurdacısı olarak Gebze ve çevresinden ikinci el asansör alımı yapmaktayız.

Asansör Satın

Yıkılması gereken yüksek katlı apartmanlar, binalar, gökdelenler için asansör hurdasının alımını yapabilmekteyiz. Personellerimiz, teknik elemanlarımız bu süreçlerin sökülmesi, alınması gibi süreçlerde oldukça profesyoneldir. Gerekli olan tüm iş güvenliği eğitimlerini almış kişiler olup firmamızda sigortalı olarak çalışmaktadır.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan İkinci El Forklift Alanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Gebze organize sanayi hurdacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir