ısparta Hurdacı

By | Şubat 5, 2023

ısparta hurdacı sektöründe ciddi bir yere sahip olan firmamız Türkiye geneli hurda alım satımı yapmaktadır. ısparta buzdolabı hurdası satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizden alınacak olan beyaz eşya hurdası gerekli parçalama işleminden sonra ayrıştırma yapılmaktadır. Değerli madenler sökülerek emek harcanmakta ve geri dönüşüme yeniden kazandırılmaktadır. Aynı şekilde ısparta bulaşık makinası hurdası satmak istiyorsanız sizden alacağımız makine tamamen hurda fiyatına alınacaktır. Bu nedenle çalışıyor olması ya da arızalı olması bizim için bir şey ifade etmemektedir. Hurda fiyatına alınacağını bilmeniz ve ona göre satmanızı isteriz. ısparta bulaşık makinası hurdası için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

Sadece ısparta beyaz eşya hurdası alımı gerçekleştirmiyoruz. Özellikle eskiden kullandığınız ısparta banyo kazanı hurdası alımı da gerçekleştirmekteyiz. Artık kullanmanıza gerek kalmadıysa gelin geri dönüşüme yeniden kazandıralım ve ısparta kazan hurdası için hem doğaya katkı sağlayalım, hem de maddi olarak kazanç elde etmiş olun.

ısparta çamaşır makinası hurdası için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Etrafınızda tanıdık, bildik hurdacı yok ise bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Diğer akla gelen tüm hurdalarınız için sayfamızı kullanabilir bize whatsapp ile mesaj atabilirsiniz. Siz elinizi bile sürmeden biz yerinden alıyoruz ve ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Geniş çaplı çalıştığımız için büyük, küçük demeden ne kadar hurdanız varsa alımını gerçekleştiriyoruz. ısparta fırın hurdası veya kablo, bakır hurdası gibi süreçlerde de aktif olarak yer almaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir