Ömerli Hurdacı

By | Temmuz 30, 2020
Merli Hurdacı

Ömerli’de hurda alımı faaliyetlerine  devam eden Net Hurdacılık firmamızın merkezi Gebze’de bulunmaktadır. İstanbul’un her semtinde aktif olarak hurda alımı yapan firmamızda her türlü hurda kabul edilmektedir. Bu hurdaların başında demir, bakır, krom,  okul, hastane, otel hurdaları gelmektedir.

Plastik Hurdaları Değerinde Satın Alıyoruz

Özellikle geri dönüşüm alanında büyük imkan sağlayan plastik hurdalar, en çok satışı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır. Bu hurdalar, tarafımızca hızlı bir şekilde gelinip satın almaktadır. Plastik hurdalar arasında pet şişeler, artık plastikler, hortumlar, poşetler, çok amaçlı ambalaj kağıtları bulunmaktadır.

 Plastik ürünler, günlük hayatta da çok fazla kullanıldığı için hurda değeri görmeden çöplere atılmaktadır. Bu sebepten ötürü, biz bu ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırmak amacıyla sizlerden ücreti karşılığında satın alıyoruz ve satın alınan ürünleri geri dönüşüm sistemi dahilinde tekrar piyasaya kazandırılmasında önemli bir rol üstleniyoruz.

Hurda Ücretleri Ne Kadar?           

Satın alınmakta olan hurda ürünlerin öncelikle ham maddesinin ne olduğu bu konuda çok önemli bir etkendir. Örneğin plastik hurdalarda fiyatlandırma, plastiğin türüne göre bile değişiklik göstermektedir. Bu tip ürünlerde genellikle ülke şartlarında genel fiyatlandırma kullanılır.

Hurdalarınızın geri dönüşümüne kazandırmak ve piyasanın üzerinde fiyat teklifleri almak istiyorsanız Ömerli hurdacı firmamızı arayabilir veya internet sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ile birlikte bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fabrika Sökümü ve İnşaat Hurdası Alımı Yapıyoruz

Ekonomide çok önemli bir rol oynayan fabrikalar bazı dönemlerde işlevlerini yitirebilir veya yenilemeye gitmek zorunda bırakılabilirler. Bu tip durumlar fabrika sökümü işlemi yapılması gerekir. Fabrika sökümü işleri ve aynı zamanda oluşan inşaat hurdası gibi konularda hemen bizlere ulaşabilir ve yüksek fiyatlandırmalardan faydalanabilirsiniz.

Ömerli hurdacı olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamızda bulunan personel sayımız ile birlikte İstanbul’un dört köşesine de hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Hurda alımı konusunda bizleri aradığınız taktirde aynı gün içerisinde verdiğiniz adrese gelip, ürünleri inceleyecek olan ekibimiz sizlere hızlı bir şekilde fiyatlandırma sunacak ve kabul ettiğiniz taktirde hemen ürünleri sizden satın alacaklardır.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir