Kurtköy Hurdacı

By | Ağustos 13, 2020
Geri Dönüşüm Firmaları

Firmamız, hurdacı firması olarak müşterilerine uzun süredir hizmet vermekte ve verdiği hizmetler ile beraber adını sektörde kısa sürede duyurmayı başarmaktadır. Son derece önemli bir iş alanı olan hurdacılık alanında faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız, ülke geri dönüşümüne de katkı sağlamakta bu şekilde ekonomiyi de canlandırmaktadır. Eskiyen, işlevini yitiren ve artık çalışmayan eşyaların atılması yerine hurdacılık firmamıza teslim edilmesi hem geri dönüşümü hızlandıracak hem de ülke ekonomisini canlandıracaktır.

Kurtköy hurdacı olarak, Kurtköy semtinde hizmet vermekte olan firmamız, çok sayıda hizmeti ile beraber kalitesini de kısa sürede göstermeyi başarmıştır. Kurtköy semtinde, işlevini yitirmiş, çalışmayan ve bozuk eşyaların alımını ve satımını üstlenmekte olan firmamız, Kurtköy’de yer almakta olan müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgedeki hurdaların toplanmasında öncülük eden firmamız eskimiş olan ürünlerin tekrar doğaya kazanması için hizmet vermektedir.

Hurdacılık Sektörü

Hurdacılık sektörü bir dönem önemini yitirmiş olsa da günümüzde en önemli sektörlerden biri haline gelmeyi başarmıştır. Hurdacılık sektörü sanıldığından daha büyük bir sektör olmaktadır. Evlerde bulunmakta olan ve artık kullanılmayan eşyaların teslim edildiği ve geri dönüşüm ile tekrar hayata kazandırıldığı sektör büyük öneme sahip bir sektör olmaktadır. Bu sayede hem doğadaki görüntünün daha güzel hale gelmesinde öncülük ediyoruz hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Eski eşyalarını hurdacı firmamıza teslim eden bireyler, hem kazanç sağlamakta hem de eski eşyalarının değerlendirilmesine katkıda bulunmaktadır. Eski eşya sahiplerine dahi kazanç sağlatmakta olan firmamız, ülke ekonomisine can vermekte olan bir sektörün içerisinde yer almaktadır. Bakır, alüminyum gibi maddelerin geri dönüşüme kazandırılmasında hurdacılık sektörü büyük görev üstlenmektedir.

Biz Kimiz?

Firmamız Net Hurdacılık, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Kurtköy hurdacı alanın bir numarada yer almakta olan firmamız hurdacılık sektöründe lider firmalardan biri olmaktadır. Firmamız, eski eşyaları ve endüstriyel eşyaların geri dönüşüme gönderilmesinde aracı olmakta ve birçok hizmeti ile beraber ülke ekonomisine can vermektedir.

Firmamız Kurtköy’de bulunan bireysel veya kurumsal firmalardan hurda ürünleri toplayarak doğamızın daha güzel hale gelmesi için hizmet vermektedir.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir