Gebze Kablo Hurdası Geri Dönüşüm

By | Şubat 5, 2023
Hurda Kablo

Gebze kablo geri dönüşüm firması olarak Gebze bölgesinde hizmet vermekteyiz. Elektrik tesisatı kablo hurdası başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm kablo çeşitlerini hurda kablo fiyatları kapsamında en yüksek fiyatları vererek alma çabası içerisindeyiz. Hurda kablo için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kablo Hurdası Nedir?

Elektrik akımını ileten en kaliteli malzeme bakırdır. Normal şartlarda en iyi elektrik akımı ileten malzeme altın olsa da yüksek fiyatlı olmasından dolayı onun bir alt kategorisi olan bakır elektrik iletiminde kullanılmaktadır. Fiyatı da oldukça yüksek olup bugün piyasada kablo hurdası da iyi para etmektedir. Elektrik tesisatı değişimlerinde ya da atık olarak parça şeklinde çöpe atmak yerine hurda alım satım yapan firmalar ile görüşerek iyi fiyatlara satışını yapabilirsiniz.

Kablo Bakır Dönüşüm

Hurda Kablo Dönüşüm

Hurda Kablo Satımı Yapmak İçin Ne Yapmalısınız?

Öncelikle elinizde bulunan hurda kablo miktarı ne kadar olursa olsun bizi aramanız yeterlidir. Bizzat yerinden nakit olarak sizden satın alıyoruz. Bizi aradıktan sonra elimizde hurda kablo var satmak istiyorum demeniz durumunda size hemen fiyat veriyoruz. Sizde piyasanın en iyi fiyatını veren firma ile görüştüğünüzü anlayınca adres bilgisi vererek bizim yanınıza gelmemizi sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hurda kablo alan firma olarak çıkıp geliyoruz. Ancak Gebze, İstanbul, Kocaeli, Sakarya gibi bölgeler için düşük kilolarda bize satabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablolar için şehirlerarası alım yapmaktayız.

500 Kilo Hurda Kablo Var Nasıl Değerlendiririm?

Öncelikle 0505 004 07 02 numaramızı Gebze kablo hurdası olarak telefon rehberinize kayıt etmenizi öneriyoruz. WhatsApp ile hurda kablo resimlerini bize atarak anında fiyat alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus telefonda fiyat isterken bizden görmediğimiz kablo hurdası için fiyat istemeyiniz. Hurdacı WhatsApp numaramıza resim göndermeniz durumunda anında hurda kablo fiyatları hakkında size dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Hurda Kablo Fiyatlari

Örneğin; 500 kg ağırlığında hurda kablonuz olduğunu var sayalım. Bizimle iletişime geçtiniz ve ‘’ 500 kilo hurda kablo var alır mısınız ‘’ demeniz durumunda size fiyat ileteceğiz. Fiyatımız size uygun olursa hemen yanımıza bir miktar para alarak gelip yerinden alıyoruz. Tartılır ve fiyatı nakit olarak ödenir. Siz bu süreçte kesinlikle elinizi sürmeden biz anında yükleme işlemini yaparız. Hurda kablo alan hurdacı olarak tonaj ne olursa olsun mutlaka alacak kapasitede olduğumuz gerçektir.

Fabrikadan Hurda Kablo Alımı

Fabrika atık hurda kablo için bizimle iletişime geçin isterseniz haftalık, isterseniz aylık sürekli bize satabilirsiniz. İsteğinize göre fabrikanızın herhangi bir alanına atık hurda kablo konteyner koyabiliriz. Biriktikçe bizi arayarak almamızı isteyebilirsiniz. Özellikle satın alma ya da idari işler personelleri ile direkt olarak yakından ilgilendiğimizi de bilmenizi isteriz. Kesinlikle bir kereye mahsus alım yapmak için bilinen hurdacılar gibi yaklaşım sergilemiyor hurda kablo geri dönüşüm firması olduğumuzun bilincinde olmanız için elimizden geldiğince sürekli alım yapma için itinalı bir şekilde profesyonel yaklaşımımızdan ödün vermiyoruz.

Gebze Geri Dönüşüm

Hurda Kablo Fiyatları Neden Pahalı

Bakır madeni geri dönüşüm için oldukça önemlidir. Gebze hurda bakır alan firma olarak kabloların içinde bulunan bakır malzemesini geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bu sebeple ortalama hurda bakır kablo fiyatı 15 TL civarındadır. Bu sebeple hurda plastikten ayırma makinası ile soyma bakır elde ediliyor ve plastik kısmı ayrı bakır kısmı ayrı değerlendiriliyor.

Elektrik Tesisatı Atık Kablo Hurdası Alıyoruz

Elektrik tesisatı yapan firmalar biriktirdikleri atık hurda kabloları bizlere satabilir. Piyasanın en iyi fiyatını vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Yıkımı yapılan binaların elektrik kablo söküm işleri yapılarak karşılığında nakit para vererek kablo hurdası alımını yapmaktayız. Özellikle Gebze hurda kablo konusunda daha hızlı aksiyon alabilirsiniz. Fabrikaların, üretim tesislerinin elektrik pano üretici firmaların elektrik kablo atık hurdaları için bizi arayınız.

İlginizi Çekebilir:  Şile Değirmençayırı Mahallesi Hurdacı

Sistem Odası Kablolarını Atmayın Bize Satın

Sistem odası hurda kablo alımı için bizi arayınız. Kablonun cinsi, modeli ne olursa olsun bize direkt olarak satabilirsiniz. En iyi fiyat veren hurdacı olarak bizimle tanıştığınıza oldukça memnun olacaksınız. Cat5 hurda kablo ve Cat6 hurda kablo gibi süreçler elektrik kablosu hurdası bize sorulmadan satılmaması konusunda ısrarcı yaklaşım sergiliyoruz.

Hurda Kablo Fiyatları

Antigron Kablo:               6 TL/KG

Ptt Kablo İçi Dese:          12 TL/KG

Ptt Kablo İçi Yağlı Dese:   10 TL/KG

Karışık Kablo:                   7 TL/KG

Burada belirtilen hurda kablo fiyatları ortalama rakamlardır. En iyi fiyatı satılacak hurda kablo görüldükten sonra verilir. Yükselme gösterebilir ya da alçalma görülebilir. Ancak aşağı yukarı fiyat politikası kafanızda bu şekilde canlanabilir.

Kablo alan hurdacı: 0505 004 07 02 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp : 0505 004 07 02 olup fotoğraf atmanız durumunda hızlı şekilde hurda kablo sat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir