Hurdacı Firması

By | Mayıs 5, 2024
Hurda Firması

Hurda Alım Firması

Gebze’de hurda alım firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Öncelikle hurda nedir ondan bahsedelim. Kişilerin işine yaramayan ve eski olarak nitelendirdikleri demir, bakır, krom, çelik gibi metallerden yapılmış olan malzemeler hurda olarak nitelendirilmektedir. Bu metaller işlenerek değerlendirilmekte ve tekrar ülke ekonomisine kazandırılmaktadır. O yüzden sizlerin de bazı hurdalarınız varsa onları gerçek değerinde hurda alım firması olarak bize satabilir ve maddi bir gelir elde edebilirsiniz.

Hurdalar ülkemiz için büyük bir öneme sahiptir. Geri dönüşümü yapılabilen metallerin kullanılabilir hale gelmesi oldukça önemlidir. Kişiler onları satarak hem fazla eşyalardan kurtulurlar hem de para kazanmış olurlar. Hurdaların çevre ve doğa kirliliğine yol açtıkları da bilinen bir durumdur. Bilindiği üzere metaller doğada kendini eritemez ve kötü görüntülere sebep olur. Bizler bütün bu hurdaları hammadde olarak değerlendiriyor ve tekrar kullanılmasını sağlıyoruz. Hurda alımı yapan firmalar hangi türdeki hurdaları alırlar inceleyelim…

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

Hurda konusuna bireysel ve kurumsal müşterilerimiz olarak bakmamız gerekir. Bireysel müşterilerimiz evlerinde kullanmadıkları çalışmayan çamaşır, bulaşık makineleri, buzdolapları, fırınları, elektrikli eşyaları, kombileri, ocakları varsa bunları bize satabilirler. Bizimle iletişime geçtiğinizde bulunduğunuz adrese gelerek her birine gerçek ederinde fiyatlar sunarız. Hurda alımı ederinde fiyatlarla firmamız tarafından gerçekleştirilir. Böylelikle sizler de atıl durumda olan eşyalarınızdan kurtularak evinizde yer açmış olursunuz.

Hurdaci Firmasi 1
Hurdacı Firması 5

hurdacı firmaları

Kurumsal müşterilerimize gelince; bazı müteahhitler eski yapıları yıkarak yerine yenisini yapmaktadır. Yıkım işlerinde binaların demirlerini, kapı pencerelerini, çatı kaplama malzemelerini, balkon ve merdiven ferforjelerini alarak hem müşterilerimizin işini kolaylaştırmış oluruz hem de onların bu hurdalardan kazanç edinmelerini sağlamış oluruz. Bizleri tercih ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Eğer elinizde satmanız gereken hurdalar varsa toplu hurda alımı yapan firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermemelisiniz.

Aldığımız Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Demir Hurda: Özellikle geri dönüşüme giren evlerin yıkılması durumunda ortaya çıkan demirler tarafımızca değerlendirilmektedir. Demir sağlam ve değerli bir madendir. Kolaylıkla eskimez uzun süre özelliğini korur. Geri dönüşümde birçok alanda kullanılır. Demir hurda alımı için bizi arayabilir ve demirlerinizi satabilirsiniz. En hassas tartılarda hepsi tartılır ve size en yüksek fiyatlar sunulur.

Bakır Hurda: Bakır birçok endüstri sektöründe kullanılmaktadır. Ulaşım sektörü, elektrik sanayisi, takı ya da turistik eşya yapımı gibi birçok alanda bakır kullanılmaktadır. Kullanım alanı geniş ve aynı zamanda doğada çok bulunan madenler arasında bakır yer alır. Kullanılmayan bakırlar hurda bakır olarak tarafımızca alınmaktadır.

Alüminyum Hurda: Alüminyum madeninden elde edilen her türlü kullanılmayan eşyalar alınarak değerlendirilir. Alüminyum kapı ve pencereler, tabelalar, araba jantları aldığımız çeşitler arasındadır. Yumuşak ve sert alüminyum diye adlandırdığımız bütün çeşitler sizlerden alınarak ekonomimize geri kazandırılır. Hurda alüminyum alımı tarafımızca yapılmaktadır.

Sarı Hurda: Bakır ve çinko karışımından oluşan hurdalar sarı hurda olarak adlandırılmaktadır. Dekoratif eşyalar, su vanaları, bazı musluklar, süs eşyaları sarı hurda sınıfına girmektedir. Bunlar değerlendirilerek sanayinin birçok dalında kullanılmaktadır. Gemicilik sektöründe sağlam olmasından dolayı tercih edilir. Ayrıca tarihi eserlerin dekorasyonunda güzel rengiyle tavan süslemesinde kullanılır. Sarı hurda alan yerler incelemesi yaptığınızda bizleri görebileceksiniz.

Krom Hurda: Dayanıklı ve sert olması nedeniyle krom madeni çoğu sektörde tercih edilmektedir. Ulaşım araçlarında, silah, mermi yapımında, kimya sektöründe krom tercih edilmektedir. O yüzden hurda krom çeşitleri oldukça fazladır. Krom hurda alan yerler arasında yüksek fiyatta satış yapabileceğiniz yer firmamızdır.

Kablo Hurda: Elektrik kabloları, elektrikli eşyalarda bulunan kablolar hurda sektöründe değerlendirilmektedir. Hurda kablo alımı tarafımızca yapılarak en yüksek ödemeler sizlere sunulacaktır.

Çinko Hurda: Otomotiv sektöründe en çok çinko madeni kullanılmaktadır. Çinko hurdalarınız adresinize ulaşım sağlanarak alınacaktır. Hurda çinko alımları konusunda tercih edilen bir firmayız.

Bütün bu hurda çeşitlerinden başka; hurda kağıt alımı da yapmaktayız. İş yerlerinde ve ofislerdeki kağıtların değerlendirilmesini sağlamaktayız. Gazeteler, karton bardaklar, kitaplar, dergiler birer çöp değil değerlendirilecek ürünlerdir. Gebze ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz hurda alım hizmetleri ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Kandıra Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Şile Korucu Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir