Ferizli Hurdacı

By | Şubat 5, 2023
Ferizli Hurdaci

Ferizli Hurdacı ilçemizde hurda alım satım işleri ile ilgilenmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi aradığınızda hurdalarınızı almaktayız. Toplu hurda satacak olan kişiler bizi arayarak ekstra fiyatlarımızdan da yararlanabilirler. Gebze firması olarak tanınmaktayız. Ferizli’de birçok inşaat hurdasını alarak sizlerin ekonomik olarak gelir elde etmenizi sağlamaktayız. Özellikle müteahhitler ve kentsel dönüşüm yapılan binalardaki hurdalar tarafımızca değerlendirilmektedir.

Ferizli hurda alan firmalar arasında oldukça fazla tercih edilir olmaktan mutluluk duymaktayız. Sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız. Firmamızda çalışan ustalarımız işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğer hurdalarınızı satacak bir firma arayışında iseniz bize başvurabilir ve elinizdeki hurdaları gerçek değerinde satabilirsiniz. Hurdaların tartılması hassas terazilerimizle yapılmaktadır. Kullandığımız cihazlarla hurdalarınızın parçalanması ve götürülmesi kısa sürede yapılmaktadır. Sizler zahmetsiz bir şekilde bizden yardım isteyerek elinizdeki hurdalarınızı satabilirsiniz.

Ferizli Hurda Fiyatları

Ferizli Hurda fiyatları, hurdanızın cinsine ve miktarına göre değişmektedir. Kesin fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, sarı hurda, kurşun, alüminyum, nikel, bronz gibi metaller sizlerden alınarak tekrar değerlendirilmektedir. Yıkılan inşaatlarınızdaki her türlü atılacak malzeme hurda sınıfında yer almaktadır. Aslında inşaat malzemelerin %90’ı hurdadır. Fabrika bozumu yapacaksanız, bina yıkımı yapacaksanız ya da çelik konstrüksiyon sökümü gerçekleştirecekseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda alan firmalar içerisinde gerçek değerinde hurdalarınızı alarak sizlerin işini de kolaylaştırmaktayız. İnşaatlardaki demir parçaları, borular, elektrik kabloları, sac atıkları, kapı pencereler, teller çiviler, camlı kapılar, ferforjeler, korkuluklar almakta ve sizlere alım sonrasında nakit ödeme yapmaktayız. Ferizli hurda alan yerler içerisinde hem işimizi hassasiyetle yapmak hem de profesyonel olarak hareket etmekle tanınmaktayız.

Bireysel müşterilerimiz evlerinde kullanmadıkları eskiyen elektrikli cihazlarını, iş yeri tabelalarını, araba lastiği ve jantlarını bizlere toplu bir şekilde satabilirler. Ferizli hurda alım satımı yapan firmamız elinizde olan bakır hurda, demir hurda, krom hurdalarınızı alarak sizleri hafriyat derdinden de kurtarmaktadır. Güncel fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Size ulaşmamızı sağlayarak hurdalarınızı satabilirsiniz. İşimizde uzman ve hassas olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Erenler Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Hurda Alım Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir