ikinci El Tavan Vinci Alanlar

By | Şubat 5, 2023
Tavan Vinci Alanlar

Bizler ikinci el hurda tavan vinci alan bir geri dönüşüm firmasıyız. Bu kapsamda nasıl alım süreci gerçekleştirdiğimize geçmeden önce tavan vinci nedir bunun cevabını vermek istiyoruz. Genelde sanayi tesislerine ağır yüklerin bir noktadan diğer noktaya taşınması için kumanda kolu ile ileri, geri, öne, arkaya, sağa, sola hareket ettirilen tek bir raylı sistem üzerinde git – gel yapan bir mekanik aksamdır. Raylar genel olarak çelik konstrüksiyon malzeme ile oluşturulmaktadır. Tavan vinci oldukça basit bir şekilde bakımları yapılan mekanik aksamlardır. Yani şunu diyemiyoruz maliyeti yüksek olmasından dolayı yenisinin alınması gerekir gibi bir düşünceye sahip olunmadan çoğu zaman fabrikalar veya tesislerde yeterli gelmemesinden dolayı yenilenmek üzere eskisinin ikinci el tavan vinci alan firmalar ile satışı gerçekleştirilmektedir. Mesela; 5 tonluk tavan vinci var. Fakat işlerin ilerlemesinden dolayı sizin üretimleriniz 10 tonluk vinç ile daha basit hale geliyor ise muhtemelen bu 5 tonluk tavan vinci alanlar ile görüşerek satılığa çıkarılmalıdır. Tavan vinci hurdası olarak değerlendirmeden önce bu elektrikle çalışan sistemlerin yumuşak durma kabiliyetleri olmasından dolayı en çok tercih edilenler arasındadır. Mesela boru üreten bir fabrika borularını insan gücü ile alıp başka yere götüremeyeceği için tavan vinci kullanmayı tercih etmektedir.

Ağır sanayi hurdası alan firmalar arasında ilk sırada olduğumuz bir gerçektir. Bu nedenle Gebze ikinci el tavan vinci alan firmalar ile görüşmek istiyorsanız İstanbul geneli de hizmet verdiğimiz için genel olarak maden ocakları, döküm ocakları, antrepolar, lojistik depolar, tersaneler, limanlar, fabrikalar, şantiyeler, işletmeler bu vinçleri kullanmak zorunda kalmaktadırlar.

Tavan vinçlerinin küçük olanlarına genel olarak kedi vinci denilebilmektedir. Firmamız ikinci el kedi vinci alanlar arasındadır. Genelde 5 tonlun veya 10 tonluk ikinci el kedi vinci olarak bizlere satış için ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Matbaa Makinası Hurdası

15 tonluk portal vinç hurdası için bizimle iletişime geçmeniz durumunda anında fiyat teklifini sizlere ulaştıracak kadar profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Mesela; 25 tonluk portal vinç alan firma ile görüşmek istiyorsanız eğer bizler mekanik aksam üzerine geri dönüşüm yaptığımız için vinç gibi malzemelerinizi hurda fiyatına almıyoruz. İkinci el portal vinç alan firma olarak ikinci el değerinde fiyat vermekteyiz.

30 tonluk portofo vinç alımı yapan firmalar arasında bulunuyoruz. 80 tonluk ikinci el vinç alanlar, 150 tonluk portal vinç alan firmalar, ikinci el monoray köprülü vinç alan firmalar arasında bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.

İkinci el elektrikli vinç alalar olarak geri dönüşüm firması olmamıza istinaden fiyatları genelde yüksek tutmaktayız. Mutlaka bizden fiyat almadan hurdalarınızı veya ikinci el vinçlerinizi satmayınız. Emin olabilirsiniz ki fiyatlarımız size de yüksek gelecektir.

Bizi arayarak 20 tonluk tavan vinci hurdası var bunu alır mısınız dediğiniz zaman hızlı bir şekilde iş akışını gerçekleştirmekteyiz. Buna göre sizden tavan vinci hurdası için resim isteyeceğiz. WhatsApp numaralarımıza iletişim alanından ulaşabilirsiniz.

30 tonluk gezer tavan vinci ikinci el veya hurdası olarak bizi arayabilirsiniz. 2 tonluk monoray  köprülü vinç alımı yaptığımız gibi 1 tonluk ikinci el vinç hurdası alımı da yapmaktayız. Yerimiz Gebze’de bulunmakta olup İstanbul veya Gebze civarındaki tüm il ve ilçelerden hurda tavan vinci alımı gerçekleştirmekteyiz.

2 tonluk monoray vinç alanlar ile iletişim kurmak istiyorsanız eğer 0505 004 07 02 numaramıza satmak istediğiniz vincin resimlerini gönderebilirsiniz. İkinci el 3 tonluk monoray vinç alımı da yapıyoruz. 10 ton köprülü vinç sistemi aksamını komple alacak kadar kendimize güveniyoruz. İstanbul  12 tonluk gezer köprülü vinç alanlar olarak yerinde direkt nakit ödeme yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Plastik Enjeksiyon Makinası Hurdası

Başlıca Vinç Alımlarımız

  • İkinci el elektrikli vinç alımı hurdası
  • İkinci el alçak tavan vinci alanlar
  • Arabalı kedi vinci ikinci el alan firmalar ( 10 tonluk, 32 tonluk kedi vinci alımı )

Kısaca açıklamak istersek eğer; Firmamız 1 tonluk elektrikli vinç alımı yapmaktadır. Tabi malzemeleriniz hurda ya da ikinci el çalışıyor veya çalışmıyor olması bizim için fiyat vermemizdeki prosedürü belirlemektedir. 2. El 2 tonluk elektrikli vinç alımı yapıyoruz. 10 tonluk, 12 tonluk veya ikinci el 30 ton kapasiteli elektrikli vinç alan firmalar arasındayız.

İkinci El Vinç Nasıl Satılır?

Bizi aradığınız zaman örneğin; 10 tonluk tavan vinci satmak istediğinizi söylediniz. 16 metre kiriş, 10 metre yükseklik gibi bilgileri mutlaka bize iletmeniz gerekiyor. ikinci el CVC marka kedi vinci satmak istiyorum diyorsanız mutlaka kaç metre yüksekliği olduğundan, markasından, alçaklığından vs. bilgileri bize ileterek hemen peşinden WhatsApp numaramıza resim göndermeniz durumunda size fiyat verebilmekteyiz. AKS aralığı, kaç metre olduğu gibi bilgiler mutlaka bizlere ulaştırılmalıdır.

10 ton caraskar vinç alanlar, ikinci el kümsan 25 tonluk vinç alan firmalar, Güralp 16 tonluk vinç alanlar, 6 tonluk hareketli ikinci el vinç alanlar, 25 metre 8 tonluk monoray ikinci el vinç alanlar, ikinci el 5 toluk demag vinç hurdası alan firmalar, 30 ton vinç kedisi alanlar, 50 tonluk ışık marka ikinci el vinç alan firmalar olarak telefon rehberinize numaramızı kayıt edebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Hurda Makina Alan Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir