Elektronik Atık Hurda Alımı

By | Ağustos 10, 2018
Elektronik Atık

Bilgi transferlerinin tek bir cihaz ile gerçekleştirilebilmesini ve bu cihaza bağlı olarak çalışan başka cihazlardan gelen verilerin burada toplanabilmesi için kullanılan cihaza ismi verilmektedir. Barkod okutmak için kullanılabilen bu cihazlar karekod okuturken de işlevselliğini korumaktadır. Elektronik kart hurdası, renkli ekrana sahiptir ve klavyesinin pratik kullanımı sayesinde hızlı veri girişi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Ekran çözünürlüğünün yüksek olması sayesinde renk sıçramaları en aza indirgenmiş olarak çok daha hoş bir görünüme sahiptir.

Elektronik kart hurdası, veri girişi için tarama yapılması durumunda oldukça hızlı aktarım sağlayan ve yüksek performansı sayesinde uzun süreli pil kullanımı sunan bir cihaz olarak sektörel olarak en çok dikkat çeken ürünlerden biridir. Bazı durumlarda manuel olarak veri girişi yapmak gerekebilir. Bu durumlarda klavyede konumlanmış olan numaratör ve harfler sayesinde kolaylıkla hızlı veri transferi sağlayabilirsiniz. Güncel teknolojide üretilmiş bu cihazların garanti kapsamında olması da kullanıcı memnuniyeti açısından avantaj sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

  • Marvell PXA320 ismi ile bilinen işlemciye sahiptir ve işlemci hızı 806 megahertzdir.
  • İşletim sistemi olarak Windows CE 6.0 kullanılmaktadır. Bazı durumlarda güncelleme yapısına bağlı olarak Windows CE 6.5 Classic versiyonu da kullanılabilmektedir.
  • Cihaz 256 Megabyte RAM’e sahiptir ve 1Gb ROM bellek bulundurur.
  • Bluetooth özelliği sayesinde başka cihazlar ile eşleştirerek veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Bluetooth v2.1 özelliğine sahiptir.
  • WLAN üzerinden ağ bağlantısı sağlayabilirsiniz.
  • Boyutları (LxWxD) 231x91x193 mm şeklindedir.
  • Cihaz ağırlığı batarya dahil olacak şekilde 765 gramdır.
  • Beton zemin üzerine 1.8 metre yükseklik sınırına kadar düşme dayanıklılığına sahip olan IP 64 standartlarına sahiptir.
  • 7 inç renkli LCD ekranı sayesinde renkli görüntü verir. Ekran çözünürlüğü VGA (640×480) biçimindedir.
  • 1D veya 2D barkod okuma kapasitesi ile üretilmiştir.
İlginizi Çekebilir:  Kartal Bilgisayar Hurdası

Teknik ve donanımsal özellikleri bu şekilde olan cihaz için kullanıcılardan alınan geri dönütler müşteri memnuniyetini belgeler türdedir. Firma için gerekli olan cihaz bütçesini uygun olarak kullanmak üzere kaliteden ödün vermeden üretilen bu cihazlar sayesinde uzun yıllar veri girişi yapabilirsiniz. Güncellemeleri takip ederek cihazın son sürümüne güncellemeniz de mümkün olacaktır. Darbelere ve düşmeye olan dayanıklılığı ile bu cihaz sektörde öncü olarak gösterilmektedir. Barkod okuma için kullanılan işlemci hızı sayesinde zaman kaybını azaltarak iş akışını hızlandırır.

Her türlü elektronik atık hurdaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla

Bir önceki yazımız olan Barkod Okuyucu Hurdası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir