Hurda Makina Alan Firmalar

By | Şubat 5, 2023
Hurda Makina Alanlar

Genellikle endüstriyel sanayide kullanılan makinalar belli bir zaman kullanıldıktan sonra yenilenme sürecine girmektedir. Yenilemedeki amaç ise ya yeterli gelmemesi ya da makinaları arızalanmasından kaynaklı yüksek maliyetlerin çıkması neticesinde yenisinin alınması gibi süreçler olmaktadır. Sanayi makinası hurda alımı yapan firmamız genellikle büyük sanayi makinalarını öncesinde yerinde kontrol eder daha sonrasında alımı gerçekleştirir. Mesela bizi aradınız borverk hurdası olduğunu söylediniz ve ikinci el borverk alanlar adı altında bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere yüksek bir fiyat vererek makinanın alımını gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak makine hurdası alımı yapmaktayız.

Mevcut piyasanın durumuna göre hurda makine fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; ikinci el CNC makine alanlar adı altında bizimle iletişime geçmeniz durumunda makinanız çalışıyor olsa da, çalışmıyor olsa da CNC hurdası olarak değil de makine malzemesi olarak fiyat verilecektir. Eğer bizimle irtibata geçerseniz fiyat politikamız hurda değil de daha çok malzeme olarak alınmaktadır.

Makine alan hurdacılar arasında emin olabilirsiniz ki en yüksek fiyatı veren biz olmaktayız. Mesela ikinci el lazer kesim makinası alan birisini arıyorsanız diğer hurdacılar bu makinenizin çalışıp, çalışmadığına bakmaz ve genel olarak hurda parasına sizden almak ister. Öyle ki lazer makinası hurdası oldukça düşük bir rakam tutacak ve hurdacı bu alışverişten ciddi paralar kazanabilmektedir. Bu sebeple bizi tercih etmenizi öneriyoruz.

Firmamız makina hurdası alan bir geri dönüşüm tesisi olmasından dolayı ikinci el eksantrik pres alımı da yapmaktadır. Burada bizleri aramanız durumunda öncesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun WhatsApp numaramıza resim göndermeniz fiyat almanız için yeterli olacaktır. Eksantrik hurdası olarak değil de ikinci el malzeme olarak sizlerden satın alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Süt ürünleri işleme ekipmanları adı altında mandıra malzemelerinin alımını da gerçekleştirmekteyiz. Süt ürünleri ile ilgili tüm detayları sizler bizden daha iyi biliyor olabilirsiniz. Ancak normal sıradan bir hurdacıya satmak yerine mandıra hurdası alımı için bizimle irtibat kurmanız demek daha çok zarar etmeden kazanç sağlamanız anlamına gelmektedir. Üretim tesisi hurda alımı olarak bizleri telefon rehberinize kayıt edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Baskı Makinası Hurdası

İkinci el freze alan firmalar ya da geri dönüşüm firmalarına ihtiyacınız varsa fiyat vermek için bizimle de iletişime geçebilirsiniz. Freze hurdası olarak değil de daha çok malzeme, makine hurdası olarak sizlere fiyat vereceğimiz için diğer hurdacılara göre daha yüksek fiyat vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Laminasyon presi alan firmalar ile iletişim kurmak istiyorsanız 1000 X 1000 olarak veya diğer tüm ölçüler için laminasyon pres hurdası alımı gerçekleştiren firmamızla iletişim halinde olabilirsiniz. Ağırlıklı olarak İstanbul ve civarı il – ilçelerden alım yapmaktayız. Ancak fiyat almak için yine de bizi aramanızı veya satılık ürünlerinizin resimlerini bize göndermenizi tavsiye ederiz. Hidrolik yağ soğutucu pres hurdası alımı veya ikinci el abkant pres alanlar arasında geri dönüşüm firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Makine hurdası alan firmamız boru bükme makinası alımı da gerçekleştirmektedir. Aslında her türlü sanayi makinası alan firmalar arasında olsak da siz ziyaretçilerimize veya müşterilerimize daha sağlıklı bilgi vermek amacıyla aklımıza gelen makinaların isimlerini burada geçirmek istiyoruz. Acaba şu makinayı alırlar mı diye düşünmenize gerek bile kalmayacak. Bu nedenle ikinci el hidrolik boru bükme makinası alanlar arasında bizden de fiyat öğreniniz.

Sadece hurda makine alımı ile sınırlı kalmayan anlayışımız bulunduğu için beton santrali hurdası veya ikinci el beton santrali alan firma olarak bizi telefon rehberinize kayıt edebilirsiniz. Beton santrali hurdası hangi şehirde olursa olsun yerinde anlaşma sağlanır ve ödemesi nakit olarak firmamız tarafından ilgili yetkiliye teslim edilir. Üstelik siz hiçbir şekilde söküme, yüklemeye karışmadan biz kendi bünyemizde çalıştırdığımız personellerimiz ile birlikte alımı yapmaktayız.

Hurda veya İkinci El Makinanızı Bize Nasıl Satarsınız?

Bu konuyu örnekle size açıklamak istiyoruz. Mesela elinizde satmak istediğiniz 2015 model hidrolik CNC Abkant pres makinası bulunuyor. Markasının ne olduğunu bizlere bildirmeniz gerekiyor. Kaç model olduğunu özelliklerinden vs. detaylı bilgi vermeniz durumunda çok iyi anlaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Haliyle sadece ikinci el abkant pres alır mısınız diye sormanıza ilaveten bizler alırız şeklinde cevap veriyor olacağız. Sizler de arkasından ne kadar alırsınız gibi bir soru yönelteceğiniz için net rakam verebilmemiz için bize detaylar vermeniz gerekiyor. Mesela; abkant presin çalışma saatinden, kaç eksenli olduğundan, ayak pedalı, dokunmatik grafik ekranlı olduğundan, Avrupa tipli olmasından, alt kalıp ve üst kalıp bilgilerinden, elektrik panosunun tarafımıza verilip verilmeyeceğinden bahsetmeniz gerekiyor.  Bu bilgileri tarafımıza ilettikten sonra sizlerde resim isteyeceğiz. WhatsApp numaramıza satmak istediğiniz ikinci el abkant pres hurdası için resim iletmeniz gerekiyor. Şimdi burada hem bilgi alışverişinde bulunduk, hem de hurda makinanın resimlerini gördüğümüz için size fiyat verebiliriz. Diğer tüm makinalarınız için bu gibi bilgileri vermeniz durumunda sağlıklı bir alışveriş yapabiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Plastik Enjeksiyon Makinası Hurdası

Makine hurdası alırken sadece tek bir adet satış alma gibi sınırımız bulunmuyor. Komple atölye, tesis alımı, fabrika makinası alımı yapmaktayız. Mesela; plastik enjeksiyon atölyesi alımı yapabilmekteyiz. Bantlama makinası, demir bükme makinası, CNC Router makinası, Gazaltı kaynak makinası, fereze makinası, streç sarma makinası, ikinci el torna tezgahı alımlarımız bulunmaktadır.

 

Bu İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir