Maltepe Hurdacı

By | Ağustos 20, 2020
Gebze Hurdaci

Türkiye’nin el kalabalık nüfusuna sahip olan İstanbul’un Maltepe semtinde, günlük yaşamda kullanılan ve bir kenarda bekleyen ürünler hurda niteliği taşımaktadır. Bu ürünler kullanılmadığı gibi aynı zamanda da durduğu bölgede gereksiz yer kaplar ve dolaylı yoldan doğal hayata zarar verir. İşte bu noktada bizler devreye giriyoruz ve Net Hurdacılık firması olarak, kullanılmayan veya eski işlevini görmeyen veya gözden çıkarılmış olan ürünleri değerinde satın alıyor ve geri dönüşüm sistemine dahil ederek doğaya katkıda bulunuyoruz.

Tüm Hurda Ürünlerinizi Değerinde Satın Alıyoruz

Maltepe hurdacı olarak, birçok ürünü hurda olarak kabul etmekte ve bu hurdaları değerinde almaktayız. Satın alınan hurdaların başında demir, bakır, elektrik pano hurdaları, fabrika sökümü hizmeti,hastane hurdaları, plastik hurdalar, inşaat hurdaları, iş makinası hurdaları, iskele hurdası,  kepçe hurdası gibi aklınıza gelebilecek olan bütün ürünler bulunmaktadır.

İstanbul’un Her Bölgesinde Hurda Alımı Yapıyor Ödemesini Nakit Yapıyoruz

Maltepe hurdacı olarak, İstanbul’un her semtinde aktif olarak hurda alımı yapıyor ve ürünlerin maddi karşılığını nakit olarak ödüyoruz. Hızlı servisimiz ve geniş ekibimiz ile birlikte bizlere ulaştığınız zaman aynı gün içerisinde gelip ürünleri kontrol ediyor, piyasa değerinin üzerinden fiyatlandırmamızı yaparak sizlere gereken ödemeyi yapıyoruz. İnşaat, şantiye hurdaları, okul hurdaları, hastane hurdaları gibi alanlar da alım yapan firmamıza ulaşmak için sayfa üzerinde bulunan cep telefonu numarasını kullanabilirsiniz.

Hurdalarda Geri Dönüşüme Katkıda Bulunuyoruz

Satın aldığımız hurdalar, geri dönüşüm sistemine dahil olduğu için ve aynı zamanda hurdalara piyasa değeri üzerinden verdiğimiz ücretlendirme yaptığımız için ekonomiye katkı sağlamaya devam ediyoruz. Geri dönüşüme kazandırılan ürünler ile birlikte doğanın ve havanın temizliğine de dolaylı yoldan katkı sağlamış oluyoruz.

Geri dönüşüme kazandırılan hurda ürünler, tekrar başka bir şekilde ham madde olarak kullanılabilmekte veya yenilerek aynı sektörde farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Siz de elinizde bulunan hurda ürünleri nakit paraya çevirmek istiyorsanız, hemen bizlere sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilir, hurda yığınlarından kurtularak ürünlerin kapladığı alanı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Net Hurdacılık olarak geniş ağımız ve yeterli sayıda personelimiz ile sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Cevizli Hurdacı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Maltepe Büyükbakkalköy Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir