Gebze Antigron Kablo Alımı

By | Nisan 3, 2022
Gebze-Antigron-Kablo-Alimi

Gebze antigron kablo alımı yapan bir firma mı arıyorsunuz? O halde tam olarak doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Etkili ve verimli bir şekilde çalışmalarını devam ettiren bir firma olarak elinizde var olan tüm kablo türlerini hurda olarak alıyoruz. Özellikle de antigron kablo türünü satmak için firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz. Gebze antigron kablo alımı yapan sayılı firmalardan biri olarak işimizi her zaman en üst düzey sınırları içinde yapmaya devam ediyoruz. En iyi iletken olarak bilinen antigron kablolar, tek tellerin geçtiği kablo türleridir. Nem oranının fazla olduğu yerlerde kullanılan bu kabloları en iyi fiyattan satmak için Gebze antigron kablo alımı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Antigron Kablo Nedir?

Antigron kablolar, tek telin geçtiği ve elektrik sektöründe en çok tercih edilen kablo modelleridir. Nem oranının yüksek olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanılan antigron kablolar, yıkım sonrasında, doğal afetler sonrasında kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda devreye giren Gebze antigron kablo alımı firmamız ile kullanılamaz hale gelen antigron kabloları hurda değerinde satabilirsiniz. Antigron kabloların genel özellikleri ise şu şekilde sıralanır;

 • Nemli ortamlarda kullanıma en uygun kablo türüdür.

 • Toprak altına döşenmeyen bir kablo türüdür.

 • Diğer adı NYM olarak bilinir.

 • Alçak gerilim işlemlerinde sık sık kullanılır.

 • Üzeri PVC kaplı özel tasarım kablolardır.

 • Yalıtkan malzemesi sayesinde elektrik çarpması gibi sorunlara yol açmaz.

Antigron Kablo Önemi

Antigron kablo kullanımı ve önemi her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. kullandıkça memnun kalınan antigron kabloların hurda değer kazandığı zaman alındığı tek yer Gebze antigron kablo alımı firmamızdır. Sağlam ve dayanıklı yapısından ötürü, içi iyi iletkenliğine sahip dışı ise yalıtkan şekilde kaplı olan antigron kabloların kullanım alanları da oldukça geniştir. Kullanılmasındaki en temel amaç ise sağlamlığı en fazla olan kablo türü olmasıdır. Giderek kullanımı yaygınlaşan antigron kabloların en çok kullanıldığı alanlar;

 • Endüstriyel kurum ve ürünler,

 • Konut bulunan alanlar,

 • Nemli alanlar,

 • Çok sıcak alanlar

 • İç ve dış mekanlar olarak karşınıza çıkar.

İlginizi Çekebilir:  Tesisat Borusu Hurdası

Kullanım alanı giderek genişleyen ve kullanıcılarını bir hayli memnun eden antigron kabloların elbette bir kullanım ömrü vardır. Bu ömür dolduğu zaman devreye Gebze antigron kablo alımı firmamız giriyor. Sizden atıl olan tüm antigron kabloları alıyoruz.

Antigron Kablo Hurdası Fiyatları

Antigron kablo hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak Gebze antigron kablo alımı firmamız ile görüşebilirsiniz. Gebze genelinde hizmet vermekte olan firmamız en iyi fiyatları sizlere sunuyor. Böylece elinizde var olan antigron kabloları en iyi fiyat garantisiyle satışa sunabilirsiniz. Hem ek gelir elde etmek hem de düzenli olarak para akışı sağlamak adına firmamızla anlaşma yapabilirsiniz. Bizimle düzenli olarak çalışmaya devam ederek hurdalarınızdan iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Bizlere Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ulaşabilir ve Güncel Hurda fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfamızdan yada 0505 004 07 02 Telefon numaramızdan veya Yorumlar kısmında belirterek bizlere hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Trapez Sac Hurdası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir