Kartal Hurdacı

By | Ağustos 8, 2020
Orlu Alüminyum Hurdası

İstanbul’un Kartal semtine de hizmet vermekte olan firmamız, hurdaya çıkan ürünlerin geri dönüşümü için ve aynı zamanda da bu ürünlerin ekonomik olarak geri dönüşümünü sağlamaya devam etmektedir. Hurda alım çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir yelpaze sunan firmamızda bahsi geçen bu hurda çeşitlerinden kısaca söz etmek gerekirse demir, bakır, alüminyum, akü, nikel kablo, teneke, kurşun, soyma bakır, hurda trafo, okul hurdası, hastane hurdası gibi ürünlerin alımları yapılmaktadır.

Bakır Hurdalar Diğer Metallere Göre Daha Ucuz

Hurdalar içerisinde en çok talep gören ürün bakır hurdadır, bunun altında yatan sebep, söz konusu bakır hurda, diğer metal hurdalara göre çok daha ucuzdur ve de iletkenlik konusunda diğer hurdalarla neredeyse aynı işlevi görmektedir. Aliminyumhurdalar, bakır hurdalara göre fiyat olarak yukarıda kalmaktadır ve bu sebepten ötürü de çok fazla tercih edilmemektedir.

Hurda Ürün Alımında Çeşitlilik

Gebze’de faaliyetlerine devam eden Net Hurdacılık firmamız, kullanılan veya kullanılmayan hurda ürünlerinizi size en cazip fiyatı sunacak şekilde satın alım yapmaktadır. Fiyatlandırma için Kartal hurdacı firmamıza ait internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgileri ile iletişime geçerek daha kapsamlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Hurda olarak alınan ürünler arasında kalorifer kazanı, trafo, regülatör gibi ürünler de yer almaktadır. Bina yıkım hurdalarınızda veya şantiye hurdaları için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Kağıt Hurda Geri Dönüşümü Hizmeti

Günlük hayatın birçok noktasında kullanılan ve bir süre sonra işlevini yitiren kağıt , dergi, karton ve koli gibi ürünlerin alımını da yapan Kartal hurdacı, bu ürünlerin geri dönüşümünü yaparak çevreye katkı sağlamaktadır. Bu ürünler arasında birçok yazılı evrak işlerinde kullanılan a4 kağıtlar, kartonlar, peçeteler, gazete sayfaları, koliler bulunmaktadır. Bu ürünlerin alımları tarafımıza ulaştığınız taktirde hızlı bir şekilde aynı gün gerçekleştirilmektedir. Hurda olarak verdiğiniz ürünler ile evlerinizde veya işyerlerinizde, hem yer açmış olacaksınız hem de ürünlerin karşılığında değeri kadar ücret almış olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Kartal Yakacık Hurdacı

Aklınıza gelebilecek her türlü hurda için vakit kaybetmeden bizleri arayabilir, veya sayfa üzerinde bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir